Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. kitapkim

kitapkim Active Member

Günaydın bir kitap arıyorum bulamadım. doktorumuz var ve hemşiremiz. doktorumuzun oğlu hasta ve hemşiremiz çocuğu seviyor ve ilgileniyor, doktorun oğlu olduğunu bilmiyor.. doktor aksi biri. teşekkürler

sorun, çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  2. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

Bu kitap olabilir mi?
    Betty Neels -https://www.kuflu.com/threads/betty-neels-milyonda-bir.15223/#post564374 Milyonda Bir olabilir mi?

sorun, çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  3. kitapkim

kitapkim Active Member

teşekkür ederim

periza bunu beğendi.
  4. kitapkim

kitapkim Active Member

Betty neels değildi sanki emin değilim ama.

periza bunu beğendi.
  5. periza

periza Well-Known Member

Teşekkür ederim @sorun ,@Cevat Kelle.
    Kitaba başladım baştan güzeldi kadın kendini tutuyordu sonra dayanamadı. Ben bu tür durumlarda'' sana yapılmasını istemediğin bir davranışı başkasına yapma'' (Konfüçyüs olabilir)düşüncesindeyim. Her ne kadar hak etmiş olsalar da. Devamını merak ediyorum.

Son düzenleme: 25 Ara 2017
    sorun, Cevat Kelle ve Pl1 bunu beğendi.
  6. beyhanh

beyhanh Well-Known Member

Miranda Lee Sen Uyurken. Nişanlısının patronunu aldattığını öğrenene kadar adamdan hoşlandığını anlayamayan esas kızımıza gel de "hey Allah'ım" deme. :D İki de çocuk var ama kız saf ötesi :D

dileksen, çitlenbikk, periza ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. sorun

sorun Well-Known Member

BD erkekleri genelde odun, kızları da mükemmel derecede güzel olup aynı zamanda hep yanlış anlaşılan tiplerden ibaret oluyor. Sen uyurken kitabında ise Jack harikaydı, Hannah ise çok tatlı ve karakterler daha gerçekçi geldi bana. Kitapta dikkatimi çeken konu ise kötü kadın tanımlamalarının havada uçuşması:confused:. Tek şikayetim Jack'in baba olduğu sahnelerin yazılmamış olması... Ve de Beyhanh arkadaşıma katılıyorum aşık ol ama anlama bu nasıl mümkün :D Çitlenbikk tavsiyene teşekkür ederim beğenerek okudum.

dileksen, çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  8. periza

periza Well-Known Member

Konu biraz farklı ama bu filmi çok severim.
    Kitabı bitirdim. Yazar umduğum gibi biraz toparladı aslında aldatma yokmuş. Yavru hayvanı biberonla besleme sahnesi güzeldi.
    @sorun gibi bende Jack in baba oluşunu merak ettim.

dileksen ve sorun bunu beğendi.
  9. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

Acaba erkek sekreter bayan patron olan kitap var mı merak ettim, kariyerli hanım yok mu yani

periza ve sorun bunu beğendi.
  10. beyhanh

beyhanh Well-Known Member

Kitabın adını hatırlamıyorum ama ona bener bir kitap var. Kadın patron, adam da rakip firmadan. Eve kahya, işe asistan (kiralık koca gibi) alıyor. Bunun etrafında dönüyordu. Kariyer kadınıydı :)

periza, sorun ve çitlenbikk bunu beğendi.
  11. sorun

sorun Well-Known Member

Evet bende bir kitap hatırlıyorum orada kadının kocası ölmüş bir kızı vardı sekreteri erkekti ama esas adam başka biriydi

periza ve çitlenbikk bunu beğendi.
  12. dileksen

dileksen Well-Known Member

Selam ben geldim. Evetttt... Jack, adam tek başına kendini yetiştir, mükemmel giden bir iş kur, fiziksel olarak üst seviyede ol birde paraya para deme ama yinede kendine güven problemi yaşa ( üstüne üstelik adam alçak gönüllü ) daha ne olsun bir bd karekteri ancak bu kadar mükemmel olur. Her eve lazım daha öncede sevmiştim, şimdide tekrar bayıldım hele en son okuduğum Robyn Donald Sevgi Tutsağı 'ndaki Juan de Carvallos'tan sonra (eskiden aşklar mı haşin, kadınlar mı akılsız, yoksa erkek egemen toplumun klasik baskısı mı ) çok iyi geldi.

beyhanh, sorun, periza ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  13. sorun

sorun Well-Known Member

Bence o kitapları yazan teyzelerin fantezileri. Sanırım ideal erkek tıpkı moda gibi yıllar içinde değişmiş ama ne o haşin abiler ne de Greygiller familyası doğru erkek tanımına uymuyor. Jack'in bir yerlerde gizlenmiş erkek kardeşi varsa talip olabilirim :oops:

periza, dileksen ve çitlenbikk bunu beğendi.
  14. çitlenbikk

gelinler ve damatları okudum . Annie nin nişanlısı iki yıldır başka şehirde isterse arıyor istemezse aramıyo , bana göre kendisine bir sevgili yapmış keyfine bakıyo, sonunda anlam vermediği bu ilgisizliğe sabretmekten vaz geçip oda çığrından çıkıyor tabi mutlu son çok uzak değil, yazar sonucu çabuk toparladı kitap 94 sayfa
    https://www.kuflu.com/threads/dixie...ahon-saat-onikiyi-vurdugunda.10725/#post86071

periza, ssetayf, sorun ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. SEMRAA

SEMRAA Well-Known Member

İyi geceler :) naber kızlar

sorun, periza ve çitlenbikk bunu beğendi.
  16. çitlenbikk

iyi geceler semraa nerelerdesin canım

SEMRAA, sorun ve periza bunu beğendi.
  17. periza

periza Well-Known Member

çitlenbikk, SEMRAA, dileksen ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  18. kitapkim

kitapkim Active Member

Diana palmer krallara layik ı indiremiyorum. Yardim....

çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  19. Calista

Calista Well-Known Member

Forumda var iniyor da bir sıkıntı yok :)

periza bunu beğendi.
  20. periza

periza Well-Known Member

Bu Sayfayı Paylaş