Kız Arkadaşınızdan Sakladığınız Gerçekler

'Erkekçe' forumunda Begüm tarafından 15 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. Begüm

  Begüm New Member
  Kadınların hepsi bir dedektif kadar meraklı arkadaşları ve internet sayesinde, sevdiğiniz kadın kısa bir zamanda, hakkınızdaki tüm gerçekleri öğrenebilir.
  [​IMG]

  Açıklayın:
  Robert De Niro 'Zor Baba' filmindeki müstakbel damadı Ben Stiller’a doğruları söylemesi için FBI tarafından kullanılan bir ilaç enjekte etmiş ve böylelikle zavallı Stiller’ın aklından geçen, iyi-kötü her şeyi kolayca öğrenmişti.
  Kız arkadaşınız, gerçekleri öğrenmek için size De Niro’nun uyguladığı yöntemi uygulayamayabilir. Ancak, unutmayın ki hepsi bir dedektif kadar meraklı arkadaşları ve internet sayesinde, sevdiğiniz kadın kısa bir zamanda hakkınızdaki tüm gerçekleri öğrenebilir. Uzmanlar, geçmişte aptalca, saçma, hatta utanç verici bir şey yaptığınızı kabul etmenin sizi hemen rahatlatacağını; ayrıca, bu itirafın kız arkadaşınız ve ilişkiniz için de en iyisi olduğu belirtiyor. Ona, doğru zamanda doğru cümleler ile açılmayı başarırsanız hem dürüst olduğunuz için size saygı duymasını sağlayacak hem de ilişkinizi oluşabilecek bir krizden kurtaracaksınız.
  Neleri anlatmalısınız?
  Onunla konuşmadan önce kendinize şu iki soruyu sorun: Anlatacaklarınızı gerçekten bilmesi gerekiyor mu? Ve anlatacağınız şey, ilişkiniz hakkında şüpheye düşmesine neden olacak mı? Birlikte tatile gitmeyi düşünüyorsanız, birikmiş kredi kartı borcunuzdan nasıl olsa haberi olacak. Bu yüzden saklamaya gerek yok, anlatın gitsin. Ancak, inanın 2 yıl önceki sevgilinizle gitmiş olduğunuz tatil köyünün, açık büfe yemeklerinin ne kadar lezzetli olduklarını anlatmanıza hiç gerek yok. Ne demişler, söz gümüş ise sükût altındır.
  Ne zaman anlatmalısınız?
  Ne zaman anlattığınız, en az anlatacağınız şey kadar önemlidir. Düğün sabahı, davetliler arasındaki kişilerin bir kısmının eski sevgilileriniz olduğunu söylemek, doğru zamanda dürüst davranmaya iyi bir örnek olmayacaktır. Unutmayın ki hedefiniz, “Bunu bana daha önce neden söylemedin?” cümlesiyle karşı karşıya gelmemek. İtiraf etmek için sevgilinizin size açıldığı ve büyük bir sırrını açıkladığı zaman en iyi zamandır. Hemen içinizi kemiren bir şeyi döküp artık geceleri daha rahat bir uyku çekecek, hem de bu tavrınızdan dolayı sevgilinizin size daha fazla güvenmesini sağlayacaksınız.
  Neleri anlatmamalısınız?
  Uzmanlar ilişkilerdeki en büyük krizlerin, eşlerin birbirlerinin cinsel geçmişleri hakkında konuştukları zaman ortaya çıktığını söylüyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, genel konular üzerinde konuşmaya çalışın ve fazla ayrıntı vermeyin. Ona ne kadar çok ayrıntı verirseniz, eski sevgilinizle yaşadıklarınızı kafasında canlandırmasına da o kadar çok yardımcı olursunuz. Emin olun, kafasında “Ben ona yeterli miyim?”, “O, benden daha mı çekiciydi?” ya da “Bunu onunla da mı yapmıştı?” gibi sorular olan bir kadınla karşı karşıya kalmak istemezsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş