Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. sorun

sorun Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar bir kitap arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Kız ormanda kaza geçirmiş hafızasını kaybetmiş... Kendinden biraz büyük bir adamın kulübesinde kalıyor sonra adamla aşık oluyorlar hatta adam kız için ağaç ev yapıyor... Kız hafızasını kazanıyor zengin bir varis. Adam ise önceden avukatmış kıza göre fakir sayılır... Kız daha önce başka biriyle nişanlanıp ayrılmış ...

periza bunu beğendi.
  2. Calista

Calista Well-Known Member

Jennifer Mikels - Hatırla Beni -kitabında da adam avukat kız hafızayı kaybetmiş,zengin falan( ama galiba bu kitap değil çünkü öyle bir kitap var hatırlıyorum kütük evi :rolleyes:)

cr37, periza ve sorun bunu beğendi.
  3. sorun

sorun Well-Known Member

Şimdi kapağı ve sonuna baktım bu kitap değil. O kitapta kapak resminde sadece adam vardı veranda gibi bir yerde üstünde kot pantolon vardı bir de bıyıkları aklımda kalmış :confused: finalinde adam kızın peşinden şehre geliyor kız orada da bir ağaç ev yapmış ve adam kızı aşağıdan izliyor...

cr37, periza ve Calista bunu beğendi.
  4. özse

özse Well-Known Member

Ryanne Corey in Düşlerin Ötesinde adlı kitabı aradığın kitap canım iyi okumalar.

periza ve sorun bunu beğendi.
  5. sorun

sorun Well-Known Member

Teşekkür ederim berbat bir ales sonrası keyifle okuyacağım (kırık kalp sendromunun mutlulukla bile insanı vurduğunu öğrendim :mad: %4 gibi oranla mutlu olmak bile haram bazı insanlara)

periza ve svmsong bunu beğendi.
  6. svmsong

svmsong Well-Known Member

Ay aynı durumdayız bende gırdım sınava ustunde yağmura yakalandım sucuk olup eve geldım. Sınavda benide şok eden sınavda ilk ışaretledığımızı silip Baska ısaretledıgımız secenecegın%51dogru %25yanlış olurmuş. Ama oğrencıler %75 ilkinin doğru olduğunu dusunırmus allam ya sınavda bole soru mu olur?

7. Calista

Bir öğretmen olarak bir ekleme yapacağım.Öğrencilerime dediğimi tekrarlayım : Doğru okuyup anladıysan ilk aklına gelen doğrudur.(Genelde heyecandan yanlış okudukları için(yarısını çince okuyorsunuz derim:rolleyes::D))

periza, sorun ve svmsong bunu beğendi.
  8. svmsong

Bende hep %25lik dilimdeyım asla ikinci ısaretledıgımız doğru cıkmaz:D ve dedıgın sonuna kadar doğru o heyecan ve stresle insan şaşıyor:D

periza, sorun ve Calista bunu beğendi.
  9. sorun

sorun Well-Known Member

Umarım hasta olmamışsındır. Ben en azından ıslanmadım ancak cebindeki kağıt para ile okulun dışında tek kullanımlık bilet satan yer bul durağa dön araba bekle gerçek bir eziyet sanki herkesin elinden velisi tutup sınava götürecek...

periza ve svmsong bunu beğendi.
  10. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Merhabalar yine ben beyaz dizi önerisi istiyorum ama gelişim olmasın
    Önceden fakir olan sonra dan zengin olan abimiz olsun kitabın içinde ya da korunup kollanacak bir kızımız olsun kitap da yardıma muhtaç olsun o kız nedense feminist bir düşünce yapım varken böyle olaylara sinirlenirken kitap da okuyunca acıyıp ah kızım vah kızım diye ağlamaya bayılıyorum nedense :D

periza bunu beğendi.
  11. svmsong

olmadım ama ucundan kurtuldum cidden çok üşümüştüm Hiç sorma o kısmı. bende trafik çok yağmur yağar diye yürüdüm biraz ama sucuk olup eve geldim:D umarım bu çileye sonuçlarımız iyi olur:)

12. svmsong

Selam bir kitaba bakıyorum ama bulamadım. Kız ile oğlan uzun zamandır arkadaş ama birbirlerini seviyorlar. Ama soylememısler. Kız uzun zaman once bosanmıs olanda Bosnalı bir yıl filan olmuştu sanırım. Karısı oğlana diyor sen o kızı seviyorsun diye ama cocuk üstüne toz kondurmuyor. Lakin sonra anlıyor tabi sevdiğini. Bu arada kızımıza bir bebek evlat ediniyor zaten kitap hastanede bebeğin doğasıyla başlıyor oğlan kızın yanında durmaya geliyor ama tabi beklerken yukarıda yazdıklarımı hatırlıyorsa. Şimdiden cok tesekkurler bulan arkadasa

13. sorun

sorun Well-Known Member

https://www.kuflu.com/threads/karen-keast-anilar-guezeldir.16276/
    Umarım doğru kitaptır :) ve yine umarım ki sınav sonucunda güzel şeyler olur...
    Ayrıca bütün anne ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım. Çocuklarınız/çocuğunuz ile sağlıkla mutlulukla dolu uzun seneler yaşamanızı dilerim...

periza, svmsong, çitlenbikk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  14. svmsong

Evet bu cok tesekkuebederım

periza bunu beğendi.
  15. svmsong

Evet bu cok tesekkuebederım

periza bunu beğendi.
  16. Semire

Semire Active Member

Teşekkürler

periza bunu beğendi.
  17. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Bana yardımcı olacak kimse yok mu?

periza bunu beğendi.
  18. cr37

cr37 Well-Known Member

Gelişim istemediğin icin yardimci olamadim benim favorilerim hep gelişim

periza bunu beğendi.
  19. Calista

Forumda adı İntikam.... la başlayan bütün kitaplara bakın eminim bir seyler çıkar:D:D:D

periza ve samyeli90 bunu beğendi.
  20. özse

özse Well-Known Member

türkçe ye çevrilmiş sıralı liste hata veriyor foruma geri dönüyor ilgilenirseniz sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum.

periza bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş