Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. svmsong

svmsong Well-Known Member

selam bir kitap arıyorum bende. Yine dönem kitabı adam nişanlanacakken nişanlısı kaçar kızda soylemez adam benimle evlensin diye, seviyor cünkü. Adam da zaten esas kıza aşık ama bunu duyunca kıza ezıyet eder ve bırakıp gider, yıllarca görüşmezler. Sadece adam gittikten sonra kadın onun yanına gider sanırım paristi. Lakin adamın metresı vardı yanında kız görür ve gider. sonrasın ertesi gün adam bulmaya gelir ama bu seferde kız gemiye binmiş yetişemez. Meğerse kız hamile ama bu duruma dayanamaz ve düşük yapar bundan dolayıda adamı suçlar. İşte yıllar sonra kız mektup atar ayrılalım başkası var onla evlencem der. adam bana bir çocuk ver der. amacı boşanmak değil ,o ara aralarını duzeltmek. bu arada kadının evlenmek istediği adam da ressamdı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi sonunda adam istediğini alamaz amerikaya döner. Kızında annesi der adam seni seviyor sen mutlu ol dıye gıttı. Kız da gider amerikaya yemek masasında yakalar arkadaşlarıyla otururken onu alıp götürür.
    Hatırladıklarım umarım bulursunuz. Bu arada aradığım kitap bu diye geçmişi unut -ashely march okudum ama onun sonunda bu yemek masası olayı paris filan yoktu. Bu kitabıda öneririm okumadıysanız seversiniz :)
    NOT: Bu arada diğer kitapları bitiremedim o_O:confused::eek:

sorun, ssetayf, bernata ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. özse

özse Well-Known Member

İYİ GECELER TWEET AŞKIM her ne kadar bahsettikleri filmlerin atışmaların çoğunu bilmesemde konu itibariyle severek okuduğum bir kitap oldu. VEE sevgili arkadaşım şu aradığın kitabın konusunu biraz daha toparlarmısın birazcık karışık;)

sorun, bernata, svmsong ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

:D:D:D Ashley March - Geçmişi Unut tan sonra sevmediğim ikinci kitap, Sherry Thomas - Anlaşmalı Evlilik, Konuyu tam olarak hatırlamıyorum bile aslında o kadar zaman geçmiş ki, belki şimdi okusam, farklı hissederim. :) Tek hatırladığım göl kenarında karşılaşmalarıydı ve adamın kızı çok suçladığı Bir de kızın annesi de bir adamla görüşmeye başlıyordu. :confused:

sorun, svmsong, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. bernata

bernata Well-Known Member

Svmsong; ' Geçmişi Unut' severek okuduğum bir kitaptı. Eğer bu kitapta da onun gibi ise severek okuyacağım demektir. Öneriniz için teşekkürler. :)
    Ssetayf; size de kitabı hatırladığınız için teşekkür ederim. :)

sorun, svmsong, ssetayf ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. ssetayf

:cool:;) @bernata yanlış hatırlamıyorsam @svmsong da o kitabı çok beğenmişti. Aynı zamanlarda okuduğumu da sanmıyorum ama birini hatırlayınca diğeri geliyor her zaman aklıma zaten, iyi okumalar dilerim.

sorun, periza, bernata ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. svmsong

svmsong Well-Known Member

Öyleydi. Hatta ben geçmişi unut bu aradığım kitap diye okumuştum. Kesinlikle oku seveceğini düşünüyorum:D @ssetayf çok teşekkür ederim nasıl mutlu oldum. Bende sen gibiyim bir kitap okuyunca diğer kitap geliyor aklıma. ama konular benzeyınce cok karışıyor hangisi hangisiydi hatırlayamıyorum :D @özse aslında anlaşılır yazmışım ama nokta, virgüle dikkat etmediğim ve devrik cümlelerle yazdığım için karışık gelmiş olabilir. Normal hayatta da böyleyim ya :cool: bu arada ilgin için çok teşekkür ederim:)

sorun, periza, ssetayf ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. özse

özse Well-Known Member

arkadaşlar Lynne Graham yunanlı lardan bıkmış şeyhlere terfi etmiş :D

sorun ve periza bunu beğendi.
  8. periza

periza Well-Known Member

Jennifer Weiner Yatakta İyi kitabını okudum.Genel olarak beğendim. Kendimden çok şey buldum.Çocukluğumdan beri kilo problemim var ben de bir çok diyet spor denedim. Hiç bir zaman hantal olmadım ama kitaptaki Cannie kadar uzun da değilim. Tabii benle alakası olmayan şeylerde vardı...

sorun, bernata ve ssetayf bunu beğendi.
  9. ssetayf

Penny Jordan - Gelin Buketi, okumaya başladım ilk izlenimimi yazmak için kendimi tutamadım. Hani hepsini henüz okumayı bitirmedim ama, şimdiye kadar okuduklarımın içinde en şirin, en güzel, en albenili düzenlenmiş bd idi. Bayıldım... ;)

sorun, bernata ve periza bunu beğendi.
  10. bernata

bernata Well-Known Member

'Sherry Thomas- Anlaşmalı Evlilik' okudum beğendim , ama Geçmişi Unut daha güzeldi bence. Tekrar teşekkürler. :)

Son düzenleme: 20 Mar 2018
  11. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

Selam bi BD arıyorum kafama takıldı bulamadım bi turlu adam kızın babası öldüğü için kız sanki ona emanet edilmiş diye evleniyor ama kız adamın iki çocuğuna dağınık yapıyor daha çok tabi kız adama aşık sonra adamın eski karısı falan derken işler celalleniyor adamda aşık olduğunu anlıyor. Herşey aklımda ama bi adı gelmedi işte bilen varsa lutfen teşekkürler

12. özse

özse Well-Known Member

lindsay armstrong un*. kimin kocası.* adlı romanı aradığın kitap olabilir mi?

sorun, periza ve Calista bunu beğendi.
  13. Calista

Calista Well-Known Member

Bence de

sorun, periza ve özse bunu beğendi.
  14. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

Teşekkürler evet o kitapmış :)

sorun, periza, Calista ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  15. özse

özse Well-Known Member

yeni kitaba bakar mısınız link çalışmıyor

16. emis

emis Well-Known Member

Merhaba bende okuduğum bir kitabı arıyorum kadın erkeğin ikinci karısı oturdukları evde erkeğin ilk karısının resimleri duvarlarında sanırım ilk karısı hamileyken ölmüş bilen varsa yardım edin lütfen teşekkürler

sorun, periza ve ssetayf bunu beğendi.
  17. ssetayf

https://www.kuflu.com/threads/penny-jordan-brides-bouquet-serisi-1-gelin-buketi.13620/#post285891 bu kitapta da kadının evinde kocasının ilk karısıyla resimleri var birde kocasıda ölmüştü.

18. Calista

Konusu ilk karısı hamileyken ölmüş olan , o kadar çok bd var ki...Duvarda resmi asılı şu an aklıma gelen Lynne Graham "Sevgi Kapanı" olabilir mi aradığınız bilmiyorum

periza, sorun, emis ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. emis

emis Well-Known Member

Çok teşekkür ederim ama aradığım kitap o değil

periza bunu beğendi.
  20. Calista

Biraz daha ayrıntı verebilirseniz ,daha iyi olurdu;)

periza bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş