İsim Vermeden Forumdaki Biri Hakkında Yorum Yap

'Forum Oyunları' forumunda αηιтαвℓαкє~~ tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. zipper

zipper quae nocent docent

Önemsiz değilsin,bir kaybeden hiç değilsin..Herkes kadar yaralısın ve herkesten daha fazla bunları saracak güçtesin..Sana inanıyorum,sana güveniyorum...Sana güvenen insanların olması ne demek farkında mısın bilmiyorum?Bu senden umutlular demek ve umut hayatta sahip olabileceğin,hayatın zorluklarına meydan okuyabileceğin en güçlü şey..Düştüğün çıkmazlardan,içini acıtan her ne varsa hepsinden sıyrılabilirsin..Bunu istemen ve buna, güzel yüreğin kadar inanmış olman kafi...Seni ayakta tutanlara sarıl ve hiç yitirme seni sen yapan şeyleri!Hiç gelmeyecekleri düşünme,nereye kadar gidebileceğini düşün..Bunu yapabilirsin BİLİYORSUN ...Ben de BİLİYORUM...İyi olacaksın ve ben bunun her gününe şahit olmak istiyorum...Ve son bir şey;sana değer veriyorum,sana ve paylaştıklarımıza..ne zaman ihtiyaç duysan, yanında olacağıma inan..Bunu yapmaktan beni alıkoyabilecek tek şey senin tavrın olur ancak başka bir şey değil...Şiiri severim bilirsin ,sen de seviyorsun diye bi küçük hediye benden sana:

Şimdi sana ne hediye etsem az
    tutup ellerinden çocuklar getirsem
    esmer, beyaz, sarı
    onlar da tutup gülüşlerini getirseler
    sonra gülüşler
    o gülüşler ki
    en sancılı anlara atılan sevinç çığlığı gibidir
    ve intihardan döndüren eldir kimi zaman

Ben şimdi sana ne hediye etsem az
    yepyeni bir öykü yazsam
    kapılar açılıp kapansa
    perdeler uçuşsa
    saat üçü olsa gecenin
    dördü de olabilir, nasıl istersen

Bir adam ve bir kadın konuşup dursa öyküde
    birbirlerine sarıldıklarında
    ne geceden korksalar
    ne tanrıdan
    görünüşe bakılırsa
    Sarılmalarımız bile ertelenmiş seninle

Şimdi sana ne hediye etsem az
    kitap aralarına kuş sesleri saklasam
    kuş seslerine deniz kokuları
    Seni nerenden öptüysem
    rengarenk çiçekler açsa oranda

Ama ben
    şimdi sana ne hediye etsem az
    hiç bitmeyen ellerinden başka

2. alkane

alkane Well-Known Member

Beni çok geriyorsun ya:/ gelemem ben böyle sıkıntılara.

3. zipper

İnsan bir şey yaparken biraz ince düşünür.. seni rahatsız etmiyorsa da beni ediyordur belki :/

4. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

İyi ki varsın

5. zipper

Az önce beni sevdiğini söyleyerek,zaten kuş gibi çarpan kalbimi yerle bir etmiş, gözlerimi yaşartmış kişidir kendisi.Bazen yıllar geçer de elimizde sadece ,hayal kırıklıkları ve incinmişliklerin tortusu kalır..Senin tortularının çok olduğunu biliyorum,bu beni üzüyor,hayatına bir çentikle mutsuzluk bırakanlara öfkeleniyorum.İnsan nasıl bilmez senin gibi değerli birinin kıymetini..Kalp kırıklıklarının iyileşmesini,yüzünün bundan sonra hep gülmesini diliyorum..Çok şeyler paylaştık seninle ,yine de paylaşmak istersen burda olduğumu bil istiyorum.
    İyi ki tanımışım seni,hiç unutulmayacakların arasında yerini aldın bile canım benim :Lv:

6. zipper

Yine yaptın ..Şuramda duran küçük kızın sürekli gözleri doluyor sayende,sürekli boğazında bir düğüm oluyor yazdıklarını okuyunca..off dedim sabah sabah off ..:eek:ff:
    Dilerim tüm sıkıntılarının karşılığı umulmadık anlarda açılan ferah kapılarına döner arkadaşım,iyi günler göresin eskilerin sızısını azaltacak ,başka bişey demek istemiyorum:)

7. Üzülme,değmez hiçbir şey için..

8. alkane

alkane Well-Known Member

Senin bu forumda ne işe yaradığını çok ama çok merak ediyorum ya, biri beni aydınlatsın lütfen!!! :help:

senin için şunu rahatlıkla söyleyebilirim "görüntü var,fakat ses ve icraat yok":dil:

9. zipper

Sen hiç üzülme,herkes hak ettiğini bulur.Gideni durduramazsın,ki zaten layık olmayan gitsin bırak...Gerçekten samimi olanlarsa döner gelir,insan sevdiğini bırakamaz merak etme ve bunun için de hiçbir üzüntü hissetme :Lv: Sen iyi niyetinle yaptığın şeyin karşılığını göreceksin inş. üzülmek yok tamam mı :)

10. zipper

Arada geldiği yetmiyormuş gibi,bir de merak uyandıracak şeyler yazmıyo mu:hih: çok boşladı buraları çoook ,özlendi de ayrıca :mjk:

11. filizi

filizi Active Member

merak uyandıracak şeyler mi yazmak:ha:
    söyleyene de bak:D

tamam, bu biraz isim vermeden olmadı ya neyyyse:p
    o da özlendi hem de çok:Lv:

12. alkane

alkane Well-Known Member

Ben seni hiç ama hiç çözemiyorum ya:( bir iyisin, birde bakmışım, bambaşka birine dönmüşsün. Buz gibi soğuk....

13. zipper

Sebepleri gizleyen perdeler vardır,sen o perdelere takılırsan onlar da senin gözünü kapatıp boşluğa düşmene sebep olurlar ki o boşluklar hiç bitmez,her şeyin ardında olanı bilmek ve ona inanmak gerek;yoksa ne huzuru bulabilirsin ne de dünyayı anlayabilirsin.Sen iyi bir insansın,fakat bezen kendi kendine canını yaktığını düşünüyorum,keşke yapmasan :)

14. sibel-

sibel- Member

Burası süpermiş :D
    Siftahımızı güzelliklerle yapalım dimi (çirkinlik varmış gibi:p)
    Güzel gönlün güzelliklerle karşılaşsın hep,ikramların artıp çoğalıp dönsün sana tekrar,Allah her iki dünyanıda gönlün gibi güzel eylesin :gül:

15. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

her zaman her koşulda değerlisin. her zaman olamasam da olmasan da var olduğunu bilmek bile güzel dost. :)

16. meleksi

meleksi Well-Known Member

sen en değerli dostlardan birisin..:D

17. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

buaralar onla pek görüsememe nedenim onu unutmam yada birakmis olmam degil , ruh halim . umarim yanlis anlayip uzaklasmaz benden zira o benim her daim aklimda ve kalbimde :Lv: kablolardan kalbime sizdin ya ne diyeyim :canim:

18. Begüş

Begüş New Member

ne kadar dusuncelisin :)

19. Ne zaman gelsem yoksun,şu ara konuşabilseydik iyi olurdu;senin sözlerini duymaya ihtiyacım var çünkü.Özledim seni güzel arkadaşım :Lv:

20. zipper

Tatlı sözler söyleyip,samimiyetine inandıran,ilgili olduğuna inandıran senin gibilere kızgınım...
    Seni merak edip halini sorana dönüş yapmayacak kadar umursamaz ve bencil olan sana da kızgınım... değişik insanlarsınız ne diyim,Allah yolunuzu açık etsin çıkardım sizi listemden layık değilsiniz ....

Bu Sayfayı Paylaş