Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

  1. Miranmidilli

    Miranmidilli Active Member

    Merhaba ,
    Sara Craven - Uzun Bekleyiş
    Barbara McCauley - Ayrılığın Bedeli
    Sally Wentworth - Çelişki
    Gina Wilkins - Geç Saatlerde
    Day Leclaire - Dante’nin kuralları
    Victoria Holt - Dertli Duvak
    Dorothy Eden - Mazideki Gölge
    Trisha Alexandr - Önce Müzik Vardı
    Açamadıklarım. Başka bir formül mü var?
    ☺️
     
  2. elifnaz1

    elifnaz1 Member

    benimle kitabın dosyasını paylaşır mısınız.. kuflu içerisinde dosyayı bulamadım... tşk.
     
    cr37 ve çitlenbikk bunu beğendi.
  3. çitlenbikk

    çitlenbikk Well-Known Member

    Charlotte lamb
    Aşk yürek ister ve Zor hayatlar aynı hikaye güzeldi beğendim
     
  4. cr37

    cr37 Active Member

    İlk sayfanın altında konu gösterim seçenekleri var ordan gelişim bide alfabetik sırayı seçersen bulursun ben dosya paylşmayı bilmiyorum
     
    çitlenbikk bunu beğendi.
  5. Nayiri

    Nayiri Well-Known Member

    Hoşgeldiniz
     
    cr37 ve çitlenbikk bunu beğendi.
  6. phygmalion

    phygmalion Well-Known Member

    Susan Stephens/ Herşeyden Değerli

    Xavier in halası vasiyetinde sahibi olduğu adanın yarısını yanında çalışan hizmetçi rosie ye bırakıyor. Xavier in kalan yarıya sahip olması için 2 yıl içinde bir varise sahip olması gerekmekte, rosie için bir şart yok. Xavier zaten çok zengin bir adam, aslında adaya ihtiyacı yok, ama hırs yapıyor. Rosie de adanın yarısına sahip ama geliri olmadığı için eli kolu bağlı.
    Konu klasik ama tam sevdiğim. Çok güzel yazılmış, okuyunuz, tavsiye ederim.
     
    çitlenbikk ve özse bunu beğendi.
  7. köşk

    köşk Well-Known Member

    Gönderdiğim kitap Sheryl Danson İzlenimler Moderasyon bekleniyor diyor. Taradigım yeni kitaplar var ama siteyle ilgilenen varmı bilemiyorum. Şimdiye kadar açılması lazımdı. İnşallah herkes iyidir.
     
    dileksen, cr37, emis ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. çitlenbikk

    çitlenbikk Well-Known Member

    Scarlet Wilson unutulmaz tatil
     
    cr37 bunu beğendi.
  9. köşk

    köşk Well-Known Member

    Marie Nicole Tatlı Hüzün yükledim. Görünür olmayı bekliyor. İyi okumalar
     
    çitlenbikk ve emis bunu beğendi.
  10. emis

    emis Well-Known Member

    Çok teşekkürler
     
    çitlenbikk bunu beğendi.
  11. çitlenbikk

    çitlenbikk Well-Known Member

    Emma Darcy Cennet bahçesi
     
  12. svmsong

    svmsong Well-Known Member

    herkese selam gelmeyeli yıllar olmuş. Umarım bu pandemi döneminde herkes iyidir.Okuduğum bazı bdleri yazacağım biraz da olsa günü kurtarsın diye :D
    Jackie Merritt- Aşka Direniş https://www.kuflu.com/threads/jackie-merritt-made-in-montana-serisi-1-aska-direnis.27895/
    Margery Hilton- Geçmişi silemezsin https://www.kuflu.com/threads/margery-hilton-gecmisi-silemezsin.14073/
    Margaret Way- Vadideki Çiçek https://www.kuflu.com/threads/margaret-way-vadideki-cicek.14663/
    Pippa Clark- Beyaz Zambaklar https://www.kuflu.com/threads/pippa-clarke-beyaz-zambaklar.12772/
    Lucy Monroe- Mucize Bebek https://www.kuflu.com/threads/lucy-monroe-mucize-bebek.14817/
    Lucy Monroe- Yılbaşına Kadar https://www.kuflu.com/threads/lucy-monroe-the-kouros-brothers-serisi-2-yilbasina-kadar.15451/
    Lydia Balmain- Sevmek Yasağı https://www.kuflu.com/threads/lydia-balmain-sevmek-yasagi.16224/
    Penny Jordan- Özlenen Düğün https://www.kuflu.com/threads/penny-jordan-oezlenen-dueguen.14498/
    Penny Jordan- Kırık Kalpler https://www.kuflu.com/threads/penny-jordan-kirik-kalpler.14740/
    Miranda Lee- O Günden Sonra https://www.kuflu.com/threads/miranda-lee-o-guenden-sonra.20613/
    Elizabeth Lane- Yıllar Sonra https://www.kuflu.com/threads/elizabeth-lane-yillar-sonra.24023/
    Margaret Pargeter- Dönüş https://www.kuflu.com/threads/margaret-pargeter-doenues.13968/
    Patricia Rosemoor- Kapalı Kapılar Ardında https://www.kuflu.com/threads/patricia-rosemoor-kapali-kapilar-ardinda.16600/
    Miranda Lee- İntikam Gelini https://www.kuflu.com/threads/miranda-lee-three-rich-husbands-serisi-1-intikam-gelini.14005/
    Molly Rice- Aile Sırrı https://www.kuflu.com/threads/molly-rice-aile-sirri.22446/
    Candece Schuler- Perde arkası https://www.kuflu.com/threads/candece-schuler-hollywood-dynastyorter-series-2-perde-arkasi.28059/
    Carla Kelly- Londra'da İki hafta https://www.kuflu.com/threads/carla-kelly-londrada-iki-hafta.14723/
    Anne Hampson- Gizli Öfke https://www.kuflu.com/threads/anne-hampson-gizli-oefke.13959/
    Anne Matter- Aşk Mabedi https://www.kuflu.com/threads/anne-mather-ask-mabedi.12468/
    Anne Matter-Yeniden başlamak https://www.kuflu.com/threads/anne-mather-yeniden-baslamak.12717/
    Anne Weale- Mutluluk Ağacı https://www.kuflu.com/threads/anne-weale-mutluluk-agaci.15399/
    Anette Broadrick- Unutmak Çok Zor https://www.kuflu.com/threads/annette-broadrick-man-of-the-month-serisi-unutmak-cok-zor.14754/
    AnnetteBroadrick- İkimiz Baş Başa https://www.kuflu.com/threads/annette-broadrick-donovan-sheldon-serisi-02-ikimiz-basbasa.13824/
     
    Son düzenleme: 27 Eki 2020 15:31
    cr37 ve çitlenbikk bunu beğendi.
  13. svmsong

    svmsong Well-Known Member

    Bu Barbara 'nın kitabı değil miydi. Hatta ölüyor aynı gün başka bebeğe ruhu geçiyor. Kız da 18 ine geldiğinde bu adamla karşılaşıyor ,anlam veremediği biçimde adamın evini tanıyor ,adamı tanıyor hatta düştüğü odayı buluyor. Hatta ölen kadın egzotik güzel miydi neydi. o mu acaba?
    https://www.kuflu.com/threads/barbara-cartland-kara-panter.12337/ Buldum sanırımbuydu benım dediğim.
     
    Son düzenleme: 27 Eki 2020 14:33
    cr37 ve çitlenbikk bunu beğendi.
  14. noni

    noni Member

    Teşekkür ederim
     
    çitlenbikk bunu beğendi.
  15. özse

    özse Well-Known Member

    ellerine sağlık kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.
     
    cr37, çitlenbikk, bernata ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş