En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. nicksiz

  nicksiz Active Member

  Harlan Coben ''hoşçakal demeden'' adlı kitabı elimden bırakamadan okudum Kitabın sonuna kadar olayı çözemedim.Büyük keyif aldım Tavsiye ederim.
   
 2. Daphne.

  Daphne. New Member

  Arkadaşlar şöyle nora robertsin McGregorlar gibi uzun soluklu ama sıkmayan karakterlerine aşık olunası kıvamda önerebileceginiz bir seri var mı?
   
 3. oros

  oros New Member

  Nora Roberts - The Stanislaskis Serisi özellikle 2. kitaptaki Mikhail Stanislaskis klasik odunlar sınıfına girmediği için çok tatlı...
   
 4. harikaya

  harikaya Well-Known Member

  Kerrelyn Sparks - Love at Stake serisinin How to Marry a Millionaire Vampire ile başlayan serisini okudum. Türkçe var mı bilemiyorum ama İngilizce okuyabilen ve vampir, kurt adam vs. kitaplarını seven herkese şiddetle öneririm.
   
 5. ezgezen

  ezgezen Member

  Cecelia Ahern - Aşık Kuşlar Guzel bir kitap, severek okudum.
   
 6. ayşe55

  ayşe55 New Member

  teşekkürler
   
 7. nicksiz

  nicksiz Active Member

  siyah buz-Becca Fitzpatrick .akıcı,güzel bir gerilim romanı idi.çok beğenerek okudum.
   
 8. ssetayf

  ssetayf Well-Known Member

  Linda Howard - Fırtına yı okudum. Yıllardır kitapçılarda ikinci elini bulmaya çalışırken taranmışını buldum, bir solukta okudum. :)
   
 9. nicksiz

  nicksiz Active Member

  Calia Read-kördüğüm
  öğleden sonra başladım.elimden bırakamadım.kısa ve inanılmaz akıcı bir roman.bildiğimiz aşk hikayelerinden değil.olayların akışı öyle çarpıcı ki devamında ne geleceğini sabırsızlıkla bekliyorsunuz.hele final beni şok etti.kısaca bayıldım.
   
 10. gbkbma

  gbkbma Active Member

  En son okuduğum kitap Clive Cussler'in Atlantis Bulundu
   
 11. rosado

  rosado Active Member

  Shirley Hart - Aşk Yağmuru
  Ben bu kitabı okumaz olaydım :kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn::kzgn:::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2::glmsm2:
   
  SARANG bunu beğendi.
 12. eyuksel2015

  eyuksel2015 New Member

  Tecrübe hırsızı - Emrah Yüksel E-kitap ücretsiz hemde
   
 13. tokitado

  tokitado New Member

  Sherlock holmes harikaydı
   
 14. aysekurt82

  aysekurt82 Active Member

  karen marie moning-gölge teşi
   
 15. SARANG

  SARANG Well-Known Member

  kitabı okurken adını unutanlardanım ben
   
 16. nicksiz

  nicksiz Active Member

  holly bourne-sen benim diğer yarımsın. kahramanları ergen olsa da sıra dışı konusuyla beni etkiledi.bir gün içinde okudum.
   
 17. nicksiz

  nicksiz Active Member

  karanlık yalanlar-Alessandra Torre
  öğleden sonra okumaya başladığım kitabı,elimden bırakamadan az önce bitirdim.bana''vay canına''dedirtti.ne zamandır beni böyle hissettirecek bir kitaba rastlamamıştım.konusundan bahsetmiyeceğim. insanı ters köşe yapacak kadar ilginç.bana bunları hissettirdi.paylaşmak istedim.
   
 18. nicksiz

  nicksiz Active Member

  Anna Tood-after-karşılaşma

  iki karakterinin de beni çok kadar kızdırdığı bir kitabı az önce bitirdim.Kendime:" aşk ne kadar büyük olursa olsun ;bir kız; nasıl bu kadar hödük ve arızalı birine böylesine bağlanır ve her defasında affeder? "sorusunu sık sık sordum.Pek çok kez "yok artık" dedim demesine ama ,kitaptan bir türlü kopamadım.Hiç bitmesin istedim.Ben de arızalıyım galiba.Kitaba "BAYILDIM".Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
   
 19. nicksiz

  nicksiz Active Member

  laura kaye-karanlıkta
  kapağına utanmadan yılın aşk romanı yazmışlar.bana göre tam bir " fiyasko".içinde kıkırdamalar eşliğinde( ki;ben kıkırdayan erkekleri hiç sevmem) sarf edilen cümleler dışında erotizmden başka bir şey yok.aşk romanı okumak isteyen Judith Mcnaught'nin kitaplarına baksınlar.
   
 20. rosenda

  rosenda New Member

  Deanne Gist_Kalbimin sahibisin
   

Bu Sayfayı Paylaş