Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. Calista

Calista Well-Known Member

https://www.kuflu.com/threads/jeneth-murrey-bueyuelue-oepuecuek.14939/ kesin bu kitap sayfa 115 ten sonraya bakarsanız anlarsınız :)

Son düzenleme: 5 Haz 2018
    sorun ve periza bunu beğendi.
  2. svmsong

svmsong Well-Known Member

Bu degil ama buradaki adam aşırı gıcık okuduğum kitaplar ıçinde en sinir en gıcık olduğum karakter pardon karaktersiz burdaki adam. Ay nasıl gıcık olduysam saydım:D ben her hamile kitabı okuyorum bulmak için:D

sorun, cr37, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. periza

periza Well-Known Member

Forumu araştırırken Müjde Aklanoğlu nun Kör Talih kitabının bölüm tanıtımlarını gördüm merak ettim netten indirip okudum çok uzundu ama ha gayret deyip sonuna kadar okudum . Ne göreyim bitmiyormuş 2. varmış çok sinirlendim. Netten aradım pdf de bulamadım:mad:. Güzelim beyaz dizi dururken başka kitap okursan olacağı bu.

Son düzenleme: 6 Haz 2018
    sorun ve cr37 bunu beğendi.
  4. periza

periza Well-Known Member

sorun bunu beğendi.
  5. sorun

sorun Well-Known Member

periza bunu beğendi.
  6. periza

periza Well-Known Member

sorun bunu beğendi.
  7. sorun

sorun Well-Known Member

Hep yabancı isimlere alışık olunca Seyithan ve Maral adı tuhaf geldi :) güzel kitaptı ama Seyithan'ın kardeşi Elif'e sinir oldum. Ön yargılı insanları sevmiyorum hayali bir karakter olsa bile. Yalnız Başak adlı rumuzun Avcıya yazdıklarına güldüm. Avcı kim acaba oradan başka bir hikaye çıkar bence.

periza bunu beğendi.
  8. periza

periza Well-Known Member

Ben de güldüm.Bir kaç tane hikaye var mesela
    https://www.kuflu.com/threads/nuran-bulus-sayenizde-efendim-zenginkocaavcisi-com.27007/
    Avcının av olduğu
    Şimdi okuyup bitirdim.Başak ta vardı.Özellikle sonu çok komikti

Son düzenleme: 8 Haz 2018
    sorun bunu beğendi.
  9. periza

periza Well-Known Member

10. periza

periza Well-Known Member

Arkadaşlar Jasmine Creswell e takmış durumdayım. Listelerde iki seriden bahsediliyor ama biri tam verilmemiş ve bir tanesi de kuflu da yok.
    Tarama yapan arkadaşlar bulabilir mi acaba. Bulurlarsa çok sevinirim. Malikanenin Sırrı

sorun bunu beğendi.
  11. sorun

sorun Well-Known Member

Daha önce okuduğum bir kitap sen bahsedince tekrar indirip baktım kızın başına gelenler gerçek hayatta da oluyor gazetede görmüştüm çok meşhur bir kadın avukatımız oğlu onun istediği gibi bir hayat sürmüyor diye akıl hastanesine kapatmıştı...Bir kitap aklıma neler getirdi.
    Ben de https://www.kuflu.com/threads/christine-rimmer-jones-gang-serisi-9-dag-yildizi.12888/ kitabını
    şarkısı eşliğinde okudum bu grubu ve şarkılarını seviyorum hele de böyle havanın yağmur için hazırlık yaptığı bir günde. ..
    Şimdi ise aynı yazardan Kaybolan Geçmiş kitabını okumayı planlıyorum. Ne kadar uzun oldu :oops:

svmsong ve periza bunu beğendi.
  12. periza

periza Well-Known Member

Çok güzel bir şarkı alt yazılı olması da harika
    Kitaba da en kısa zamanda bakacağım
    Bu arada kitabın sonunda diğer iki kitabın adını veriyor: Hazine Avı ve İnci Saplı Bıçak. Aradığımda başka bir yazar adı altında inci saplı bıçağı buldum.
    https://www.kuflu.com/threads/cassie-miles-the-deane-trilogy-serisi-2-inci-sapli-bicak.27010/
    Leona Karr Hazine Avı /(The Deane Trilogy Serisi-1) diye çıkıyor ama kitap forumda yok. Tarama yapacak arkadaşlar bakabilir mi acaba.

Son düzenleme: 17 Haz 2018
    sorun ve svmsong bunu beğendi.
  13. svmsong

Bir kitap vardı adamla kadın anlaşmalı evlenmiş bir aksam dugunden donerken kaza gecırıyorlar kadın unutuyor once ki kocasını hatırlıyor benı oldurcek dıyor adam kadının gecmiş ini hıc bilmiyor cok guclu bir kadın bu korkak halini gorunce şok şaşırıyor bu arada o kaza gunu de kadını sevdıgını anlıyor aoylemeye filan karar veriyor ama kaza oluyor.
    Bu arada Jackie merrıtın aşk gibi kitabını acamadım aradım ama ulaşamadım linki acabılenınız varsa paylaşır mı? Link kırık degil sadece kitap sayfasını acımıyorum arayınca filan cıkmıyor ama sayfa var. Teşekkürler

14. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

Jackie Merritt - Aşk Gibi
    Dosyalar rar dosya olarak kayıtlı. sıkıştırılmış dosyayı açabilen bir programla açmalısın önce.

Son düzenleme: 18 Haz 2018
    sorun, svmsong ve periza bunu beğendi.
  15. Calista

https://www.kuflu.com/threads/miranda-lee-wives-wanted-series-2-evlilik-var-ask-yok.13945/

periza, sorun ve svmsong bunu beğendi.
  16. svmsong

Çok teşekkür ederim :):);)

sorun, Calista ve periza bunu beğendi.
  17. Calista

Rica ederim :)

sorun, svmsong ve periza bunu beğendi.
  18. periza

periza Well-Known Member

Şimdi de Betül Çeziker Emri ye takıldım. Konitopolous Serisi ilk 3 kitap kitabı küflüde var 4. kitabı da nette buldum isteyenlere verebilirim

mssitare ve sorun bunu beğendi.
  19. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

lütfen link eklemeyin... sadece konuya yönlendirin....

periza bunu beğendi.
  20. svmsong

Christine Merrill in konağın yeni hanımını okudum. Tarihi romantiktir tabı kendi kulvarda bundan daha iyilerini okumuştum ama bu kitaba da haksızlık etmeyeyim. Konuyu iyi işlemiş ama en sevdiğim kısım haşin gulmez eğlenmez esas adamından aklından geceleri okumamız. Yani bizi karanlıkta bırakmıyor bu konuda. Onun dışında serıymış ama sanırım cevrılmemış muhtemel ikinci kardeş onu da cok merak edıyorum:)

Bu Sayfayı Paylaş