En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. periza

periza Well-Known Member

anne mather sır

2. onurrr

onurrr Active Member

Mu kitasi, Sumerler, Mayalar vs okurken ablamin onerisiyle James Redfield' in ilk romanini okudum. Peru'da geciyor olmasi hemen sardi beni.Dokuz Kehanet'ten sonra Onuncu Kehanet'i okudum. Surukleyiciydi. Ama finale doğru yontulmus evanjelik misyonerlige kaydığını farkettim. Yine de sonraki kitabi, Kehanetlerin Gizemi var mi diye baktim, ne yazık ki ebooku yoktu. Ilk kitap okurken kehanetleri dusunmek meditasyon, yoga veya ibadetle birlestirilirse daha hoş olabilir.

3. SARANG

SARANG Well-Known Member

Betty Neels - Ay Işığında okuyorum ve kitapda karakterin annesine deli oldum :S bu kadar bencil kendini düşünen biri daha olamaz herhalde :S
    kızını zor durumda bırakan ve bunu umursamayan bir tip :S

Son düzenleme: 16 Oca 2018
  4. SARANG

SARANG Well-Known Member

sonuna çok güldüm :D geçenlerde bir bd okudum o daha feciydi inanın. adam o kadar saçma ve acımasız davranıyor evlendikten sonrasında ve kitap sonunda öyle açıklama yaptı ki acımasız davranma nedenleri konusunda :D daha çok sinirlendim :D

5. Agatha Christie - Styles'teki Esrarengiz Vaka kitabını okudum. Hercule Poirot'un ilk kitabı. Agatha sevenler varsa okuyabilirler.

6. nilly

nilly Active Member

Seriyi ben de severek okudum,yazarın kalemi çok güzel.Ayrıca kitapta altı çizilebilecek bir çok cümle var.Özellikle İgnazyo'nun babası ile olan diyalogları.
    1. kitap;Gözlerindeki Canavar,2.kitap;Ruhumdaki Canavar,3.kitap;Sırtımızdaki Hedef herkese kesinlikle okumasını tavsiye ederim.
    ''Hayat seni ters köşeye yatırdığında,buna sebep genelde bir dostun olurmuş.''kitaptan bir cümle.

7. SABAR

SABAR Active Member

Teşekkürler

8. oakbilmez

oakbilmez New Member

Yalçın Küçük-Sırlar okumaya başladım. Yazarın kitaplarından ilk bu kitabı okuyorum. Dünyasına girişim yani.

9. Nayiri

Nayiri Well-Known Member

judith-mcnaught-seni-beklerken nı okudum genel olarak bakarsak güzeldi

karalady bunu beğendi.
  10. Teşekkürler

11. Nayiri

Nayiri Well-Known Member

En son okuduğum kitap Betül Güçlü'in - Muzlu Pastam

12. zehrasahan

zehrasahan New Member

Oğuz Atay - Tutunamayanlar.

13. Nayiri