İsim Vermeden Forumdaki Biri Hakkında Yorum Yap

'Forum Oyunları' forumunda αηιтαвℓαкє~~ tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

aynı kişi için mi yazıyoruz bilmiyorum. ben de birşeyler hissettim, senden farklı olarak doğru çıktı benim hislerim.

Forumlar pek çok açıdan birer paylaşım platformları. Pek çok şeyi paylaştığımız... Hislerimizi, bilgimizi, anılarımızı vs. Ama ana ekseni eğlencedir buraların. Kimsenin kimseyi germesine gerek yok. Aman hissettireyim de sinir olduğumu, bilmem ne. Gerek yok bebeğim. Farklıyız. Biz sana nasıl saygı duyduysak, sen de duyacaksın. Anlıyor musun beni? Seninle işim yok. Anladın mı? Triplere girme yani. Öptüm seni.

2. zipper

zipper quae nocent docent

Seni merak ediyorum,sormak isteyip de soramıyorum..İyi olursun dilerim..

3. zipper

Özledim ben seni..çok hem de...

4. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

yokluğunu hissediyorum bazen, olsa diyorum. sonra kendimi hayatına fazlaca dahil ettiğimi düşünüp bu fikirden de sıyrılıyorum. özür diledim sonuçta ama yanlış birşey de yapmadım.

5. eun sung

eun sung Well-Known Member

kısaca hayatımdaki zor diye adlandırdığım anlarda hep ulaşabileceğim yerde bu his bana herşeyden iyi geliyor ve sabrın sonu selamettir diyor huzurla dolmam için yapmam gerekenlere yüreğimi hazırlayan arkadaşım teşekkür ederim.....

6. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

İkinci kez yazdığım biri daha. o bu forumdan, yani sanaldan, gerçek hayatıma geçirdiğim üç-dört kişiden biri. Onu seviyorum, çok seviyorum. Kelimelerinden anlıyorum hüznünü, hayalkırıklıklarını. Aynı hayalkırıklıklarını yaşadığımdan mı nedir bir gönül birliği var aramızda. Canım o benim, hem arkadaşım, bazen kardeşim, bazen ablam(nasihatleri açısından yoksa yaşımız bir.). Yüzyüze buluşup bir çay içmeyi çok istediğim. Telefonlar yetmiyor onunla bana. Korkuyorum da bir taraftan, bir araya gelince salya sümük ağlarız diye. :)

Sesi güzel, kendisi güzel, yüreği güzel. Keşke aynı şehirde olsak. Ama yüreğinde hissedersen mesafe yoktur. Öyledir de yine de üzüldüğünde sarılayım istiyorum, ben üzüldüğümde de onun kolunu hissetmek istiyorum omuzumda.

Seni seviyorum canım. Üzüldüğümüz zamanlara güleceğiz, belki de hüzünleneceğiz, ne çok üzülmüşüz değmezmiş diye.
    Dostluğumuz hep sürsün. Allah muhabbetimizi arttırsın, duam budur.

Sen hep dualarımdasın, bilirim ben de senin dualarındayım. Birinin dualarında olmak, olabileceğimiz en güzel yerlerden.

Allah'a emanet ediyorum seni canım. :) Seviliyorsun kocaman :mjk:

7. ela86

ela86 Well-Known Member

dualarımda olan canıma gönlüme koyduğum biri benim için düşündüklerini okuyunca göz yazlarımı tutamadığım kaderimiz bir yazılmış gibi
    hep gülsün istiyorum çok da merak ediyorum onu inş yüz yüze geleceğiz benim inancım tam bu konuda bana nasihatleriyle huzur veren sakin sevgi dolu canım dediğim
    çok ama çok seviyorum sarılıp sevgiyle sarmak istiyorum seni iyi ki tanıdım seni öpüyorum çok teşekkür ederim hayatımda olduğun için

8. zipper

:eek:ff::':)cigara::canim::^^::kz: :mjk: :Lv::Lv::füü: :D

9. zipper

ya siz deli misiniz :D yapcek işiniz yok mu sizinn? evet siz ikinizzz :füü:

10. zipper

Sadece zaman,sabır ve yazılana teslimiyet..Söylemesi yapmasından kolay elbet biliyorum,yanlış anlama üzüldüm,hüzünlendim,hatırladım bazı şeyleri..Sana yazdıklarım bir anlamda kendime de aslında ..

Bir arkadaş demişti ''su akar yolunu bulur''...ötesi gerçekten boş..her şey gönlünce olur dilerim..

11. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

ben genelde onla anilirim küflü aleminde .ci fisne olarak :zuhaha:
    kendisi benim birdenemdir, aman canim insan sanaldan arkadasmi edinir lafini bana yutturan ve benim icin cok ozel insanlar sinifina giren mavisimdir :Lv: canim ne kadar skkn olursa olsun aklima gelince bile yuzumde kocaman bir gulumse olusturabiliyor ki bazen bu gulumseme kahkahaya donusuyor ve metroda kendi kendine gulen deli gibi dolasiyorum .
    espri yetenegi ve accik karamsar olmasi:füü: disinda cogu huyumuzun benzemesindenmidir nedir cok seviyorum onla sohbet etmeyi :canim: kendisi farkinda degil ama cogu zaman ustumdeki baskiyi aliyor benden :Lv: cogu zaman kendimle konusuyormus gibi hissetmeme neden oluyor:Lv:
    yaptigi butun esprilerin altinda keskin zekasinin izleri vardir ki buna bayiliyorum beni kahkaha krizlerine sokar genelde :Frnds:
    duygularini dusuncelerini yaziya dokmekte benden daha beceriklidir( ben kopuk kopuk daldan dala atlama sampiyonuyumda görüldügü üzere :$
    bazen benim abuk sabuk konusmalarimdan neden sklmiyor bir git isine senlemi ugrasacam nasil demiyor hayret ediyorum :eek:ff: hayatimda olan o kadar insan arasinda 2 kisiye birseylerden sikayet edip soylenirim birisi lokumumdur ne akil verir nede kendi hayatindan ornekler verip böburlenmeye yada acindirmaya baslar sadece dinler en sevdigim ozelliklerinden biri bu :canim: bazilari gibi gene de mutlusun enteresan insan mutsuz olur ya deyip beni deli etmio:kzgn:
    soguk izlenimi verdigine eminin tanisan insanlara ama benden daha arkadas canlisi ve sicak bence. benim gibi sinirlari var o yuzdende sinirlara saygi gösterip girmeye calismiyor :saygilar:
    kisacasi beni mutlu eden ,varligina sükrettigim , tatlimi tatli , disiplinli , sorumluluk sahibi ve mükemmelliyetci (benim icin önemli bu 2ozellik:$) cok sevdigim hayati boyunca sorunlarla mucadele etmek zorunda kalmasin insallah dedigim ,ismini yazildigi gibi okudugum icin isminin anlaminin degismesine neden oldugum :zuhaha: güzel arkadasim o benim :Frnds::canim::Lv:

12. eun sung

acaba fişne kimden bahsediyor tüh..... Hiçten bile bilemedim şimdi .....:D Alemsin kız iyiki adını vermemişsin .....tahmin etmesi en zor kişi oldu bu .....:zuhaha:

Benim bahsedeceğim kişi bana benziyen benim gibi ne zaman delireceği belli olmayan benimle paylaştığı özel anları sevdiğim biri iyi ki var güldürüyor yüzümü onunla çok gülüyorum en güzel özelliği içtenliği .....:Lv:

13. zipper

bi tahminim var eunnnnn:füü:

14. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Çok kızgınım ona ,işte gözlerimin dolmasına sebep oldu,zaten ağlamaya bahane arıyorum bu ara
    Ayrıca yalancı dediği çoğu şeyi yapmıyorum , o da beni güldürüyor ; bazen sandalyeden düşürecek kadar .
    Zorla K-pop dinlettiğim ,beni kırmamak için historical okumaya çalışan, k-dramalı halime ,en kötü zamanlarıma ,en depresif zamanlarım da bana tahammül eden.Benden daha fazla hayatı seven buna rağmen eninde sonunda öleceğiz büyütmeye gerek yok dediğimde irkilmeyen ya da incinmeyen.Beni incitmeyen.Sözcükleri kullanmada benden daha cömert .

15. vişne bahçesi

aaaa fire hanim kimden bahsediyorsunuz hic anlasilmiyor:füü: ama satir aralarindan sunu cikarabiliyor insan rahatlikla kimden bahsediyorsaniz kendisi cooooook mikemmel biri belli:zuhaha:

16. eun sung

mikemmelliğin dibine kadar yaşamış biri kesin fişnem..... Ultra mikemmel ...... O bir mikemmeldaş ......:zuhaha:

17. vişne bahçesi

bugunku bahsedecegim kisi zaman icinde taniyip sevdigim guzeller guzeli bir anne :canim:
    benim gibi bir uykusuz oda, yakinda benim yuzumden apartmaninda aforoz edilecek diye korkuyorum :zuhaha:
    küflüde sacmasapan konular ve sorular adli bir yarisma yapilsa birinciligi paylasacagim kisi:zuhaha:
    o bir tarif ustasi eger yeni bir tarif deneyecekseniz ve iyi bir sonuc almak istiyorsaniz hic dusunmeyin direk ona danisin ;)ben öyle yapiyorumda :$
    arkadas canlisi bir küflükolik :canim: bence küflüde sorumlulardan biri olmali ;)
    ayrica kendisi benim birdenecik oyun arkadasim sayesinde kafam cok guzel dagiliyor daha iyi konsantre oluyorum dersime :Frnds:
    hayatta bilemezsiniz kimden bahsettigimi :hih:

18. eun sung

çok zorlandım zaten fişnem anlatamam nasıl zorlandım o bir daimidaş bu kadar belirsiz anlatılır zaten benimde çaydaşım olur.....

benim bahsedeceğim kişi ben de yeri her daim ayrı olacak özel tüzel güzel harika biri hadi bunu bil fişne.....:D

19. vişne bahçesi

yaaaaaa ben hic anlamiyorum ki kim kimden bahsediyor:eek:ff: ama intikamimi aliyorum anlattigim kisileri kesinlikle kimseler anlayamaz :cool: yalniz uyarmadi demeyin icimdeki canavar ortaya cikcak yakinda :glmsm2: siz bana kimi anlattiginizi soylemezseniz bende tek kelimeyle anlatmaya baslayacagim ona göre :hih: zip nasil tehdit ettim gene:cool::zuhaha:

20. zipper

Ben çoğunu tahmin ediyorum buraya yazılanların :) tehdit süperdi vişneee bi de örnek versene :füü:

Bu Sayfayı Paylaş