BD Harlequin Jessica Hart - Ç.Y. Escape Around the World Serisi 1 - Erken Balayı

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 19 Şub 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Jessica Hart - Erken Balayı/ Ç.Y. Escape Around the World Serisi-1

2011/03 Harlequin iki roman bir arada – 1. roman
    İngilizce Adı: Honeymoon with the Boss (2009)

E-kitap : Clondike

Konu:

Ünlü iş adamı Tom Morrison evliliği gerçekleşmeyince balayı planlarını bozmak istemedi. Balayına gidecek ama zamanını boşa geçirmek yerine bu süreyi sekreteri Imogen’le birlikte çalışacağı tropikal bir iş seyahatine dönüştürecekti.

Imogen Tom’u her zaman sevmişti, fakat onun gözünde seksi bir kadın değil, sadece çok becerikli bir sekreter olduğunu biliyordu. Ancak pastoral Coconat adasının beyaz kumları ve davetkâr turkuaz lagünler henüz büyüleyici etkilerini göstermeye başlamamıştı…

Arka Kapak:

Balayında nereye gitmek istersin?”

Imogen patronunun uzattığı zarfları masanın diğer tarafından almak için elini uzattığında, duyduğu soru karşısında şaşırıp, duraksamıştı. “Balayı mı?” dedi, kulaklarına inanamayarak.
    Tom Maddison’ın kişisel sorular sorması alışılageldik bir durum değildi. Bazı Pazartesi sabahları, Imogen’ın hafta sonunun iyi geçip, geçmediğini sorardı, ama hiçbir zaman cevabı dinlemezdi.
    Imogen de bu soruyu hep, “iyi geçti, teşekkür ederim,” diye cevaplardı.
    “Evet, balayı,” dedi Tom sabırsızca. “Yani, evlendikten sonra yapılan şey...”

Çok Yazarlı Escape Around The World Serisi:

1- Jessica Hart - Erken Balayı / Honeymoon With The Boss / İmogen Hobbs-Tom Maddison
    2- Carol Grace – Üzüm Bağları / The Sicilian's Bride / Dario Montessori – Isabel Morrison
    3- Barbara McMahon – Aşkın Tarifi / Greek Boss, Dream Propasal/ Nikos Konstantinos - Sara Andropolous
    4- Nicola Marsh – Hint Usulü / A Trip With The Tycoon / Tamara Rayne - Ethan Brooks
    5- Rebecca Winters - /The Greek's Long-Lost Son / Theo Pantheras-Stella Athas
    6- Lucy Gordon - / And The Bride Wore Red / Olivia Daley - Lang Mitchell
    7- Barbara McMahon - / The Daredevil Tycoon / Amalia Catalon-Rafael Sandoval
    8- Liz Fielding - Sıra Dışı Düğün / A Wedding at Leopard Tree Lodge / Josie Fowler - Gideon McGrath

Kitabı küflü'yü keşfettiği için çok mutlu olduğunu belirten unbendable arkadaşımıza armağan ediyorum. Hoşgeldiniz… Keyifli okumalar…:gül::Frnds:

Ön Yorum: Patron sekreterli hikayeleri sevenler için geliyor… Od…. bir patron ve onu adam eden sekreterinin hikayesi…;)

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

zelihaa, deniz0404, merteren ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Aktif

3. alice_cullen

alice_cullen New Member

Tesekkurler

4. karena81

karena81 Active Member

5. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

paylaşım için teşekkürler Clondike;)

okumadım ama güzel bir kitap olduğunu duymuştum, emeğine sağlık:D

6. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

7. Üsküplü

Üsküplü New Member

teşekkürler.

8. şirine

şirine New Member

çok sağolun

9. ecemce

ecemce Well-Known Member

teşekkürler

10. violsa

violsa New Member

teşekkürler

11. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

12. bermer

bermer Well-Known Member

Erkekleri adam etmek için mutlaka yanlarında bir kadın lazım.Yoksa ne olurdu medeniyetin hali ? :)

Ay düşündüm de konuşmayan, sadece emir veren, höt zöt beri hiiççç bana göre değil... :) :hih:

Çok teşekkürler Clondike, bir süredir bakındığım bir Bd'deydi, biz hiç balayına çıkmadık benim kapakla.. Bir bakayım nasıl oluyormuş ?:zuhaha:

13. konex

konex Active Member

Tesekkur

14. catherina

catherina New Member

teşekkürler

15. emissarium

emissarium Member

teşekkürler

16. buk@

buk@ Well-Known Member

Kitap kıtlığı çektiğim şu günlerde hızır gibi yetiştin:)
    Teşekkürler emeğin için..

17. kötükedi

kötükedi New Member

teşekkür ederim

18. nneslihan

nneslihan Well-Known Member

teşekkürler

19. bukito

bukito Well-Known Member

emeğiniz için çok teşekkürler...

20. sultan123

sultan123 New Member