Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

@samyeli90 bu kitap olabilir mi diyorum çünkü okumadım :)
    https://www.kuflu.com/threads/lynne...arriage-serisi-4-bir-akdeniz-dueguenue.14207/
    Lynne Graham - Bir Akdeniz Düğünü

@perihan58 daha önce yazdığım gibi yazarda bir sıkıntı var diğer kitaplarında da öyleydi, kadınlar evliyken başka biriyle ilişkileri vardı. Bu kitabında olduğu gibi diğer kitaplarında da erkek karakterler daha iyiydi diye hatırlıyorum.

sorun, dileksen, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

dileksen ve periza bunu beğendi.
  3. Calista

Calista Well-Known Member

Kızlar , Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun:)

svmsong, dileksen, cr37 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. periza

periza Well-Known Member

Teşekkürler sizin de kutlu olsun @Calista

Calista bunu beğendi.
  5. periza

periza Well-Known Member

Maisey Yates Günahların Yükü insanın önce kendni affetmesi ile ilgili güzel bir kitaptı .Teşekkürler @samyeli90

svmsong, sorun, samyeli90 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. dileksen

dileksen Well-Known Member

periza, sorun ve ssetayf bunu beğendi.
  7. fosilll

fosilll Well-Known Member

yeni kitap ne zaman eklenir acaba ?? ruhum icin okumam lazim daraldim patliycak gibiyim su aralar.. Sesimi duyan var mii

periza, sorun, dileksen ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. ssetayf

Kitapların hepsini okudun mu yani? Yada illa yeni kitap lazım ruhuma mı demek istiyorsun :)

periza, sorun, dileksen ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. özse

özse Well-Known Member

E.V.MiTCHEL in Cennetin rengi ve Kaderin rengi kitaplarını okudum,iki kitapta çok güzeldi akıcı bir uslub la yazılmış hayatın içinden herkesin başına gelebilen olaylar çıkarılan dersler sevgi aşk, keşke üçüncü kitabı da yayımlanmış olsaydı , arkadaşlar okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyorum pişman olmazsınız .

periza, sorun ve ssetayf bunu beğendi.
  10. ssetayf

@özse öneri için çok teşekkürler, üçüncüsü demişsin ama seri 13e kadar gidiyor hatta en son kitap 2017de yayınlandığına göre devam da edebilir. Bizimkiler vazgeçmiş nedense. Amerikan varisleri serisini sevmemiştim ama highlander serisi güzeldi. Bende başlayayım hemen.

periza ve sorun bunu beğendi.
  11. sorun

sorun Well-Known Member

julianne maclean'den yan benimle kitabını okudum ve yazarın başka ne kitapları varmış diye aradım cennetin rengi, kaderin rengi ve umudun rengi kitaplarını da gördüm. Cennetin rengini merak ediyorum. Ama Yan Benimle adlı kitabından aklımda kalan en çarpıcı kısım ne mutlu onlara ki 7 çocukları olmuş diğer kitabın kahramanlarının ise 6 tane çocuklarının olduğu bir tanesinin de yolda olduğunu okudum. Mutluluk bu mu? BD kitaplarında da var bazı kızların mutluluk anlayışı sadece evlilik ve çocuk olarak yansıtılıyor. Çok ilginç...
    Bu arada bir de kitap arıyorum arkadaşlar konu beğenerek okuduğum https://www.kuflu.com/threads/anne-...erisi-11-sirlar-ve-hayaller.15123/#post544657 kitabına benziyor. Aradığım kitapta da adamın disleksi sorunu var ancak kadın karakter adama yardımcı olacak birilerini buluyordu ve adam da tıpkı J.D. gibi kovboydu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme: 10 Mar 2018
    periza ve ssetayf bunu beğendi.
  12. ssetayf

13. 18eylül

18eylül Member

Aradığınız Joan Johnston'un Kadının Fendi kitabı.Erkek kahramanın bahsettiğiniz gibi disleksi sorunu var.:)

14. sorun

sorun Well-Known Member

@ssetayf teşekkür ederim ama bu kitap değil. Aşkın İki Yüzü benim okuduğum ilk üç BD kitabından biri. Bu kitapta babalar anlaşma yapmış çiftliğini kim satmak isterse önce diğerinin onayını almak zorunda. Esas kız diğer çiftliğin oğluna aşık sonra seneler geçiyor babalar ölmüş kız kendi çiftliğini satmak istiyor adam kıza zorluk çıkarıyor...
    Ayrıca iyi ki İskoç klanının bebe ihtiyacı duyduğu dönemde orada yaşamadığımıza sevindim :D Kaslı İskoçlar uğruna bile çekilmez o kadar çok doğum.

periza bunu beğendi.
  15. 18eylül

18eylül Member

Aradığınız Joan Johnston'un Kadının fendi kitabı.

periza, ssetayf ve sorun bunu beğendi.
  16. sorun

sorun Well-Known Member

Evet teşekkür ederim bu kitaptı.
    https://www.kuflu.com/threads/joan-...mily-serisi-7-kadinin-fendi.15050/#post529585
    Joan Johnston'un Hawk's Way Family serisini çok beğenmiştim. Beğendiğim kitapları tekrar tekrar okuyorum ancak isimleri unutuyorum. Küflü bu konuda çok iyi mutlaka bilen biri var :).

periza, ssetayf ve 18eylül bunu beğendi.
  17. 18eylül

18eylül Member

Yardımcı olabildiğime sevindim,keyifli okumalar...:)

18. ssetayf

@özse Elinizde mendillerinizle okuyunuz uyarısıda yapsaydın! Cennetin Rengi ve Kaderin Rengi çok fazla felaket ve çok fazla mucize barındırıyor. Amerikalı kızların serisine göre çok iyi kurgulanmış (onlarında zaten yarısını okumuşumdur ilkini okurken nasıl bitireceğimi şaşırmış, atlayarak okumuştum) Yine de hayatın, dünyanın, anın güzelliğinin farkında olmaları için bu kadar felaket ve acıyı bir araya getirmeseydi keşke...

periza bunu beğendi.
  19. özse

özse Well-Known Member

:( bu kadar felaket olmuyor mu belki hepsi birden bir kişiye olmaz ama birbirinden uzaklaşan o kadar çift var ki seneler geçince kitapta da diyor ki bu benim sevdiğim adam mı.? bir an geliyor yanındakine inanamıyorsun biz nasıl böyle olduk diyorsun ama hayat devam ediyor sende devam etmek zorunda kalıyorsun başka güzellikler bulmalı mutlu olmalı hayat bizim için her şey olabilir ben kitapları çok beğendim bence herkes okuyup kendini kadın erkek farketmez eşinin yerine koyup onun açısından da düşünmesi gerekir diye düşünüyorum :) sevgiler.

periza ve ssetayf bunu beğendi.
  20. özse

özse Well-Known Member

Victoria michaels in reklam aşkı ve bahse var mısın kitaplarını okudum bd gibi 2.side güzel sıcak ve çok sıcak kitaplardı merak edenler okuyabilirler:rolleyes::D

bernata, periza ve ssetayf bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş