Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. periza

periza Well-Known Member

Masum ve Güzel i daha önce de okumuştum yeniden okudum. Sevdiğim bir kitap.
    Şimdi sırada Haftasonu Aşkı var. Sonrada web den buldukların

Son düzenleme: 24 Oca 2018
    svmsong, sorun, ssetayf ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. periza

periza Well-Known Member

Haftasonu Aşkı nı okudum çoooook güzeldi önerin için teşekkürler @ssetayf

çitlenbikk ve sorun bunu beğendi.
  3. sorun

sorun Well-Known Member

Ben de @ssetayf yüzünden kendimi Historical Romance bataklığına saplanmış olarak buldum. Samantha James kitaplarına bakayım derken Judith McNaught, Elizabeth Hoyt... kitaplarına bari şu seriyi bitireyim onu okumuşken diğer serinin eksiği ne ona da bakayım dedim :confused:. Kafam geçmiş zamana ait mükemmel bilgilerle doldu :cool::D... Şimdi yine @ssetayf tarafından küflüde olan tavsiyelere bakacağım. Önce @perihan58' in beğendiği Haftasonu Aşkını okuyalım. :)

periza ve ssetayf bunu beğendi.
  4. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Merhaba ben de bir kitap arıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba
    Hatırladıklarım şunlar iki kardeşlerdi bunlar biri kız biri erkek hatta kardeşlerin ikisinde de ayakkabı çıkaramama sorunu var şöyle küçükken babalarının ya da başka bir şeyden kaçmak için odalarında ayakkabıları ile yatıp kalkıyorlardı büyüyünce de bu böyle devam etmiş ikisinin de kitabı vardı öyle hatırlıyorum ilk kız kapılıyor galiba tam emin değilim

çitlenbikk, periza ve ssetayf bunu beğendi.
  5. periza

periza Well-Known Member

Bu kitabı hiç bilmiyorum merak ettim

sorun ve çitlenbikk bunu beğendi.
  6. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

@sorun üçüde kitaplarını severek okuduğum yazarlar, beğenmene çok sevindim.
    @perihan58 haftasonu aşkını beğendiğine çok sevindim.
    @samyeli90 kitap BD mi, ben okumadım ama başka hatırladıklarınıda küçük şeyler de olsa ekleyebilirsen google da aratalım.

Bu arada https://www.kuflu.com/threads/dana-w-smith-ayri-duenyalar.11811/#post124048 okuduklarımdan bir tanesiydi.
    Kitabın en ilginç özeliği ilk sayfa da erkek karakterin çirkin olduğunu belirtmesiyle başladığı için dikkatimi çekti. Ve de fakir. ve de çalışan sınıftan, milyarder falan değil, depo işçisi. Kariyer sahibi de değil yani. Biraz eski türk filmi tadındaydı ama yazar duyguları güzel anlatmıştı, en çok da kızın babasının kızına içerlediği yazıya bayıldım. Bu arada kız zengin ama iddia için başka bir kasabada sıradan bir iş yapıyorken tanışıyorlar. Yazarın tek çevrilmiş kitabı var ne yazık! diye yazacaktım ki goodreads te de sadece bu kitabı var.

sorun, periza, çitlenbikk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. periza

periza Well-Known Member

@ssetayf Komik Rastlantılar ı okudum güzeldi. Ne zaman anlayacaklar diye merak etmekten bitap düştüm.

çitlenbikk, sorun ve ssetayf bunu beğendi.
  8. samyeli90

@ssetayf
    BD olduğunu hatırlıyorum çok uzun zamandı adam ya Rus du yada Yunan dı hatta kıza artık öyle olmadığını göstermek için ayakkabılarını çıkarıp öyle dolaşıyordu
    Hatta hatırladığım kadarıyla kız kardeşi de kızın ailesine gelin gidiyordu çünkü aynı ortamdaydılar tek o ayakkabı konusu aklımda kalmış ilgimi çekmiş demek ki Gelişimlerden değildi
    Küçükken fakir olup da sonradan kendi çabalarıyla zengin olan adamlardan

Son düzenleme: 26 Oca 2018
    çitlenbikk, sorun, ssetayf ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. ssetayf

@samyeli90 :) 2gündür aratıyorum, bende okumak istiyorum bu kitabı ama sanırım sadece senin ilgini çekmiş, her şekilde yazdım neredeyse google a ama bulamıyorum yine de ara ara devam, pes etmek yok.
    Bu arada bu kitabı ararken, Sara Craven - Mantık evliliğine denk geldim. Sanırım okumadıklarımdan ona devam edeceğim. ;)

çitlenbikk, sorun ve periza bunu beğendi.
  10. periza

periza Well-Known Member

Soylu Bebek Pazarlığı çok güzeldi .Fedakarlık ve tabii aşk

çitlenbikk, ssetayf ve sorun bunu beğendi.
  11. ssetayf

çitlenbikk, svmsong, sorun ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. periza

periza Well-Known Member

Aşk Satılık Değildir i okudum güzeldi.Özetlerin , aramaların için teşekkürler @ssetayf
    Dükün Karısı çok sevdiğim bir kitap yeniden okuyacağım

Son düzenleme: 27 Oca 2018
    çitlenbikk, sorun ve dileksen bunu beğendi.
  13. samyeli90

Çok teşekkür ederim uğraşınız için acaba ben onu pdf olarak mı okudum yoksa elden mi ben bugün bd lerimi bir karıştırayım eğer elden okuduysam bildiririm boşuna uğraşmayın :)
    Bende bu arada her gün bir BD bitiriyorum daha yeni bir tane bitiridim
    Lynne Graham - Notorious Greeks Serisi 2 - Zorla Güzellik
    Çok güzeldi tavsiye ederim :)

sorun, dileksen, çitlenbikk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. periza

periza Well-Known Member

Son düzenleme: 28 Oca 2018
    çitlenbikk ve sorun bunu beğendi.
  15. söz01

söz01 Well-Known Member

Merhaba Arkadaşlar;
    Bir kitap arıyorum,hatırladıklarım kadın adamın metresi,ikisinin arasındaki konuşma da:kadın adam ilişkilerin nereye gideceğini soruyor adam kadına seninle evleneceğimi düşünmüyorsun değil mi diyor...ve bu konuşmadan sonra kadın evi ter ediyıor adam kadını arıyor.Bu arada kadın hamile.
    Yardımlarınızı bekliyorum...

çitlenbikk ve periza bunu beğendi.
  16. Gizemumut

Gizemumut Active Member

Sanirim aradiginiz kitap lynne graham zit kutuplar

çitlenbikk, dileksen ve periza bunu beğendi.
  17. söz01

söz01 Well-Known Member

İlginiz için çok teşekkürler.Malesef değil.

periza bunu beğendi.
  18. bernata

bernata Well-Known Member

Merhaba söz01; aradığınız konuda o kadar çok kitap var ki, " Julıa James - Eğlence ya da Evlilik " olabilir mi? :cool:

19. Calista

Calista Well-Known Member

Bence de julia james in kitabı:)

çitlenbikk, dileksen, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. bernata

bernata Well-Known Member

Ya da ; " Chantelle Shaw - Kalbimin Tek Sahibi " veya , " Miranda Lee - Zor Karar " " Sandra Marton - Yılbaşı Gelini " de olabilir. Konu ile ilgili biraz daha bilgi olsaydı daha rahat bulunabilirdi.:cool: :)

Bu Sayfayı Paylaş