İsim Vermeden Forumdaki Biri Hakkında Yorum Yap

'Forum Oyunları' forumunda αηιтαвℓαкє~~ tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. filizi

filizi Active Member

bu nasıl oyun yaa :D

kim kime ne demiş, kim kimi kastetmiş,kim kime laf sokmuş, hangi körler sağırlar birbirini ağırlamış diye çözmekten helak oldum:zuhaha:

hmmm o forumun bir tanesidir ooo:Lv:
    ve o kendini biliyor...:füü:

2. zipper

zipper quae nocent docent

Var yaaa o bi kafa dengi:mjk: böyle aynı anda aynı şeyleri söylemiyo muyuz ,vuhuhuuu o nasıl bir kimyaysa aramızdaki:D espri de kaldırır sana uyar da,ööyle eğlenip gidersiniz..onu da severim ,bir gün görmeyi de dilerim inşaallah..:Frnds::gül:

3. zipper

biri daha var efendimm Onu kelimelere sığdıramam ,yanımda olsun isterdim ,onunla her şeyi paylaşmak isterdim ,geç buldum hiiiç kaybetmem inşaallah..arada mesafeler var ama çok şükür ki kalpler bir :Lv::Lv::canim::gül:

4. zipper

sonracığıma birisi daha var kiiii,aman aman o nasıl bir paylaşımcı,nasıl iyi biri...hiç üzülmesin istiyorum ,hiç kırılmasın..öyle ince ki,öyle tatlı kii..hem abla,hem arkadaş,hem hüzünlü hem neşeli..gök kuşağının yedi rengi gibi,hayatı da öyle olsun bundan sonra, rengarenk ve sihirli:canim::gül:

5. zipper

bir sonbahar yaprağı gibi oradan oraya savrulduğunu görüyorum,tekrar ne zaman yeşillenir ne zaman çiçek açar bilmiyorum,dürüstlüğünün ,iyi niyetinin karşılığını fazlasıyla alması için dua ediyorum .onu seviyorum ve kalbinin sükuta ermesini diliyorum.

6. bermer

bermer Well-Known Member

Ay ben bunu hiç çözemiyorum...

bu ben olabilirüm..yok canım ben değilüm.. evet ya bensem.. yok yok.. evet evet.. belki.. hadi be bu keşke ben olsaydım deyip adını koymazsanız nasıl bileyim kendimi kardeşim diye kendimi paraladığım, ya şimdiye kadar benden hiç benden bahsedilmediyse.. ay ben önemsizmiyim diye bir sürü tribe girmeme sebep olan yerdir burasıdır...

Pööff yani... kapalı konuşma da hiç benim tarzım değil ay nasıl anlatsam onu..

Hııım, o ne zaman gelsem burada, olmasını da seviyorum... Konuşmasakta bazen, adını görmek bile bana iyi hissettiriyor, çok düşünceli bir kere ve de kafa dengi, bazen aynı cümlenin ortasında bazen de bir ifadenin yanında aynı bakıyoruz hayata..

Belki görüntülerimiz veya yaşam şeklimiz farklı ama aynıyız aslında hayat karşı duruşumuzla, seviyorum onu...

Pöööff.. kimse anlamadı di mi... yani ben nasıl hissediyorsam başta onu da hissettiniz di mi? okuyanlar... iyi o zaman olmuştur bu... :zuhaha: :zuhaha:

7. zipper

şimdi isim verilmemesi arada merakla karışık duygular uyandırsa da,burada yazılmış olmak veya olmamak o duyguları hissettiğimiz gerçeğini değiştirmez.. daha az önce bir mesajını okurken ,ah canım diye düşündüğüm biri..şu güne kadar kimseye faydasız bir şey dediğini ,kimseyi incittiğini görmedim.kara bulutları çok olsa da başında güneş gibi parlaklık verir,kimseleri derdiyle boğmak istemez,incedir,inceliklidir,hayatı dibinden tepesine sindirmiş biridir bana göre.ruhuna denk bir ömrü olsun ,gözümde bambaşkadır, tanımış olmaktan dolayı pişman olmadığım biridir.:Lv:

8. filizi

filizi Active Member

iyi ki isim vermediniz canlarr:zuhaha:
    hepiniz seviliyorsunuz tarafımdan:Lv::mjk:

9. bermer

bermer Well-Known Member

Kız başka türlü anlamak mümkün mü? Önce okudum heyoo benim bu galiba dedim sonra içimdeki diğeri hadi be o kadar güzel şeyler senin için olmayabilir, hemen da üstüne alınıyorsun dedi, hala çekişme halindeler ama içinde geçen bir cümle varki aha da bunu hatırlıyorum gibi oldu... aaah sonra sorayım mı ben miyim o oldum içimdeki diğeri salaksın sen, otur be dedi.. İşte böyle... :zuhaha::zuhaha:

hişşt eğer benden bir şey yazarsanız buraya, kaligrofi yapın bir yerinde valla anlamıyorum.. :glmsm2::glmsm2::zuhaha::zuhaha: çekişmekten içeride birinin kafası patlayacak sonram...:zuhaha::zuhaha:

10. zipper

oyy bermerimm oyy:mjk: sen çok yaşaaaaaaaa,yine güldürdün beni :canim:

11. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Böyle gidersen, huzur bulamazsın arkadaşım. Gelecekteki halin-şansın varsa- şimdiki gibi olur. İnşallah bundan daha mutsuz hissetmezsin. Birşeyleri değiştir bence, iyi birisin çünkü. Üzülmeni ve mutsuz olmanı istemem. Hayatın boşlukları, yalanları peşinde koşma. Ve kim tarafından mutsuz edildiysen muhatap olarak onu al. Ya da bence hiç uğraşma. Başkalarını da üzme, demek istediğim sadece bu.

12. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Hala mesajıma cevap vermedi demek ki istemiyor yada çok meşgul

13. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

O mesaji bir erkege attiysan, istemiyordur. Bir bayana attiysan ve cevap alamadiysan mesguldur ya da hakikaten dalginligindan gormemistir.

Kadinlar cevap veremeden duramaz. Bence durum budur yani. Isim de vermedim belli olmamistir kime yazdigim diye dusunuyorum.

14. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canım bu kadar umutsuz olma. Birgün herşey değişir. Ne derdin var ve neden hayat senin için bu kadar zor bilmiyorum. Ama işte, herkesin imtihanı farklı şu hayatta ve Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemeyeceğini söylüyor.

Herşey değişir. Yeter ki iste ve bunun için çabala. Eğer senin için hayırlıysa, mucizeler ardıardına sıralanır.

Seni pek tanımıyorum, birebir konuşmuşluğumuz da yok ama seni seviyorum kardeşim.

O güzel yüreğinden umut eksik olmasın, hep mutlu ol. Ne istiyorsan gerçekleşsin. Senin için duam budur.

15. zipper

Şaşırttı beni,öyle olduğunu hiç düşünmemiştim,yani belki bi an aklımdan geçmiş olabilir,ama yine de bunu ummuyordum sanırım.Hayal kırıklığı mı desem bi duygu oluşturdu bende.üstelik şu anki tavrına bakıyorum,hımm belki ben de onu şaşırtmışımdır.neyse bakalım ne olacak,ama böyle giderse üzülürüm,gözümde değerini yitirir.

edit düşündüğüm gibi olmadı çok şükür,insan bazen kafasında kuruyor galiba:eek:ff: ,neyse sevindim öyle olmadığına:)

16. bermer

bermer Well-Known Member

Vıışşşştt.. ne oluyor yahu? herkes bir kırık olmuş birilerine..

Canlar takılmayın, beklentilerinizi de yüksek tutmayın... Bir sürü şey gördük, göreceğiz ömrümüz olursa...

Ben her gün yeni bir şey öğreniyorum hayattan, insanlardan... Yapmaz dediklerim yapar, yapar dediklerim yapmaz oluyor, ama ben de doğru bildiğimden şaşmıyorum.. Haa herkesin de doğrusu farklı, buna da saygı duyuyorum...

Aaah ben şu aralar içime döndüm, o yüzden sadece kendimden bahsedebilirim burada.. Tüüüh.. gizlice bile bahsedemiyorum, yok ya ben bu işi isim vermeden beceremiyorum.. :D :D

17. zipper

Biliyorum kırgınsın bu ara,hatta başka bir çok duyguyu taşıdığına da eminin,şaşkınlık,kızgınlık,küskünlük..içlerinden en fazla kırgınlık ve kızgınlık galiba,seyrek gelmelerinin ve sessizliğinin sebebi..Anlam veremediğin şeylerin olduğunun,içinde sormak isteyip de dillendiremediğin şeylerin varlığının da farkındayım.Bermer'in dediği gibi beklentilerini yüksek tutma demek isterdim,ama bu senin yapında yok biliyorum.Güvenip inanmak senin bir parçan dolayısıyla bunlardan birini kaybedince kendini çektin.Kimse için kendinden taviz vermemeyi,incineceğini hissettiğin olaylarda sonradan üzülmemek için baştan tedbirini almayı öğrenirsin umarım.Bu olanlardan sana çıkacak ders belli,inşaallah onu iyice öğrenir bir daha da aynı hataya asla düşmezsin.

18. zipper

Gerçekten de sabırlıymış ,bir gün taşmaz inşaallah :)

19. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Ona burada ikinci kez yazıyorum ve aradan epey zaman geçti. Aramıza zaman zaman mesafeler girse de ben onu hep sevdim, o da beni sevdi, bilirim. Sen iyi bir kadınsın, iyi bir arkadaşsın, iyi bir ablasın, iyi bir annesin, iyi bir insansın.

Hep mutlu ol.

20. zipper

''Ben senin neşeli halini tanıdım ilk,o yüzden seni görünce yüzüme tebessüm yayılıyor.Hani bazen arada sessizliğe gömülüyorsun ya,o zaman öyle üzülüyorum ki ..Elim sohbet çubuğuna gidip geliyor,seni sessizleştiren şeyi merak ediyorum.Hiçbir üzüntü yaşamanı istemem ama yalnız olmadığını,paylaşabileceğini de bil istiyorum.Çünkü burayı özel kılanlardan birisin,orda olduğunu bilmekle bile mutlu olduğum birisin..Senin için biriktirdiğim dualarım var kabul olunmasını dilediğim..İyi ol lütfen ,Seni Seviyorum..''

Bu Sayfayı Paylaş