██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

günlük,

hasta oldum yine, bu havalar bana göre değil :(

2. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Sabrımı bugün evden çıkarken yanıma almamışım, o yüzden bugün insanlardan uzak duruyorum .Tamam insanlardan değil insan takliti yapan ,evrimini tamamlamamış primatlardan .Çok mu sert oldu diyorum ya evde unutmuşum bazı şeyleri sabır,hoşgörü,dilini tutma vs vs
    çok çok uzun bir Cuma olacak

3. alkane

alkane Well-Known Member

ayy fire çok güldüm ya primatlar haa...:zuhaha::zuhaha:sana çooook kısa bir cuma diliyorum :Frnds:

4. curium

curium Primus inter pares

sevgili günlük,
    sana yazacak öyle anılar biriktirdimki, toplasam mükemmel bir roman bile olur. neler yapmadımki şu iki haftada,
    ailemin sevgisiyle boğuldum,
    babamın kartlarıyla battım
    tavlada ABD yi yendim (sonunda amerikadakilerin yapamadığı birşeyi bulmak çok keyifliydi)
    eski dostlarımı ziyaret ettim
    yeni dostlar edindim harikaydı (tıpkı bnm gibi :füü: )
    sokaklarda yürüdüm yağmurlar yağdı saçlarıma...
    karşı apartmandaki ihtiyar komşularımı ziyaret ettim (bnm gibi suratsız birini neden sevdilerse... ayda yılda bir görüşürüz halbuki :D)
    geçmişin hayaletleri ile yüzleştim.
    bugünün keyfini çıkardım.
    ve geleceğimi planladım.
    yıllar sonra ilk defa sinemaya gittim. epeydir gülmüyordum çok iyi geldi. D:
    bol bol tv izledim. annemle evlendirme programlarını seyredip olası damat adayı profilimi oluşturmaya çalıştık. (gülmesek oluşturmuş olacaktık ama başlamakda bir başlangıştır sonuçta)
    babamla kumanda kardeşimle film izleme kavgası yaptık. kazanan annem oldu. :zuhaha:
    vs vs vs. detaylarla boğmayacağım seni günlüğğüm. bunlar bile yordu seni. sen dinlerken yoruldun birda beni düşün yaşarken neler çektim. cık cık :)

5. sha.

günlük.

dün ilkkez biri benim için özel birşey yaptı, hemde hiç ummadığım birşey, ummadığım insan :)
    aklıma geldikçe yüzümde koskocaman bir tebessüm oluşuyor ya :)
    kendi kendime gülüyorum yolda izde aah görenler deli diyordur eminim.
    babam hala arabayı vermiyor bana, güvenimiyor adam. :D
    sonra mangal partisi yaptık, film izledik.
    çay, çerez, tatlı matlı derken..
    güzelim pazar bitti ya.
    bugün pazartesi ve dün olup biteni düşünüp hala gülümsüyorum.
    kafayı yememe az kaldı gibi :saskin:
    hava pek güzel. herkes güzel
    sende güzelsin.
    öpücüklerimi yolluyorum sana.
    görüşürüz :kz:

6. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Sevgili Sha,

Erkekler araba konusunda manyak oldukları için kadınlara güvenip veremezler üzülme, ben alıştım çünki...

rejimi soracaktım nereye gitti diye mangallar tatlılar pastalar oh oh yarasın vallaha hemde günlük yanında yokken. bu yapılır mı bana beyaaaaaaa:'(

Sevgiler

Günlük

7. sha.

sevgili pele ablacığım, ve günlük.

senle de yapalım hem mangal yapmakta ustalaştım sertifika bile alicem bu gidişle :D
    diyet konusu, ekmek yemedim sadece et ürünleri tükettim :p tatlı da azıcık yedim zateen :D bişicik olmaz herhalde :D
    olmasın yaa :D bir pazar vardı yidim dayaanamadım :D
    erkeklerr ahh :D daha çok fırın ekmek yemem lazımmış babam öyle dedi araba konusunda :hih:
    dedim bende trip attım. birde marketeki kıza da bana araba sürmeyi bilmiyormuşum daa öğreticekmiş de öyle anlatıyordu.
    sinir oldum! daha çok trip attım.

öyle ablacım ve günlüküm öpüyorum sizi.

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

peki araba kullanmazsam o fırınlarındaki ekmeklerin nasıl sahibi olacakmışsın bir ara benim için sorarmısın?

9. sha.

günlük,

bugünler de bir kadın varya canı çok fazla sıkılan.
    heh işte o benim.

10. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Uzunnnn upuzun bir aradan sonra tekrar herşey güzel olacak diye umut etmeye başladım

11. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Sevgili gunluk

Uykum kacti. O sohbet cibiginda, bizim kizla sohbet ederken, uykum geldi, ben yaticam dedim. Kizi da yatirdim. Aha simdi ayaktayim. Uyuyamiyorum. Uyuyamiyorum. Bi de gunluk, tantana geldi. Zevindim onu gordugume. Cok uykum var ama ayni zaman da yok gibi de. Bir de birsey daha dicem, telefondan yazmak cok zor. Evet bu kadar. Iyi geceler sevgili gunluk. Canim balim cicegim bocegim

12. tantana

tantana Well-Known Member

Bu kadar güzel bir günün sonu böyle olmamalıydı günlük... Misafir geliyor!!!! Evet ekabir,senin söz aklıma geldi hemen.. ev sahibi olarak misafiri istemiyorum :D
    gelenler hiç sevmediğim insanlar :( evi toparlayıp, bişeyler hazırlayıp hemen evden kaçıyorum...adios

13. alkane

alkane Well-Known Member

Sevgili günlük;
    Bu günlerde pek rahat uyuyamıyorum,bu da öyle bir gecenin sabahı işte 5'den beri ayakdayım,dönüp duruyorum,birazdan uykum gelir yatmaya giderim bu seferde benim kızlar uyanır "anne kalk karnım acıkdı" derler..napsam acaba karar vermedim,yatıp işkenceyle kalsam mı? yatmayıp ayakta mı uyusam?:cigara:

14. sleepless

sleepless Well-Known Member

Sevgili günlük,
    Sonunda yapmak istediklerime karar verdim. Hayat hiç de kolay olmayacak bundan sonra ama bu şekilde mutsuz geçirilemiyecek kadar da kısa ve değerli. Bana hakettiğim değeri vermeyenlerle harcamıyacağım bu ömrü... Şimdi yeni planlar yapma zamanı. Bana şans ve vazgeçmemem için sabır dile...

15. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Sevgili Günlük

değişim zamanı :)

16. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Sevgili gunluk

25 yillik bir omur uc bavula sigar mi? Sigarmis, ogrendim.

Sarkidaki gibi gunluk, gunahlarimla sevaplarimla aldim basimi gidiyorum.

17. nur tanesi

nur tanesi New Member

Sevgili günlük,
    Littlemin mesajı içimi burktu.

İyi tarafından bakmalı yinede yeni bır sayfa.
    Tertemiz, senin tarafından yazılmayı bekliyor.
    Dilerim o sayfa güzel anılarla dolar.
    sana bol şans canım.
    Yolunda, bahtında açık olsun.

18. sha.

günlük,

little, 3 bavul 25 yıl ..eşyalar sığar da anılar sığar mı?
    bugün bende gülümsüyorum, gülüyorum, geçiyorum herşeye..
    mutluluk oyunu oynamaya karar verdim. mutlu olurum diye :)

gülümseyin, çekiyoruz diyorum ve ufaklık peynir yerinee kabaak diye seslenmesiyle kahkahalara bürünüyoruz.
    evet o ufaklık can, yanakları ısırılası bişi.
    iyi ki varlar. :)

bu kadar günlük hava soğuk ama içim sıcak bugün..

19. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

İyi olan anılarımı aldım yanıma sha'm. Mutsuz olanları bıraktım. Şu hayatta en çok istediğim iki şeyden biri huzur. O yüzden mutlu anılarımı katladım koydum kalbime.

Günlük, bugün biraz daha iyiyim. Burnum sızlamıyor galiba artık. Olur olmaz gözüm de dolmuyor.

İyi gibiyim. Herşey güzel olacak inşallah

20. Emma

Emma New Member

Zipper aynen katılıyorum, destekliyorum
    kolay gelsin

Bu Sayfayı Paylaş