En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sultankuş

sultankuş Active Member

teşekkürler, elinize sağlık

2. hycanith

hycanith New Member

Bana Dokunma-Tahereh Mafi

3. haluk2

haluk2 New Member

Tesekkurler

4. ezgezen

ezgezen Member

Merhaba, ben de Judith mcnaught ve Nora roberts hayraniyim ama kitaplara (e-kitap olarak ) nerden ulasacagimi bilmiyorum. bu konuda yardim ederseniz cok sevinirim..Tesekkur ederim..:bye:

5. SARANG

SARANG Well-Known Member

penny jordan aşkın vadesi gelince.... hoşuma gitti evlatlık alınan bir çocuk geçmiş de tabi ki ve evin alıngan kıskanç kızı... tabi ki kızımızda düzeliyor hatasını anlıyor... okuyun diyorum....

6. SARANG

SARANG Well-Known Member

judith mcnaught ve Nora roberts bende aynen hayranıyım bir dolu kitabını okudum e kitap olarak değil gerçek kitaplarını tabiki... 17 yaşımda aşk sığınağı nora robertsle başladım

7. sanslicicek

sanslicicek New Member

pc cast efsane tanrıçası çok da hoşuma gitti tanrıça serisini severek okuyorum şimdi sırada
    gül tanrıçası var

8. tari.

tari. New Member

en son lisa kleypas'ın gambearss serisini burda e kitap olarak okudum, çevirdiğiniz içinde büyük minnet duyuyor devamının gelmesini 4 gözle bekliyorum.malum yayın evleri yılda 1 kitap çıkarıyor yazarın neredeyse.bizler okurlar için siz çok kıymetli bir yapıyorsunuz.çok çok teşekkürler.

9. mesernaz52

mesernaz52 New Member

Tesekkurler

10. ezgezen

ezgezen Member

O kadar cok kitap okuyorumki hepsini hatirlamam mumkun degil..Tabii sizler sayesin de..Emekleriniz icin ne kadar tesekkur etsem azdir..

11. rosado

rosado Active Member

Her gün kitap okuma isteğine sahip olan ben ne yazıkki belli bir süre sonunda beyaz diziler doz aşımı yaptığından ve malum kitap fiyatları yüzünden kitap almadığımdan sanırım bir aydır kitap okumuyordum kara günler için sakladığım Raintree ve Royal House Of Shadows serisini ard arda okuyarak kendimi büyük bir boşluğa bırakmış bulunuyorum bu kitaplara eş değer güzellikte bir e - kitap önerisinde bulunursanız çok sevinirim bu arada Raintree serisini Royal House serisinden daha güzel bulsamda en sevdiğim kitap http://www.kuflu.com/e-kitap/116812-nalini-singh-royal-house-shadows-serisi-4-kara-zirh.html oldu okuduğum kitaplara kendimce + veririm en fazla 5 + verirken bu kitaba 6 + verdim sanırım bundaki etkense en sevdiğim masalın güzel ve çirkin olması olabilir son olarak bir ricada bulunmak istiyorum sitede olabilen e-kitaplar beyaz dizideki gibi türlerine göre sıralanırsa benim gibi aklında belli bir kitap olmayanlara büyük kolaylık sağlayacaktır zira saatlerdir kitap arayışında zamanımı geçirmekteyim ki benim gibi gözlük :cool: takanlar için okunacak süre kitap arayışında geçmekte :$ anti sosyal olduğumdan mı bilmem ama yazarken baya geriliyorum :eek:ff: :saskin: bu yüzden 30 lu yaşların başında olmama rağmen ihtiyarlaşmış cümleler kurdum :Ops: :zuhaha: iyice saçmalamadan :rzl: bu kitapları okumamızı sağlayan bütün kitap dostlarına çoook teşekkür eder :gül: büyüklerin ellerinden küçüklerin gözleri... ıykk :glmsm2: herneyse burda durup gün içinde en çok kullandığım kelimelerle bitiriyorum arigatou gozaimasu sayonara :saygilar::bye:

12. SARANG

SARANG Well-Known Member

ALİSON FRASER
    PRENSES

Benim çok hoşuma gitti bu kadının değişik bir tarzı var sanki 17 yaşındaydı kitabını çok beğendim.. ve dedimki prensesi de okuyayım... adamın kadına sevgi sözcüğü olarak prenses demesi çok hoştu....
    herkesin hayatında kendisine prenses diyen bir sevdiği olmasını diliyorum (tabiki sevdiği olmayanlara :zuhaha:) :gül:

13. Bernardo

Bernardo New Member

En son Dan Brown - Cehennem okudum.

14. kitapcil

kitapcil New Member

teşekkürler

15. Localola

Localola New Member

Pucca kadar komik dille anlatılmış ve sürükleyici kitap öneriniz var mı?

16. Elara

Elara New Member

Teşekkürler

17. ursulaursula

ursulaursula New Member

Merhaba arkadaşlar, e-kitap istek yapabiliyor muyuz acaba?

18. tokitado

tokitado New Member

En son grinin elli tonunu okudum çok iyi bir kitap onun dışında Yaban Diyarlardaki Yabancı kitabını şiddetle tavsiye ederim.

19. edalı76

edalı76 Active Member

umutsuz-colleen hoover yenı bır umut

20. edalı76

edalı76 Active Member

İki Yabancı - Kathleen E. Woodiwiss okudum cok beyendım.tavsıye ederım.

Bu Sayfayı Paylaş