Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. özse

özse Well-Known Member

çok üzgünüm arkadaşlar kitap listemin çoğu taşıma sırasında silindi kitapların bazılarını hatırlayıp bulabiliyorum ama çoğunu maalesef bulamıyorum .arama linkleri de açılmıyor kitapları tek tek incelemek tekrar indirmek konuları taramak gerekiyor ki kriz geçiriyorum bu aradığınız eski bir kitap diye biliyorum belki ANNE MATHER ,CARLOTTE LAMB ın yazdıklarından olabilir diye düşünüyorum listeleri tamam olan arkadaşlar bakabilirlerse inşallah bulurlar :( şu link sayfası düzelsin artık lütfen o_O:)

Calista, svmsong, çitlenbikk ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. özse

özse Well-Known Member

BARBARA CARTLANDı okumak iyi güzelde kızlar hep hem zeki hem aptal hem de aynı anda salak:) babalar doktor ama hiç kızları okutmamış. adamlara adeta tapıyorlar :Derkek milletinde bir ilerleme yok hala aynı kafadalar demek ki tarih tekerrürden ibaretmiş :)o_O

3. sorun

sorun Well-Known Member

Aşk Düğümü kitabını ben de merak ettim okuyacağım :)
    https://www.kuflu.com/threads/constance-heaven-ask-dueguemue.16043/

svmsong, çitlenbikk, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. sorun

sorun Well-Known Member

Bu sabaha karşı uyandım küflüye bakayım dedim hesap askıya alındı yazıyordu. Sabah tekrar baktım düzelmiş. Neler oluyor bu siteye:eek::confused:

çitlenbikk, periza ve cr37 bunu beğendi.
  5. periza

periza Well-Known Member

''Değerli kuflu sakinleri sunucumuz değiştiğinden anlık kesintiler olup bazı mesajlarınız silinebilir en fazla 24 saat boyunca bilginiz olsun
    Daha hızlıbir sitemiz olacak
    İyi forumlar''
    Böyle demiş @Özgür burada
    https://www.kuflu.com/threads/kuflu-kafe.9887/page-1262#post-3216692

Son düzenleme: 26 Kas 2018
    çitlenbikk, sorun ve dileksen bunu beğendi.
  6. periza

periza Well-Known Member

çitlenbikk ve sorun bunu beğendi.
  7. sorun

sorun Well-Known Member

https://www.kuflu.com/threads/constance-heaven-ask-dueguemue.16043/
    Bu tarz kitaplarda neden bir taraf odun, aptal, düşüncesiz, bencil olur acaba. Julian nadir harika erkek karakterlerden biri olarak daha iyisini hak ediyordu. Ne ablası ne yeğeni ne de kızı iyi değildi bencillik tavan yapmış bonusu ise esas kız Lisa ne kadar berbat biriydi. Anlamadan dinlemeden her seferinde aptal Rudi'yi savundu. Sevmiyorum böyle karakterleri. O devrin Avusturyası hakkında fikir vermesi açısından güzeldi. Keşke finali azcık daha uzun olsaydı. Julian da harika erkekler koleksiyonuna eklendi.

dileksen, svmsong, Pl1 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. svmsong

svmsong Well-Known Member

maalesef bu dizi serisinde hikaye burada okuduğun gibi. Olay örgüsü dahi benzer ama anlamsız bir biçimde ben çok sevdim, tıpkı barbara nın kitapları gibi. Beni mutlu ediyorlar :D @perihan58 hiç dikkat etmemişim, hiç hatırlamıyorum. Bu arada sivaslı mısın? 58 oranın plakası ya bende sivaslıyım:)

sorun ve periza bunu beğendi.
  9. periza

periza Well-Known Member

Evet Sivas lıyım @svmsong
    Dertli Duvak ı okudum ilginçti opaller opaller gene sonu kısaydı

sorun bunu beğendi.
  10. periza

periza Well-Known Member

Mazideki Gölgeler i de okudum gene tahmin edemediğim şeyler çıktı . Sonunu merakla okudum her şey açığa çıktı ama güzel son gene kısaydı.
    Önerileriniz çok teşekkürler
    Diğer kitapların linkini bulamadığım için okuyamadım.
    Bu arada Barbara dan Cennet Burada yı da okudum. Listede tıklayınca başka kitap çıkıyor . O yüzden direk google a '' cennet burada kuflu '' yazıyorum çıkmazsa yazarın adını da ekliyorum.
    Güzeldi. Bu tür kitaplar genç kızları eve bağlamak işten kaçmalarını önlemek için yazılmış gibi geliyor bana.

Son düzenleme: 29 Kas 2018
    sorun ve çitlenbikk bunu beğendi.
  11. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

Catherıne mann- korsan Robin hood

12. Calista

Calista Well-Known Member

Baktım onlardan değil :(

çitlenbikk, sorun ve periza bunu beğendi.
  13. periza

periza Well-Known Member

https://www.kuflu.com/threads/catherine-mann-landis-brothers-serisi-4-evlilige-tutsak.15071/
    @sorun adam için mimar demişti bu kitaba baktınız mı
    @çitlenbikk in dediği korsan robin hood da bahsi geçiyor

çitlenbikk, sorun ve Calista bunu beğendi.
  14. Calista

çitlenbikk, sorun ve periza bunu beğendi.
  15. sorun

sorun Well-Known Member

@perihan58
    Kitabı sonunda hatırladım okuyalı fazla olmamıştı yorum yazmayı düşünüyordum ancak sinirimi o kadar bozdu ki kitabı silmiştim :mad: kitap bir adet gurursuz ve aptal kadın ile pis karakterli gereksiz bir adam içerir.
    https://www.kuflu.com/threads/lilian-peake-buzlar-coezueluerken.14617/

cr37, çitlenbikk, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  16. Calista

Ohhh sonunda Çok teşekkürler:D:DGelişimden olacağı aklıma hiç gelmedi,isim de hiç bakmadığım isimlerden:)

cr37, çitlenbikk, periza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. periza

periza Well-Known Member

Kristi Gold dan Sanal Aşk ı yeniden okudum . Komikti .
    Bence de ohhh @Calista
    Teşekkürler @sorun hemen bakıyorum.

Son düzenleme: 29 Kas 2018
    cr37, çitlenbikk ve sorun bunu beğendi.
  18. sorun

sorun Well-Known Member

Aynen isim benim de aklımda kalmamış hep bilindik yazarlara bakmıştım. Diğer kitaplarına da bakacağım umarım karakterleri daha güzel yazmıştır.

cr37, Calista, çitlenbikk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  19. periza

periza Well-Known Member

Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak bayağı ben de aradım. Zaten benim isim hafızam neredeyse hiç yok. Drew, Dirk,mimar, sekreter, Avustralya, Anne, Charlotte...yazarak epey aradım

sorun, cr37, Calista ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. özse

özse Well-Known Member

sizi tebrik ediyorum arkadaşlar aradığımız kitaplar hep ummadık yerden çıkıyor

Bu Sayfayı Paylaş