Geleneksel Kuflu Buluşma Günleri :)

'Kuflu Topic' forumunda Nerissa tarafından 22 Oca 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. YıldızlıAtlas

  YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

  kıskandım. eskişehir forumla ahalisini toplayacağım başıma:)
  ben istanbulda yaşarken nerdeydiniz kızlar. yaş ortalamanızı yükseltirdim ama oğlumla olmayı hepiniz isterdiniz:p
  ben de bir tesadüf eseri buldum küflüyü. ciddi anlamda sıkıntılarımın olduğu bir dönem gönlüme şifa gibi geldi. Özellikle Nerissa'ya hayran kaldım. hiç bir şey beklemeden bu kadar yüce gönüllülükle kitaplarınızı paylaşmanız kendimi hep şanslı hissetmeme sebep oldu. sayenizde okuyacak kitap sahibi olmaktan öte güzel insanlarla tanışıyorum. bir merhaba'ya bakıyormuş her şey.küflüyü küflü yapan herkese teşekkür ediyorum. bana bu geçen 1 sene içinde çok şey verdiniz. tanımadığım pek çok kişi var. hepsi ile tanışamam ama bana bir merhaba kadar uzak olduklarının bilincinde olmalarını istiyorum. verdiğimiz kadar alırız unutmayalım. buluşmalarınızın ve dostluğunuzun ömürlük olmasını diliyorum hanımlar.grubunuza dahil olamasam da sizin adınıza çok keyifleniyorum bilesiniz:)
  ve hepinize taramalar konusunda bana cesaret verdiğiniz yol gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.
  küflüyü seviyorum elimde değil:)
   
 2. aleren

  aleren <b>Lazkopat Kartaliçe 2</b>

  Bu foruma üye olalı çok olmadı ama üye olurken bir amacım vardı. Herkes gibi tesadüfen değil de amaçlı bir şekilde üye oldum. Ama ya bende doğru olanı bulmak gibi bir yetenek var ya da yine bir mucize ki ben harika bir ortama adım attım.
  Hayatımda kopamayacağımı hissettiğim ikinci site burası. Koskoca bir saray gibi ve kimse kaybolmuyor. Kimse üzülmüyor. Kimse sıkılmıyor...
  Siteye üye olunca bir tane hemşo aynı zamanda da ikiz buldum diyebilirim. Kendisi 'Benim 10 yaş genç halimsin' diyor :) Bu da karşılaştığım ikinci üçüncü bir durum.
  Şimdiden herkesi çok sevdim. Bağlandım diyebilirim. Buranın buram buram küf kokusundan, çok amaçlı başlıklarına kadar her şeyini beğeniyorum.
  Kuruculara böylesine güzel bir site kurdukları için teşekkür ediyorum, iyi forumlar.
   
 3. onuruks

  onuruks Member

  diğer sitenin linkini öm olarak bana atarmısın?
   
 4. Fatmam

  Fatmam New Member

  Bende üvey evlat gibi hissettim .. :'(
   
 5. cihanarmagn

  cihanarmagn Member

  Buluşma oluyor mu hala?
   

Bu Sayfayı Paylaş