BD Gelişim Charlotte Lamb - Bir Düş Gibi

'E-Kitap' forumunda Nerissa tarafından 3 Şub 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. pinkhornet

pinkhornet New Member

canımmm su uyur bizimkiler uyumazz :zuhaha::zuhaha: aslında hepsinin işi gücü var biliyomusun ama herşeye vakit buluyolar maşallah bende enerjilerine hayranım :Frnds: canım aslında bizden ne heyecanlı bi bd olur biliyomusun kötü adamlarımız da hazır nasıl olsa:zuhaha::zuhaha: şaka maka sen bi başla serra devamını getirir o potansiyeli görüyorum ben sizde:zuhaha::canim::canim:

2. BELMA

BELMA Active Member

teşekkürler

3. medusa

medusa Active Member

tesekkür ederim

4. sonsuz

sonsuz Active Member

teşekürler

5. fallingman

fallingman Active Member

çok teşekkürler

6. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

epeydir 5 6 saatlik uykuyla idare ediyorum cnm sabah iş yerinde soruyolar ağladın mı diye :D:D o kadar olmuş yani pc ye bakmaktan :) bilmiyorum ben çalışıyolar mı ama gerçekten başladın mı duramıyosun yorulsanda insanların sana sıcak yaklaşımı, bi içten teşekkürü bile götürüyo tüm yorgunluğu :Frnds: ben daha yeni başladım bakalım elimde oldukça yapmaya çalışıcam hatta kaç gündür başlamayı düşündüğüm ama fırsat bulamadığım süper bi polisiye var elimde bak bu teşvikle yerimde duramam :D abimde bnm pc yi aldı götürdü tarayıcıyı onunkine kurmam lazım ama cd sini bulmadım bi türlü :zuhaha: evet biz toplanıp ortaya bi bd çıkaralım ortalığı yıkalım bea :Lv: :Frnds:

7. turkann

turkann New Member

teşekkür ederim

8. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Allah muhabbetınızı arttırsın kızlar sohbet koyulaşmış :sak sak::sak sak:

9. pinkhornet

pinkhornet New Member

kıyamam sende bizdensin bizede runi vampir diyor az uykuyla günü geçirip gece toplanıyoruz geyikler alıp başını gidiyor :canim: oooo polisiyeyse buna en çok runiiiiii zıplar söyliyimde sana biraz daha gaz versinn:zuhaha: canımm yorma kendini senin azmin bu güzel insanlarında emeği takdir etmeleri herşeye değer gerçekten....bizim bd ortalığı yakr beaa yakar emin oll ben biraz senaryolarımla meşhurumda olmadı el atarım bu olayada serra runiii tubii koşunn heyecan katıcam birazz hayatınıza:zuhaha::zuhaha:

10. pinkhornet

pinkhornet New Member

aaa dedikodunuzu yapıyoduk geldin mi:zuhaha::zuhaha: valla hilalcimle sizin bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizi konuşuyoduk maşallah benim yavru kuşlarımaa diyorumm:Frnds::Frnds::canim: koyulaştı muhabbet canımm gel sendee katıl valla serresimde yok bugün gene spordadır o..:zuhaha:

11. janeeyre

janeeyre Active Member

tesekkurler

12. mihrican

mihrican New Member

Teşekkür ederim.

13. vesta

vesta New Member

kitap için teşekkürler

14. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

:zuhaha: Serra sürekli sporda ztn bizden çok koşu aletıyle muhattap :zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

15. zardanadam

zardanadam New Member

tesekkürler

16. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

gel gel panayır var gel :zuhaha: kendimize şöyle ayrı bi duvar açalım ya...SOHBET KÖŞESİ :D:D

17. kaanege

kaanege Active Member

tşklr

18. jaspe

jaspe Active Member

teşekkürler

19. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

şu sabah kalkması olmasa kolay :D o değil insan alışıncada erken yatamıyo ya :):) evet runi seni bekliyrum bu akşam başliyim taramaya....sende senaryo oluştur bakalım renklenelim :) tabi ben burda bu güzel muhabbete dalmışken evdekiler bnm ekmek getirmemi bekliyo :zuhaha: hele eve bi gideyimde....ev demişken ist.da oturuyosunuz heralde Ser dün karıştırmıştı bi bakmak lazım ne hale gelmiş :zuhaha:

20. serhan

serhan New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş