BD Harlequin Elizabeth Bevarly - Marigold, Indiana (Monahan) Serisi 3 - Baştan Çıkarma

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 2 Nis 2011 tarihinde açılan konu

1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Profesör Rory Monahan :kz: kasabanın en doğru dürüst:cool:en seçkin;)en hoş:^^:insanıydı. Miriam ise kütüphaneye 6 ay önce gelen (kendisine göre) sıradan ve sıkıcı bir kadındı. Miriam hoş ve seçkin erkeklerden hoşlanıyordu(kim hoşlanmazki canım. Sen çıtanı yüksek tut tabiiki:p)Fakat Prof. Monahan kendisini bilime vermiş başka hiç bir şeye ilgi göstermeyen (çok yazık yanında pırrrlanta gibi kız duruyor oysa:cool:)birisiydi.(çok sürmez paşam yakında bu hatun seni yoldan çıkarır:füü:) Miriam adamın ilgisini çekmek istiyordu. Ama bunu nasıl yapacağı hakkında hiç bir fikri yoktu. (fikir mi dedin hemen al eline bir cosmopolitan beynini mıncıkla:zuhaha:)
    -'Size nasıl yardım edebilirim profesör?(üstten iki düğmeyi açarak:$ demedi tabi. ne kadar fitneyim oh my godd:p)
    Yakışıklı profesör:kz: :Yow: Miriam'ın uzun bacaklarını:saskin: dolgun dudaklarını(uyh):Ops: fark edene kadar kitaplardan başka bir şey düşünmüyordu.(miri de kitap gibi ,profesör aç aç oku. ilmin genişlesin:glmsm2:)Birden herşey değişivermiş bilime kendisini adayan profesör kitapları bir kenara atıp sadece Miri'yi düşünür olmuştu:cigara::mjk::help:(çarpıldı:help:kitaplarla meşk eden adamın sonu flaş haber:rzl:)
    Çünkü uzun bacaklı alımlı:Yow: kütüphane görevlisi 'yedi seksi adım' kuralını takip ederek onu baştan çıkarmaya çalışıyordu. (bu sefer kız işbaşında:sak sak:. eh her zaman erkekler baştan çıkaran olacak değil ya. Atıl Miri, profesör senindir.:Yihu:)Birinci kural derin yırtmaçlı dar bir etek:glmsm2:(profesör'ün pörtleyen gözleri görür gibiyim) ve kırmızı bir rujdu...(kırmızı ruju kim sevmez ki:^^:)
    ...
    İçinde ihanet yok,entrika yok,acımasız aşk yok. Şeker gibi bir bd sizlere. Nisan yağmuru gibi yumuşacık. Keyifli okumalar diliyorum
    Sponsor:spyder
    Tarama ve bilimum ıvır zıvır:Coraline
    Moral Fışkırtıcı:Çırak
    Günün cırcır böceği:Çırak
    Günün kımıl zararlısı.Yine..Çırak
    Günün şanslıları.KüflüSeverler(Müdavimlerimiz çok hamarat çünkü:saygilar:)
    Oralarda bir yerlerdesiniz...Yalnız olmadığımı hissettiriyorsunuz. Sıcak sohbetleri ve gönülden paylaşımları ile tüm dostlarıma.. Varlığınızla şenleniyorum. Teşekkürler.

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Seri Bilgisi
    ELIZABETH BEVARLY First Comes Love (2000) AŞK HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR Will Darrow & Tess Monahan

ELIZABETH BEVARLY Monahan's Gamble (2000) AŞKLA KUMAR Sean Monahan & Autumn Pulaski

ELIZABETH BEVARLY The Temptation of Rory Monahan (2001) BAŞTAN ÇIKARMA Rory Monahan & Miriam Thornbury

ELIZABETH BEVARLY The Secret Life of Connor Monahan (2001) MADAM WİONNA Connor Monahan & Winona Thornbury

Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Kas 2017
    deniz0404, raycad, karabatak ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. gul_kitap69

gul_kitap69 Well-Known Member

:gül::gül:emeğinize sağlık....paylaşımlarınız için çok teşekkürler..:gül:...

3. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

suan bende aynen elım yanagımda ekrana hulyalı hulyalı bakıyorum ( kapağa bakıyorum caktırma :p)

emeğine sağlık coralıne yıne guzel bır ozetle bd paylasın gercı ozet baslı baslına bır bd olmus ya :füü:
    cıragı kokulu kokulu opuyorummmm
    spydere kıtap ıcn coktesekkurler
    eh sanada emeğin için hadi :füü: :zuhaha:

4. positif

positif Active Member

allahım süperrr çook teşekkürler:d çok eğlenceli bişiye benziyorrr:D

5. avnon

avnon New Member

teşekkürler

6. EBRU_

EBRU_ <b>yorgun akrep</b>

ellerine sağlık çok teşekkürler

7. kpraa

kpraa Member

emeğine sağlık çok teşekkürler

8. yazgul09

yazgul09 New Member

EmeĞİnİze saĞlik

9. mehtap açık

mehtap açık Active Member

teşekkürler

10. mehtap açık

mehtap açık Active Member

teşekkürler

11. arımaya

arımaya Active Member

teşekkür ederim

12. rozen

rozen Active Member

merci

13. hutema

hutema New Member

teşekkürler

14. burak05

burak05 Well-Known Member

bir alemsin coraline gene kendini kaptırmış müthiş anlatımınla kitabı süslemişsin senin ve diğer arkadaşın ellerine sağlık canım

15. kimya

kimya Well-Known Member

hem kitap hem de tanıtım için çok teşekkürler

16. keklik63

keklik63 Well-Known Member

teşekkürler

17. huzun76

huzun76 New Member

ellerine ve emeğine sağlık,çok teşekkürler coraline ve çırağı :)

18. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

19. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

kızımız cesur canım:füü:yedi seksi adım, dur ben buna bi bakayım :zuhaha:
    bd prof.ları öğrenin artık eninde sonunda baştan çıkacaksınız :zuhaha::zuhaha:
    üstteki iki düğmeyi açarak:füü:(coraline yorumu farkıyla:D)
    cnm bnm ellerine sağlık :Lv:çırağı(mızı) ısırıp öpüp kokluyorum :Lv:
    yalnızlık yok burda, birlik beraberlik var :Yihu:
    spyder bu çook eğlenceli kitap için çoooook teşekkürler:gül:

20. taita

taita Well-Known Member

ellerine sağlık

Bu Sayfayı Paylaş