Boys Over Flowers - Kore dizisi

'Anime ve Manga' forumunda Özgür tarafından 11 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Diğer İsimler: Boys Before Flowers - Boys Over Flowers
    Bölüm Sayısı : 24

Oyuncular :
    Koo Hye Sun as Geum Jan Di

F4:
    Lee Min Ho as Goo Joon Pyo
    Kim Hyun Joong as Yoon Ji Hoo
    Kim Bum as So Yi Jung
    Kim Joon as Song Woo Bin

Konusu: Dizide fakir bir kuru temizlemecinin kızı olan ve bir lokantada çalışan Geum Jan Di'nin Kore'nin en ünlü özel okuluna girmeye hak kazanması ve burada okulun F4 (Çiçek Dörtlü) diye adlandırılan grubuyla yaşadığı olaylar anlatılmaktadır.
    F4 grubu Kore'nin en zengin ve en ünlü ailelerinin oğullarının oluşturduğu bir gruptur. Sadece okulda değil okul dışında da çok ünlü olan ve korkulan bu grup, okulda kendilerine yapılan en ufak bir yanlış hareketi bile affetmez yapan kişiyi okuldan kaçırana kadar çeşitli eziyetler yaparlar. Özellikle grubun lideri olan Goo Joon Pyo acımasız ve düşüncesiz biridir. Geum Jan Di'nin bir arkadaşının grupla ters düşmesi üzerine Jan Di dayanamayarak olaya müdahale eder ve sonrasında F4'ün çeşitli eziyetlerine maruz kalır. Ama pes etmez ve her şeye rağmen okula gelmeye devam eder. Onun bu cesareti karşısında şaşıran F4, onun diğerlerinden farklı biri olduğuna karar verir. F4'ün lideri olan Joon Pyo, Jan Di'den hoşlanmaya başlar, bu onun hayatında ilgi duyduğu ilk kızdır. Ancak Jan Di grubun kendi halinde ve sessiz olan üyesi Yun Ji Hoo'ya aşık olmuştur.
    Bundan sonra Hem Jan Di'nin kendi içinde yaşadığı duygusal karışıklık hem de Joon Pyo ve Ji Hoo'nun Jan Di'yi kazanmak için gösterdiği çaba beşinin de hayatlarının karışmasına neden olur.
    Jan Di kimi seçecektir; ilk aşkı Ji Hoon'u mu yoksa onun için her şeyi yapmaya hazır Joon Pyo'yu mu?

Linkler
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Mar 2019
  2. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

ben bu diziyi izledim:) Gerçektende mükemmeldi herkese tavsiye ederim:))

3. birdie

birdie Well-Known Member

Demek Kore dizileri de izleyen bir adminimiz var ha :D Yalnız anime-manga bölümünde dramaların ne işi var acep? :p

4. vineyard

vineyard Member

Lee min ho için izlediğim drama :D

5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Sağolun adminim ben açamamıştım konuyu :)

6. igiyondal

igiyondal New Member

Eğlenceli bir konusu var gibi. Kesin izleyeceğim. Kore dizileri hoş oluyor. Mangavari bir hava oluyor dizilerinde. Giyim tarzları saçları falan. Bende You're Beautiful adında 16 bölümlük bir kore dizisi izlemiştim o da çok eğlenceliydi tavsiye ederim ;)
    Teşekkürler Nerissa :saygilar: emeğine sağlık :gül:

7. nur1907

nur1907 Active Member

en sevdigim dizilerden biri teşekkürler

8. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Bende You are Beatiful ve Playfull Kiss var kore dizisi istek olursa siteye ekleyebilirim:)

9. cremrox

cremrox Member

teşekkürler

10. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Önce japon versyonunu izledim, geçen sene de bu versyonu izledim. Benzer olmalarına rağmen farkları izlenmeye değer kılıyor yapıtları tavsiye ederim :)

11. ruki

ruki Active Member

izledim hemde defalarca .döne döne izledim. ahhh lee min-ho...

izleyin pişman olmayacaksınız.

12. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Teşekkür ederim....dizinin hem Japon hem kore versiyonunu izledim.Açıkçası favorim orjinali olan Japon versiyondu........:)

13. Eirene_2301

Eirene_2301 New Member

teşekkürler

14. eun sung

eun sung Well-Known Member

Ben bu diziyi evire çevire izlerim ya ...hd demde saklıyabilmek müthiş olacak ...Elleriniz dert görmesin adminim ...Sötlemeden geçemiyeceğim ilk üç bölümdeki sahnelere bişterim Jandi ve Go jun pyo ...Hele esas kızımızın tekme attığı sahne yokmuuuuu...ah yeniden izleyesim geldi...:)

15. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

teşekkürler admin emeğine sağlık:)

16. aleren

aleren <b>Lazkopat Kartaliçe 2</b>

Favori dizilerimden :) Tam teşekkürlü ve tavsiyelik...

17. bibliofil

bibliofil New Member

teşekkürler

18. çağlaa

çağlaa Active Member

teşekkürler

19. vgrkaya

vgrkaya New Member

acaba nasıl olmuş, ilk defa izleyecem umarım güzeldir. Teşekkürleeeer

20. ozannn

ozannn New Member

teşekkürler