Geleneksel Kuflu Buluşma Günleri :)

'Kuflu Topic' forumunda Nerissa tarafından 22 Oca 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

İlk önce tüm kuflu ailesine selamlarımı iletiyorum :saygilar:

İlk bu siteye gelişimi hatırlıyorum :)Tam bir kaza sonucunda gelmiştim (halbuki başka forumu arıyordum :dil::dil::füü:)Ama baktımki ortam çok güzel ,ondanda önemlisi yönetici arkadaşlar çok anlayışı ve ilğili ;)

O günden bu güne uzun zaman geçti ve 0 dan (mod.luk hakkında hiç bir şey bilmiyordum)bugune kdr geldik :)

Acısıyla tatlısıyla bir zaman geçirdik :Lv:Bir çok dost kazandım bu sitede
    Adminlerimiz Özgür ve Şımarık :saygilar:

Benim için en kıymetlisi dost ve kardeş edinmemdi; Nymphe,Pinkhornet,Runaway,Serres,Mistero,Nysa gibi :'(
    Yarın 3.kez bir araya geleceğiz ,sanki ilk kez buluşakmışız gibide mutluyuz , İlk buluşmamız tam bir komediydi,herkes birbirini,elinde poşet olan ,üstü kırmızı olan v.s gibi şeylerle ayırt etmeye çalışmıştık ,şimdi ise birbirimizi en kalabalık yerlerde bile bir kerede tanırız :gül: :canim:

Kuflu forum gerçek dostlukların ve arkadaşlıkların gerçekleştiği tek sanal ortam bizce ve bizim gibi sizde umarım harika arkadaşlıklar edinirsiniz.:Frnds::Frnds::Frnds::canim:

İyi şanslar ve forumlar dilerim :saygilar::saygilar::gül:

periza bunu beğendi.
  2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ilk siteye geldiğimde nymphe ve nerissa nicklerini hep görüyordum ama bır samımıyetımız yoktu .. sonra tesadufler zıncırı msnde karsılastık..
    o karsılasma sonrası bı daha kopmadık..

nymhe ıle aramızda 2 3 sokak varmıs haberımız yokmus:)
    ortak sevgımız kıtap sayesınde dostlugumuz pekişti:)
    ilk bulusmamızda nerissayı gordugum an mınubus yanımızdan gecıyor az daha nerissaya carpıcak o delı gıbı kıtaplardan bahsedıyor..
    3 bulusma dedın ama ben sayısını unuttum canım sıkıldığı an runawayın ofısındeyım:)
    daha 1 saat once ordaydım tarama duzenleme ıle saatler gecmıs.. eşim gelıp almasa sabahlardım :)
    pınkhornet nerıssa nymphe runaway ve bır cok gonul dostu kazandım..
    kuflu ılkgözağrım.. öylede kalıcak..
    burdan bu sıteyı sorunsuz bugunlere getıren tum yonetım kadrosuna tesekurlerımı ıletırken..
    en ıcten dılegımle bızım gıbı dostlarım kufluden cıkması temennısıyle..
    not
    nerıssacıgım yarınkı bulusmaya yıne o muthıs salatandan getır:)
    runawayda pızza :) bende borek ve pasta :) kıtaplar nymphe
    senada hazıra konsun yok yok oda duzenleme yapar :)

periza bunu beğendi.
  3. pinkhornet

pinkhornet New Member

Bu siteyi tuğba gibi raslanti eseri buldum Tuğba'nın
    Yardımlarıyla kitap taramaktan tutun her türlü basit soruna kadar
    Herseyi beraber yaptık asla
    Yonetici değil
    Arkadas dost gibi olmanın erdem olduğunu
    Bana ve öğrenmesi gereken bir cok insana gosterdi sagolsun canım
    Ben şimdi artık runi burcu Tuğba serres mistero nisa derken bir cok arkadas
    Kazandım.koşulsuz sevgiyi egolarından arınmayı ve her saçmalığa rağmen dost kalabilmeyi yaşadım.kıslar sizleri seviyorum biliyosunuz değil mı sizlerle sevdigimiz kitapları konuşmayı sizlerle beraber yemek yemeyi
    :))yarını iple çekiyorum inşallah biz öncüler olur diğer arkadaşları da teşvik ederiz
    :))

4. Ben de bir gün geleneksel küflü buluşmalarının birinde aileden birisi olmayı diliyorum.

5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

:sak sak::sak sak:Bizde en içten dileklerımizle bunu istiyoruz kuflu ailesi olarak.:saygilar:

6. runaway28

runaway28 New Member

Şaka gibi olucak ama bende tesadüfen bulmuştum burayı aradığım br kitap beni sizlere getirdi :D iiide yaptı. Bende Nerissadan taramayı öğrenenlerdenim canım sabırla tek tek anlatmıştı bana hatta ben üstünkörü geçmek istesemde izin vermemiş en ufak detayı öğretmişti saolsun iiiikide yaptı.
    Burdakilerin canı gönülden karşılıksız paylaşımları bende onlara katılma arzusu doğurmuştu... Hala da öle :)

Kızlar hepiniz harikasınız tabi bunda mutfaktaki hamaratlığınızın katkısıda büyük ama beceriksiz de olsanız severdim ama siz gene de olmayın....

Yarını iple çekiyorum:Lv:​

7. mistero

mistero E-kitap Müdavim

birgün istanbula gelirsem geleneksel bir buluşma düzenlenmesini talep ediyorum şimdiden :D kendimi ailenin üvey evladı gibi hissettim :(

8. pinkhornet

pinkhornet New Member

gel gel canımm pizzalarımız ayy kapımız her zaman açık sanada :zuhaha:

9. runaway28

runaway28 New Member

Bizim bu aileye acil bir diyetisyen bulmamız lazım kızlarr bu pizzalarla gidişat ii değil söliyim ben:D

10. Ser_reS

canım senınle guzel taramaların sayesınde tanıstık :)
    umarım yuzyuzede tanısırız aramızda kımseye üveylık yok
    bunu bıde sen nasıl dersın bakım !!:kzgn:
    geleneksel kuflu pızzalarıya dolu nıce bulusmalarda gorusuruz:Lv:

11. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Hiçde bile buluşamasakta sen her zaman bizdensin :gül:

12. pinkhornet

pinkhornet New Member

Canımmmm gizemimmm sen olmassa canlı yayına bağlanırsınn senin varlığın yeterr biliyosun dimi?? ama artık İstanbula geldiğinde bir kuflu toplantısı yapmak farz olduu :zuhaha: meslektaşıma sonsuz kayırmaa bendeenn;);)

o konunun uzmanı serres bende yamağı oluyorum şimdilikk sen derdine yan canımmmm:zuhaha:

13. Ser_reS

pızza pızza pızzzaaaaaaaa :D
    zayıflatma ısını ustume alıyorum
    her turlu egsersız spor saglıklı beslenme bılgılerı benden:cool:
    sız dıyet yapa durun ben pızza yıcem banane:dil:

14. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Çok güzel olmuş :)
    Bizim forumdan kastımız böyle bir ortam'ı oluşturacak yer olmasıydı. Ve bunları gördükçe çok sevindim.
    Bir gün bende ist. gelirsem katılmak isterim size :)

Fotograf çekinseniz toplu bizde görsek en azından özel msjla atsanız :)

15. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Bu forumu biz kurarken tek amacımız vardı; o da ne olursa olsun kim suistimal etmeye çalışırsa çalışsın sadece samimi bir arkadaş ortamı istiyorduk. Bunun sadece yöneticilere bağlanmadan yaratıldığını görmek beni ayrıca mutlu etti. Unutulmaması gereken birşey; kuflu.com hangi sitenin üyesi veya hiti ne kadar fazla olursa olsun her daim bu yüzden farklı olacaktır. Kuflu`nun çizgisi başladığından beri aynıdır ve kim yanımızda olursa olsun veya kimse yanımızda olmasa dahi aynı olacaktır ve internet ortamı var oldukça (allahtan büyük birşey başıma gelmezse) bu ortamı umarım yaşatacağız.

Ben bu konuda en başta kardeşim Nerissa`ya sonra da sitede bugün veya dün bütün emeği geçen arkadaşlarıma birkez daha teşekkürü borç bilirim Dostluğunuz daim olsun :)

İyi forumlar dilerim

16. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Bizde katılamana çok seviniriz Reyhan cım :Lv::Lv:

Asıl bu forumu kurarak bizlerin dost olmasına vesile olduğun için biz teşekkür ederiz Özgür :sak sak::sak sak:Her zaman bana kardeşinmiş gibi abilik ile yaklaştığın içinde çok teşekkürler ,hiç bir forumda bu ortamı bulamayızda yaşatamayızda .Allah huzurumuzu hiç bozdurmasın inşallah :canim::Frnds::gül::saygilar:

17. cocosh

cocosh Active Member

Böyle güzel dostluklar kurabilmeniz harika:)Pizza,kitaplar ve kahkaha...Çokkk kıskandım:)Hepinize iyi eğlenceler dilerim.

18. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Teşekkür ederiz :gül:

19. NySa

NySa <b>●»ѕнєкєя«●</b>

Aynen bende üvey evlat gibiyim umarım İstanbula bir gün gelir ve geldiğim gün sizinle buluşurum :eek:ff:

20. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

inşallah böcüğüm bekliyoruz sizi :Lv::Lv::canim::Frnds::gül::saygilar:

Bu Sayfayı Paylaş