En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sezenhan

sezenhan New Member

yıllar sonra adlı romanı okudum

2. sHaunné-éLLa

sHaunné-éLLa New Member

P.C. Cast & Kristin Cast - Gece Evi Serisi: Yanmış
    Raven Hart - Cazibe
    Dacre Stoker & Ian Holt - Dracula Ölümsüz

Üçünü aynı anda okudum :D

3. arlemcans

arlemcans New Member

Sonsuza Kadar

4. lemsem

lemsem New Member

wampir akademisi gölge öpücük :) aslında okudum ama çk sewdim bidaha okucam hehehe

5. mazoşist

mazoşist New Member

Mina HEPSEN Kan Kırmızısı Ayın Altında
    Yazarın kendisi dürttü beni bu kitaba :)
    Fena bir kitap değil aslen, okunulabilir :)

6. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

vampir akademisi 3 gölge öpücük ü okudum cok guzel

7. EleganTeaR

EleganTeaR New Member

Judith Mcnaught-mutluluk

8. atalante

atalante New Member

Andrew Davidson - Zebani yi okudum fantastik bir kitap bekliyodum ama pek alakası yok yazarın anlatı çok güzel konusuda güzel ama keşke sonu daha farklı bitseydi

9. Carole

Carole New Member

Laurell.K.Hamilton-- Suclu zevkler

10. flng

flng New Member

ilk kez e-kitap okuyacağım. siteyede yeni üye oldum zaten.
    Lütfenn Mükemmel(Sara Shepard)i yayınlar mısınız?
    istek yapılmıyor olabilir ya da başka bi başlığadır. öyleyse kusura bakmayın şimdiden ..

11. tfdincbas

tfdincbas New Member

Öncelikle ben pc'de kitap okumaya yeni başladm ve bu siteye yeni üye oldum,o yüzdn şimdiye kadar sitedn pek kitap okuduğum söylenemez.Ama şöyle bi göz atınca sitenin e-book bölümünü çok beğendim,fazlasıyla kitap olanağı var.İnş bende hepinizin katkısıyla bu siteden kitap okuyacağım :) hepinize slm :D

Bn bu aralar arka arkaya birkaç kitap okudum;Düşüş,VA serisi,Harry Potter ve Ölüm Yadigarları,Sevimli küçük yalancılar,Vampir günlükleri,Gece evi serisi Yanmış,Cazibe-Sır-Öpücük(bu seriyi pek beğenmedim,okumak için zmn harcamayın) ve P.C. Cast'ten Tanrıça Serisi(Bu kitapta akıllıca diyologlar vardı ama çok fazla cinselliğe değinlmişti bu yüzdn bu kitabıda pas geçin derim).Bu son iki kitap haricinde diğerleri güzeldi tavsiye ederim arkadaşlar :)

12. desibel

desibel New Member

En son diye bir kavram kalmadı benim için sayenizde, her an bir şey okuyup duruyorum.Bu nedenle burada emeği geçen herkese tekrar teşekkür etmek istiyorum.

13. mazoşist

mazoşist New Member

Şu anda e-kitap olarak STEPHENIE MEYER, MEG CABOT, LAUREN MYRACLE, KIM HARRİSON ve MICHELE JAFFE Cehennemde Balo Geceleri kitabını okuyorum,
    Kitap olarak ta ANNE RICE'ın PANDORA kitabını okudum ikiside güzel kitaplar herkese bütün KÜFLÜ üyelerine tavsiye ederim.
    Teşşükkürler herkese böyle güzel bir ortam sunduğunuz için :saygilar:

14. cinbur

cinbur New Member

En son okuduğum kitap suzanne colins alaycı kuş.seri bitti.

15. sophie.miller

sophie.miller New Member

en son ölümsüz ve işsizi okudum.. serinin geri kalanı silinmiş malesef, hiçbiyerde de yok. :( zaten kitaplar 4'u daha Türkiye'de basılmadı ama geri kalanını satın alıp okuycam heralde.. :)

16. aslı ~

aslı ~ New Member

Adam Fawer - Olasılıksız

17. doganreis

doganreis New Member

Şu an Clive Cusser'in İskelet Sahili'ni okuyorum. Yazarı çok sevdim. Tüm kitaplarını netten aradım buldum, epub yapıp iphone attım. Sırada bekliyorlar. İskelet sahili bitince Açlık oyunları serisini okumayı planlıyorum.

18. keloglan

keloglan New Member

En son Psikopat'ı okudum. Keith Ablow'un. Tavsiye edebileceğim kadar güzel değil. Ama vakit geçirici..

19. yuti

yuti New Member

J.R.R.Tolkien - Tehlikeli Diyardan Öyküler

Bu Sayfayı Paylaş