Forumumuzun Yeni Yetkili Rütbeleri ve Açıklamaları

'Forum Hakkında' forumunda Özgür tarafından 9 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Özgür

  Özgür Administrator Site Yetkilisi

  Arkadaşlar bilindiği gibi yeni bir sisteme geçtik ve yetkili rütbelerimizde özgün olsun istedik, diğer bir nedeni ise yeni isimlerin türkçe olmasıdır.Aşağıda bu yetkili özellikleri ve açıklamaları mevcut teşekkürler.

  -Moderatorlukle eşdeğer forum sorumlularımızın rütbe ismi "Alan Sorumlusu" olarak değiştirilmiştir. Kısaltması ise A.S.`dır ve rütbeleri öyle gözükecektir. Alan Sorumlusu arkadaşların rengi yeşil olarak belirlenmiştir.Aşağıda istenen özellikler ve başvurma koşullarının linkleri yer alacaktır.A.S. olan arkadaşlarımız üyelerimizden seçilecektir.
  A.S. Başvuru Koşullarını okumak için Şurayı || Başvuru yapmak için Burayı tıklayın.


  -İkinci rütbemiz yeni bir rütbe biraz açıklayayım bunu: A.S. arkadaşlar forumda belli bir kategoride belli bir alanı yönetmek için varlardır. İkinci rütbemizdeki arkadaşlarımız ise o belli kategori alanının sorumlularıdır. Örnek A.S. olan arkadaşlarımız Bilgisayar kategorisinde Donanım bölümünde yetkiliyse Kategori Sorumlusu Arkadaşımız Bilgisayar Kategorisinin tamamında yetkili olacaktır ve A.S. arkadaşlardanda sorumlu olacaklardır. Kategori Sorumlusu arkadaşların kısaltması ve görünecek adları K.S. olarak belirlenmiştir. Üye renkleri mavi olarak belirlenmiştir.Bu arkadaşlar A.S. olan arkadaşlardan seçilecektir.

  -Üçüncü Rütbemiz SuperModeratorlukle eşdeğer olan Genel Kategori Sorumlusu olarak belirlenmiştir. Genel Kategori Sorumlusu Arkadaşların kısaltması ise G.K.S. olarak belirlenmiştir.Üye Renkleri kırmızıdır. Bu arkadaşlar ise K.S. arkadaşlardan ve genel forum düzeni denetiminden sorumludurlar. G.K.S. olacak arkadaşlarımız K.S. arkadaşlarımız arasından seçilecektir.

  -Dördüncü rütbemiz ise Administrator olarak geçen ve şimdiki adı Genel Forum Sorumlusu olacak olan yetkili rütbemizdir. Bu üye grubunun kısaltması G.F.S. olarak seçilmiştir. Bu üye grubumuz Forum genel sorumluları olacaktır. Forumda A.S. ve K.S. eklenmesinden sorumludurlar. G.K.S. eklenecek arkadaşlar ortak fikir birliği ile alınır. Eğer bir tane bile G.F.S. birinin G.K.S. olmasını istemezse o arkadaş G.K.S. olamaz. G.F.S. yetkili rütbesi foruma her açıdan yararlı olabileceğini düşündüğümüz Forum içinden veya dışarıdan çok emeği geçebileceğini düşündüğümüz kişilere verilir.Üye renkleri Gri`dir.


  Arkadaşlar hepimiz dostuz arkadaşız en başta gelen şeyler bunlar zaten ama belli bir düzen her zaman iyidir. Yetkili olacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş