En Beğendiklerimiz

'Kendini Tanıt :)' forumunda Özgür tarafından 26 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

En beğendiğim film/filmler :

Selvi Boylum Al Yazmalım | İnto The Wild | Fight Clup | Leon | Batman | Gone With The Wind | Its A Wonderful Life | Carlito's Way | Soul Kitchen | 12 Angry Men | Reservoir Dogs | Toy Story | 12 Monkeys | Dar Alanda Kısa Paslaşmalar | The Last Samurai |Gren Street | Braveheart | V For Vandetta | Hoşçakal Yarın | ...

En beğendiğim gruplar/müzisyenler :

Farid Farjad | Queen | Düş Sokağı Sakinleri | Mazhar Alanson | İlkay Akkaya | Yavuz Bingöl | Haluk Levent | Duman | Edip Akbayram | Emre Aydın | Grup Yorum | Karmate | Murat Göğebakan | Pinhani | Pink Floyd | Rafet El Roman | Sagopa Kajmer | Sezen Aksu | Sadık Gürbüz | Tual Sezi | Volkan Konak | Vega | Yalın |

En beğendiğim kitap/kitaplar :

Hakan Günday- Piç - Kinyas Ve Kayra- Malafa | Paulo Coelho - Işığın Savaşçısının El Kitabı - Kazanan Yalnızdır - Simyacı | A.Ali Ural- Posta Kutusundaki Mızıka | Kahraman Tazeoğlu - Araz - Susacak Var - Eyvallah | Sunay Akın - Kız Kulesindeki Kızılderili | Chuch Palahniuk - Dövüş Kulübü | Rahmi Vidinlioğlu - Şizofreni Yalnız Oynanmaz | Can Dündar - Yarim Haziran | Yılmaz Erdoğan - Anladım- Hijyenik Aşklar - Kayıp Kentin Yakışıklısı |Goethe - Genç Werther'in Acıları- Faust |Cemil Meriç - Bu Ülke| ....

En Beğendiğim Yazar / Şair :

Nazım Hikmet Ran | Sunay Akın | Küçük İskender | Cezmi Ersöz | Hakan Günday | Camus Albert | Friedrich Nietzsche | Turgut Uyar | Franz Kafka | Goethe | Shakespeare | Yunus Emre | Mevlena | Sezai Karakoç | Can Yücel | Cemil Meriç | ...

periza bunu beğendi.
  2. trenydls.

trenydls. New Member

En beğendiğim film/filmler : Harry Potter Serisi,Not Seni Seviyorum,Rabbit Hole

En beğendiğim gruplar/müzisyenler :paramore,Avril Lavigne,One Direction,Pinhani

En beğendiğim kitap/kitaplar :Senden Başka Yok,Mutluluk Sokağı,Melek...

En beğenerek gezdiğim yerler-şehirler :Alaçatı,Eski-Yeni Foça,Turunç,Paris,Köln,Amsterdam...

En beğendiğim markalar :Mango,Mudo,Koton,Mavi,Levi's,Little Big,Colins,Hotiç,Gap,Collezione,Converse,Vans,Dockers,Addax....

En beğendiğim parfüm/parfümler :Çok var asgdh :D

periza bunu beğendi.
  3. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

İkisini birlikte yapayım hem tanıtıyım kendimi hem en sevdiklerimi yazayım
    Adım Gül 36 yaşındayım yarıyı 1 yıl geçtim yani.Mesken İstanbul ama hayatımda 3 kez gittiğim her seferinde Temel fıkralarında yer aldığım Rize den gelmiş aile yıllar önce Meslek bir gıda firmasında kordinasyonla ilgileniyorum en azından bana denen bu ama ne iş olsa yaparım sorumlusuyum bence :D

Burayı ben bulmadım Jesica buldu bak bizim gibi insanlar var dedi geldim,gidermiyim sanmıyorum :D

En beğendiğim film/filmler : O kadar çok ki nerden başlasam American History X,Matrix ama sadece 1, Speed (bu da sadece 1 sinemada 4 kez seyretmişliğim var)Momento ,On iki maymun,Star Wars ama ilk üçü ,Underworld 1, indiana jones hepsi,son zamanlardan ise interception

En beğendiğim gruplar/müzisyenler :Kulağıma güzel gelen herşey gibi yuvarlak bir cevap veriyim Armin Van Buren de dinlerim Yasmin Levi de .Yaş itibari ile 80 ler ve 90 ları hala dinlerim Bu ara deliler gibi dinlediğim Adele , Alessandro Safina,Jımmy Eat World,Cavo,John Mayer,Sting vs vs

En beğendiğim kitap/kitaplar :Benim için kitaplar ikiye ayrılır
    Kafa boşaltıcılar :tabi ki Gelişim forever Beyaz dizi
    İlham Alınanlar; Somon Balığı ile yolculuk sayesinde Umberto Eco okumaya başladım.İlk bu kitap ile başlamasam Eco ya hayran olmazdım herhalde her canım sıkıldığımda okuyup keyif aldığım Eco nun çeşitli yerlerde yazmış olduğu makaleler şiddetle tavsiye ederim.Eğlenceli
    Bir çift yürek Marlo Morgan roman olabilir ama dikkatle okunduğunda insana çok şey anlatır.
    Az seçilen yol Dr M.Scott Peck kişisel gelişim türü
    Paulo Coelho nun simyacı ve öncesi yazdığı kitaplar
    Üç noktanın söylediği A.Turan Alkan Bu da makalelerden oluşuyor
    Yüzyıllık Yalnızlık - Gabriel Garcia Marquez Aslında çoğu kitabı Güney amerikalı yazarları severim
    uzar gider bu liste

En beğenerek gezdiğim yerler-şehirler :Her daim İstanbul trafiğinden söylenmeme rağmen tabi ki Boğaz Emirgan,Beykoz,Trabzon Uzun Göl,Safranbolu ,ablamı barındırdığı için Londra

En beğendiğim markalar :Kıyafette marka takıntım yoktur.Takıntım ayakkabı ve güneş gözlüğü Ayakkabıda Palladium ,stonefly Gözlük Gucci ve Armani

En beğendiğim parfüm/parfümler :Ablanız yurtdışında yaşadığı iiçin seçme gibi bir şey söz konusu değil canı sıkıldıkça beğendiği parfümü kapıp getiriyor benim en beğenek kulladıklarım ise genellikle Bvlgari nin hemen hemen bütün parfümleri

periza bunu beğendi.
  4. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

1- Başlangıç, Siyah Kuğu, İncir Reçeli.
    2- RİHANNA, Gipsy King, Timbaland.
    3- Olasılıksız, Zar Adam, Göçebe, Sil Baştan.
    4- Nike, Adidas, Polo.
    5- Sansiro K60, Lacoste, Burbery, Lancome.

periza bunu beğendi.
  5. Uygu

Uygu New Member

En beğendiğim film/filmler : Soraya'yı Taşlamak,Uçurtma Avcısı,Aşk Zamanı,Makas Eller ,konusu bilim kurgu olan filmleri takip ederim

En beğendiğim gruplar/müzisyenler : Farid Farjad,Ömer Faruk Tekbilek,Fahir Atakoğlu,Can Atilla,Kitaro,Taylor Swift
    Secret Garden hayranıyım

En beğendiğim kitap/kitaplar :Sinan Yağmur,İskender Pala,Nazan Bekiroğlu,Ayşe Kulin,Ahmet Ümit eserlerini ayrımsız okurum..Tasavvuf,biyografi eserleri ilk tercihim

Kitap olarak unutamadıklarım içinde

Umut Parkı(J.A.),Rüzgarlı Bayır(Uğultulu Tepeler)(E.Bronte),Açlık(K.H.),Amok Koşucusu(S.Zweig),Ninatta'nın Bileziği(A.Ümit)

En beğenerek gezdiğim yerler-şehirler :Memur çocuğu olmam ve benim de memur olmamdan dolayı sayamayacağım kadar çok belde gördüm..Fethiye,Ayvalık en'lerimden

En beğendiğim markalar :Marka takıntım yok..Yakışan her şey tercihim..

En beğendiğim parfüm/parfümler :Belli bir parfüm takıntım ya da tercihim yok..Sık sık değişir..Ruh halime göre tercihlerim oluyor

periza bunu beğendi.
  6. Emma

Emma New Member

n beğendiğim film/filmler : Göl Evi (Keanu - Sandra), romantik komedi sonu mutlu biten tüm filmler aslında,

En beğendiğim gruplar/müzisyenler : Kulağıma o an hoş gelen tüm müzikler ayırım yok ama bir Bon Jovi hayranlığım da vardır.

En beğendiğim kitap/kitaplar : Sevdiklerim sonu mutlu son olsun romanlar, historical romanlar, beyaz diziler (çoğu gülmek için) Ayşe Kulin kitapları, ve ayırım yok hepsini okurum kitapların

En beğenerek gezdiğim yerler-şehirler : İnsan mutlu ve huzurlu olduktan sonra gittiği her yer güzeldir derim ama yeşil olan yerler ayrı bir huzurlu

En beğendiğim markalar : Büyük beden üreten tüm markalar :zuhaha: (en küçük büyük bedenim ama en büyük küçük bedene bir türlü inemedim)

En beğendiğim parfüm/parfümler : ağır esanslar dermişim:D
    bebek kolonyaları favorim

periza bunu beğendi.
  7. angel333

angel333 New Member

En beğendiğim film/filmler: Piyanist, Heaven's Postman, A Moment to Remember ( Şuanda bu filmin türkçeleştirilmiş versiyonu vizyonda. Herkes "Evim Sensin" diye biliyor), Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı tüm filmler vs. vs. vs. Çok film izliyorum bu yüzden ilk aklıma gelenleri yazdım :)

En beğendiğim gruplar/müzisyenler: Hmm... O anki ruh halime uyan her türlü müziği dinlerim. Arabesk hariç tabi. İlla bir kaç grup/ müzisyen yazacak olursam en başta JYJ gelir sanırım. Bunun dışında BigBang, MblaQ, MissA gibi Kpopçulara takıldım kaldım bu ara. Tabi bu her an değişebilir :)

En beğendiğim kitap/yazar: En son Guillaume Musso'nun Kağıt Kız isimli kitabını okudum. İyi kitap diye tanımlayabileceğim türdendi. Beğendiğim yazarlar; Elif Şafak, Maeve Binchy, Nora Roberts (özelikle anahtar üçlemesi) vs. vs. vs. Kısacası çok fazla sevdiğim kitap ve yazar var.

En beğenerek gezdiğim yerler/şehirler: İstanbul'a aşığım desem yeter mi? :D Bunun dışında Edirne, Çanakkale, İzmir, Muğla... Kısacası denizi olan her yer.

En Sevdiğim Marka: Marka takıntım yok. Tarzıma uyan ve giydiğimde üzerimde iyi duran her marka olabilir. Kumaşı da kaliteliyse tamamdır.

En beğendiğim parfüm/parfümler : İçinde vanilya olmayan her parfüm olabilir. Sabun, deterjan ya da diğer temizlik maddeleri gibi de kokmamalı. Parfüm dediğin parfüm gibi kokmalı.

Benim cevaplarım bunlar. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :D

periza bunu beğendi.
  8. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

En beğendiğim film/filmler : Pan'ın Labirenti (film biter ve siz boğazınızda bir yumru, burnunuzda bir sızı ile kalakalırsınız. Ayrıca filmin müziklerine hayranım.), Sound of Music, 3 Idiots (Bu film hem komik, hem de anlamlıdır. Çok tatlıdır. Tavsiye edilir.), V For Vandetta (Fikirler kurşun geçirmez. Anladınız siz onu). Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

En beğendiğim gruplar/müzisyenler : Çok var. Say say bitmez:) Beğendiklerimi ekliyorum zaten. Benim müzik yelpazem oldukça geniştir, yüreğime değen her müzisyeni dinleyebilirim.

En beğendiğim kitap/kitaplar : Buna cevap vermem oldukça zor. Benim beğendiğim çok fazla kitap var. Hepsi çocuklarım gibi:) Ama Tolstoy severim mesela. "Sanat Nedir?" bayılarak okuduğum kitabıydı. Safahat sevdiğim kitaplardandır. Edebiyat ile haşır neşir olduğum için genelde elim hep edebiyat ile ilgili kitaplara gidiyor. Bu arada historical romance kitaplara bayılıyorum. Aklıma başka da birşey gelmiyor. Zaten yaz yaz sıkıldım.

En beğenerek gezdiğim yerler-şehirler : İzmir ;) (ne yapalım memleketimiz), İstanbul, Bursa(Bursa'ya bayılıyorum. Söylemeden geçemicem.)

En beğendiğim markalar : Hımmm, Zara ve Yargıcı seviyorum hem şık, hem sevimli, hem hanımhanımcık. Ama takıntım yok. Fark etmez aslında.

En beğendiğim parfüm/parfümler : Lancome Hypnose kullanıyorum ben bu aralar. Ay parfümümü yazmak çok saçma geldi. Bir ara Euphoria kullanıyordum.

periza bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş