Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. özse

özse Well-Known Member

Ben senin dediğin gibi aradım kuflu yazdım çıktı arkadaşım tekrar dene

2. Calista

Calista Well-Known Member

Tarayıcınız firefox ya da yandex ise
    evet sitede de googleda da çıkmıyor.
    Chrome dan "229-Marjorie Lewty Aşka Yolculuk kuflu " diye ararsanız orda çıkıyor ;)

Son düzenleme: 23 Ağu 2020
  3. buluthan

buluthan Active Member

Çok teşekkür ediyorum,,, hemen bakıyorum

4. buluthan

buluthan Active Member

maalesef yazdım ama yine bulamadım,,, Chrome dan aradım yine bulamadım..tek tek arayacağım kuflude ,,bakalım inşaallah bulurum...Betty neels kuğu masalinida bulamadım...beyaz dizi okumayı çok severim,,,ilk okudigim beyazdizi "karlı dağın ateşi"iditeyzemden almıştım..14-15 yaslarindaydim.nerden baksan 30 küsur yıl önce koli koli kitaplarım vardı,,,her çıkan beyaz diziyi alırdım,,,,burda olan kitapların hemen hemen hepsini okumusumdur abartısız...evlenince kitaplarım annemin evinde kaldı,,,canım annemde ben artık istemem diye mahallenin genç kızlarına dağıtmış kitap okusunlar diyeneyse uzatmayim daha fazla,,,şimdi hepsini toplamaya çalışıyorum,,,

5. Calista

Calista Well-Known Member

Burdan link paylaşmak yasak olmasaydı atardım linki;)

6. buluthan

buluthan Active Member

Canınız sağolsun,,, teşekkür ederim...

Calista bunu beğendi.
  7. cr37

cr37 Well-Known Member

Arkadaşım ilk sayfada beyaz dizi gelişim seç sonra alfabetik sırala daha kolay bulursun ben bazen öyle bakıyorum

8. buluthan

buluthan Active Member

Merhaba,, öncelikle nasılsınız ? dünyanın neresinde olursak olalım zor bir süreçten geçiyoruz,, Rabbim yardımcımız olsun inşaallah...ilk sayfada arama kutucuguna mi yazıyoruz beyaz dizi gelişim diye? sıralamayı nasıl yapıyoruz anlamadm tam olarak,,detay verebilirseniz çok sevinirim ,, teşekkürler,,,

çitlenbikk bunu beğendi.
  9. buluthan

buluthan Active Member

Merhaba ben de birkaç kez denedim ama olmadı,,halen denemeye devam..

10. Nayiri

Nayiri Well-Known Member

E-kitap ilk sayfa-sayfanin altinda
    Konu sıralama kriteri:
    Başlik alfabetik
    ön ek: BD gelişim
    seçenekleri uygula

çitlenbikk, cr37 ve buluthan bunu beğendi.
  11. buluthan

buluthan Active Member

Teşekkürler

çitlenbikk ve Nayiri bunu beğendi.
  12. cr37

cr37 Well-Known Member

Aynen. Ben bu kadar güzel anlatamazdım

çitlenbikk ve Nayiri bunu beğendi.
  13. özse

özse Well-Known Member

Aska yolculuk e kitap indirme yerinde

çitlenbikk bunu beğendi.
  14. buluthan

buluthan Active Member

Merhaba arkadaşlar.. öncelikle bana tavsiyede bulunan Nayiri ve cr37 ikinizede çok teşekkür ederim.. kitapları sıralı bir şekilde buluyorum... çocuklar gibi seviniyorum resmen... oğlum anne hazinemi buldun diyor :)) bir ricam daha olacak imkanı olan yardımcı olabilirse sevinirim.. Betty Neels Kuğu masalı linki silinmiş maalesef,,yenilemek mümkün müdür?ya da bu şekilde bulabilirmiyim? şimdiden teşekkürler... sevgiler

cr37, Nayiri ve çitlenbikk bunu beğendi.
  15. buluthan

buluthan Active Member

Merhaba..yine ben .. eğer öff bee !!demezseniz Sally Wentworth Çelişki kitabının linkide error diyor,,, yardımcı olabilen varsa şimdiden teşekkürler..

cr37 bunu beğendi.
  16. Eylul2020

Eylul2020 Active Member

Tesekkurler

17. Bahadır Mehmet

Bahadır Mehmet Well-Known Member

Merhaba.bir kitap arıyorum konusu kızla erkek bir kulubede kalıyordu kız babanın tıkanması yüzünden zehirlendi erkek onu kurtarıyordu yardımcı olursanız sevinirim

18. zeren

zeren Member

merhaba arkadaşlar uzun uzun yazmayıp kitap okurken sizlere çok dua edenlerdenim.bir kitap arıyorum ve mor dizi diye hatırlıyorum ama emin değilim .yıllardır beynimi kurcalıyor.adam ve kadın ıssız bir yerde yaşıyorlar kitabın sonlarına doğru kadın adamın terkedeceğini anlayınca sevişirken DİYAFRAM (ilk defa duymuştum kadın prezervatifiymiş) kullanmıyor hamile kalmak için. son sayfalarda adam geliyor kadın hamile.bilen varsa yardım lütfen.

19. bernata

bernata Well-Known Member

Merhabalar; aradığınız kitap "Leigh Michaels - Balayı Bitmeden" olabilir.:)

çitlenbikk bunu beğendi.
  20. dileksen

dileksen Well-Known Member

Merhaba, biliyorum beyaz dizi sevenler burada ve sormak istiyorum bu pandemi döneminde @periza ve @Pl1 den hiç haber yok. Iyilermi konu hakkında bilgisi olan var mı? Her zaman mesaj yazmasak bile kuflu de olmak ve burada müdavimlerin yazdığını görmek, ortak kitap okuma zevkini paylaşmak benim için çok özel bir duygu. Ve bu iki arkadaşın eksikliği üzüntü verici. Birbirimizi tanımıyoruz ama yinede buradaki eksikligi hissediyoruz

periza, çitlenbikk ve emis bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş