Hemoroid (Basur) Hastalığına Patlıcan Sapı (Hasta Kişiden alıntı)

'Sağlık' forumunda selviler tarafından 3 Eki 2015 tarihinde açılan konu

1. selviler

selviler Member

"PATLICAN,SENİ YARATAN ALLAH'A KURBAN OLAYIM

Eğer siz de benim gibi 36 yıldır hemoroid(basur) hastası olsanız,ilaçla tedaviniz yok dense..

Fistülünüzü ya lastikle boğarak çürütüp koparacağınız veya lazerle kesip yarayı yakacağız deseler ve bunun için de 1 milyar 300 milyon lira isteselerdi..

Hem parası çok, hem ızdırabı çok bir işten, patlıcanın, yeşil soğanın sayesinde sapları kaynatıp suyunu içerek beş günde parası yok, ızdırabı yok bir şekilde kurtulsaydınız, bu başlığa az bile derdiniz..

36 yıldır devamlı sanki tuvalet ihtiyacı var gibi bir hisle yaşamanın, üstelik aşrı ve kanamanın olmasının ne demek olduğunu ancak bu derdi çeken bilir Allah, sebep olandan razı olsun

Gazetede anlatıldığı gibi, 10 adet kemer patlıcanın yeşil sap kısmını 10 bardak su ile kaynatıp, bu sudan sabah akşam bir bardak içtim

Beşinci gün sonunda basur diye bir derdim kalmadı Sevincimden sokaklarda bağırıp bu derdi hala çeken kardeşlerime duyurmak istiyorum ve ilaçla tedavisi yok denilen bu hastalığın çaresini patlıcanın sapına yerleştiren Yüce Rabbime sonsuz şükürler olsun diyorum"

Bu Sayfayı Paylaş