Cenkut Yıldırım - Mustafa Kemalimi Vurdular

'E-Kitap' forumunda anonim tarafından 10 Kas 2011 tarihinde açılan konu

1. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Atatürk´ün olmadığını düşünün.. Çocukken bir hastalık geçirdiğini ya da ne bileyim atılan kurşunun saatine değilde yüreğine rastladığını .. Düşünün..
    Ya da iyisi mi düşünmeyin..Ben düşünmek istemiyorum çünkü..
    Sadece kazandırdıklarının değerini ve anlamını bilip koruyabilmeyi diliyorum..

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Keyifli okumalar...

Ekli dosyalar:

SABAR bunu beğendi.
  2. clondike

clondike Well-Known Member

Anlamlı bir günde 2 kitapla mutlu ettin beni Sevgili anonim. Hele de bugün... 9:05 de sokakta kimsenin durmadığı, sirenlerin çalmadığı bir bölgeden geçmek zorunda kaldım ve kahroldum....:kzgn::kzgn:

Ellerine sağlık...:Frnds::gül:

3. que

que New Member

ben de düşünemiyorum.. daha kötülerini de düşünmek istemiyorum.. teşekkürler anonim

4. sweet_61

sweet_61 New Member

teşekkürler

5. omayra

omayra New Member

Böyle bir günde böyle bir kitabı bizimle paylaştığın için çok teşekkürler anonim.. eline emeğine sağlık...

6. sheridan

sheridan Well-Known Member

düşüncesi bile korkunç! çok teşekkürler anonim

Asla karşılaşmak istemeyeceğim, düşününce bile köpürdüğüm bir manzarayla karşılaşmışsınız :kzgn:

7. birdie

birdie Well-Known Member

Neden insanlar özgürlükten ve bağımsızlıktan korkarlar; kendi ayakları üzerinde durup varoluşunun sorumluluğunu taşımak zordur. Birçok yeterlilikleri gerektirir; bilgili olmayı, cesaret sahibi olmayı, kendine güvenmeyi, ilkeleri olmasını,... gerektirir. Biz bu konuda insanlarımızı eğitemediğimiz sürece ulusça varolabilmemiz için olmazsa olmaz olan değerlerimizi anlamalarını, kadir kıymet bilmelerini beklemek hayal olur. İşte bu nedenle anonim kardeşimin yaptığı davranış çok anlamlı olmuş. Tüm kalbimle saygılarımı yolluyorum sana. Sağol, varol.

8. asos79

asos79 Active Member

bu ozel gunde boyle bır paylasım cok dusuncelı oldugunuzun kanıtıdır hersey ıcın tesekkurler

9. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Katılıyorum.. Bugün caddelere, televizyonlara çıkıp „ben Atatürk´ü sevmiyorum“ diye haykırabilen zavallılar var maalesef..Halbuki meydanlara çıkıp özgürce düşündüklerini dillendirmelerini sağlayan bile sevmedikleri(!) Atatürk ,farkında bile değiller..Ne yazık..

10. kimya

kimya Well-Known Member

teşekkürler

11. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Kitabın adı...yürekten vuruyor insanı...
    Bu değerli paylaşım için binlerce teşekkürler...Öğrencilerime Mustafa Kemal sevgisini öğretiyorum aydınlık bir gelecek için...emeğine sağlık...ellerin dert görmesin...
    ....
    Mustafa Kemaller tükenmez...........

12. Candy35

Candy35 Active Member

anonim emeğine sağlık, çok güzel paylaşımlar yapıyorsun, çok teşekkürler...

13. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

14. haticedevecioglu

haticedevecioglu Active Member

teşekkürler

15. kastrelli

kastrelli New Member

Sağolun

16. cemal uzunkonak

cemal uzunkonak New Member

teşekürler