BD Harlequin Julia James - Ç.Y. Bedded by Blackmail Serisi 03 - Satılık Aşk

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 7 Oca 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Julia James - Satılık Aşk / Ç.Y. Bedded by Blackmail Serisi 3. kitap

2005/13 Harlequin İki Roman Bir Arada – 1. Roman
    İngilizce Adı : Bedded By Blackmail (2004)

E-Kitap: CLONDIKE

Konu:

Onun dünyasında her şey ve herkes satılıktır!

İngiltere’de, Londra’da, yılın en ışıltılı sosyal etkinliğinde, bütün gözler seksi Güney Amerikalı milyarder Diego Saez’in üzerindeydi. Zaten paçavralar içindeyken şaşırtıcı bir biçimde zenginliğe yükselmesi yüzünden hakkında hoş olmayan yorumlar yapılan Diego her şeyin ve herkesin satın alınabileceğine inanıyordu.

Sosyetenin mirasyedi güzeli Portia Lanchester beş parasız kalmıştı. Diego onu istiyordu. Şimdi Portia’nın yaşamını sürdürebilmek için sadece tek şansı vardı.- Şayet onun şantajına boyun eğerse… ve ona… onun yatağında!

Çok yazarlı Bedded by Blackmail Serisi 3. Kitap. Seride 23 kitap bulunmaktadır. Kitaplar birbirlerinden bağımsızdır.

Sırf adam Latin diye bu kitabı Sevgili Vişne Bahçesi’ne armağan etmeye karar verdim.;) Keyifli okumalar…:gül::Frnds:

Ön Yorum: Bıktınız mı diye sormayacağım… Yine zenginken ailesinin hataları sonucu beş parasız kalmış güzel sosyetik kızımız… Bu sefer Latin ırkından BD kapağımız…:$ Kitap alıştığımız gibi başlayıp, beklediğimiz gibi devam ediyor… Sonra… “Ne oldu? Adamın derdi ne?” diyorsunuz… Ve benim pek zevk almadığım bir son… Fazlaca misyonerlik rüzgârı esintili bir son yazmışlar… Üstelik belki de çeviriden kaynaklanan bir tekdüzelik var …

Burada diğer kitapların mesajlarında gözüme çarpan bir noktaya değinip, bir yanlış anlamayı da düzelteyim. Ben eksik BD kalmasın diye bir kampanya yürütüyorum kendi çapımda. O nedenle elimde bulunan ve tarama listelerinde göremediğim bütün BD leri listeme aldım. Yani paylaştığım her BD çok beğendiğim için özenle seçilmiş falan değil… Bilginiz olsun…

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

Moderatör tarafından düzenlendi: 12 Eyl 2019
    ikayrit, tansu_lp, SABAR ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. niluferr

niluferr Member

:gül::gül::gül:

teşekkürlerr

:saygilar::saygilar::saygilar:

ilk defa ilk mesaj benim gibi ...

:Yihu::Yihu::Yihu:

*** bir itiraf: konu her ne kadar bilindik olsada bu konuyu okumaktan bıkmıyorum. bu gizli bir psikopatoloji göstergesi midir nedir bilmem...

figen çağılcı bunu beğendi.
  3. Gul

Gul Well-Known Member

tesekkur ederim

asee bunu beğendi.
  4. altin76

altin76 New Member

ikincide benim sevgili nilüfer clondike ellerine saglik

5. kimya

kimya Well-Known Member

çok teşekkürler clondike :)

6. harikaya

harikaya Well-Known Member

Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim:)

7. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

8. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

ellerine kesene saglık clondike :canim:gece gece nasıl sevindim bilemezsin sıkıntıdan ölüyordum dedim bari yatıp uyuyayım(buaralar yatmadanda kufluyu kontrol etme alıskanlıgı basladı bende )sonra bir baktım önce julia james kitabı yasasın dedim sonra baktım latin dahada sevindim devamında birde bana armagan ettiğini görünce havalara uctum :Lv:beni 3 kere mutlu etmiş oldun:Dçok tesekkür ederim hemen okumaya baslıyorum:canim:

9. mervemlaz61

mervemlaz61 New Member

teşekurlerrrr

10. reyhanek

reyhanek Active Member

teşekkürler

11. ela86

ela86 Well-Known Member

sayenizde okunmadık bd kalmayacak çok teşekkürler

12. buk@

buk@ Well-Known Member

Teşekkürler emeğin için..

13. sheridan

sheridan Well-Known Member

nasıl bir içeriğe sahip olduğunu merak ettim... yorumlarınızda kitabı nasıl bulduğunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkürler... elinize sağlık sevgili clondike :)

14. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

15. yellowemel

yellowemel Well-Known Member

teşekkür ederim

16. uykız

uykız Active Member

tesekkur ederim paylaştığın için

17. cannn772

cannn772 Active Member

tşk ederimmm