██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. Emma

Emma New Member

Rica ederim ne demek, bazen ben de böyle hissediyorum, aslında görünen bir şey yok ama bir şey var, hissedersin.
    Aslında dost gibi görünür ama öyle davranmaz kondurmak istemesen de içinden farkındasındır. Kıskançlıkların, çekememezliklerin, dalaverelerin....

2. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

zipim yine de biraz düşün, hemen yapıştırma tokadı derim ben. :D

günlük, çok çay içtim, çaydan iğreneceğim aklıma gelmezdi. şu anda ç ile başlayan hiç bir kelime duymak istemiyorum.

3. alkane

alkane Well-Known Member

zipppp yardıma ihtiyacın varsa çağır gelirim:füü:

4. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

günlük,

bu bir uyarı mesajıdır. günlük yazma şeklini bozmadan sohbet edelim lütfen :p

görüşürüz günlük :mjk:

5. alkane

alkane Well-Known Member

günlük;
    Bu gün çok heycanlıyım:p kızımın okuluna gidip onlara etkinlik yaptıracağım:D
    Çok düşündün ne yapsam diye sonunda kağıttan köpek ve kedi yapmaya karar verdim.Akşam resmen hazırlık yaptım elişi kağıtlarını kesip hazırladım,oynar göz ve aldım burnu içinde pon pon aldım...

6. nur tanesi

nur tanesi New Member

Günlük,
    Ben başka bir gün için. Aynı senin yaşadığın bu sıkıntıları çekmiştim Alkanem.
    Bide terlemiştimki sorma gitsin.
    Küçücük gözleri ve hiç susmayan minik ağızdan çıkan (nasıl beceriyorlarsa) o kadar kelimelerlebeni bayağı bir terletmişlerdi.

Neyse aslında ben başka bir şeyden bahsedicektim.
    Alkanenin yazdıklarını okuyunca dayanamadım.
    Her zamanki gibi.

Günlüğüm,
    Beni bir sıkıntı sardı. Ya başaramazsam. Ya beceremezde elime yüzüme bulaştırısam diye bir yandan endişeleniyorum.
    Bir yandanda kendimlen gurur duyuyorum.Bir kafeye pasta, börek, kurabiye yapmam için teklif geldi. Daha karar aşamısındayım.

Evden oturduğum yerden yapıcam, gelip teslim alıcaklar. Ne desem ki?.
    Çok sevdiğim bir iş, ama yaparken ya her gün olunca sıkılırsam.
    Ya düşündüğüm gibi olmazsa.

Hayal kırıklığı yaşar ve yaşatırmıyım diye endişelerim var.
    Her işte bir hayır vardır, sözünü kendime telkin ediyorum.
    Umarım hayırlısı olur hakkımda.

7. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Günlük merhaba,

sanırım borcum hiç bitmeyecek diye korkmaktayım... Yine kredi çektim işin tuhafı tam napacağımı bilmiyorum hayırlısı artık en azından paralı biri gibi görünürüm :p

8. sha.

günlük,

hiç uyumadan nasıl ayakta durabiliyorum hala şaşıyorum kendime.
    baş ağrım dışında herşey geçicek gibi ama o hep kalıcak gibi.
    hastaneleri sevmiyorum, ilgisiz doktorlardan nefret ediyorum. Zorla bakıyormuşlar gibi hissettikçe çıldırasım geliyor adeta..

deliriyorum bolca günlük.
    neyse ki sonuçlar iyi çıktı. son gittiğimiz doktorun gülümsemesi ilgilenmesi bile sıcacıktı..

Allah kimseyi hastahanelere düşürmesin.

böyle günlük..

9. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

canım günlük

eh işte, bugün ben de annemi daha çok özledim, daha çok hatırladım. Babam da biraz rahatsızmış zaten. Bugün, aklım da kalbim de hep onlarda kaldı.

bu arada günlük ben de hastaneleri sevmem.

bak pastane desen o başka, onu severim.

10. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba günlük,

fotoğraf makinem birgün gecikmeli geldiğinden bugün iş için git gel yaptığım yolu bir daha katettim. Masam ve işlerim çok dağılmıştı gitmişken iş yerine uğradım ve 3-4 saat çalıştım. Daha sonra kargoya gidip makinemi aldım. Şimdi şarj oluyor kendileri 280dk şarj oluyormuş maşallah dedim ama gıkımı çıkarmıyorum merakla bekliyorum çünkü bana çok güzel enstantaneler yakalayacağını düşünmekteyim :)

11. sha.

Günlük,

Özgür'ün makine almasına sevindim kendi fotograflarını çekemiyeceği için en azından güzel manzaralar izliyeceğiz.
    mutlu oldum :) Bugün hava gri günlük ve soğuk yarına kar yağışlıymış..
    kış bitmicek gibi günlük. :eek:ff:

12. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canım günlük

ben de Özgür'ün makinesinin gelmesine mutlu oldum. Ama şarj süresine, ben de "hey yavrum maşallah" dedim. Burada da hava soğuk, bir de benim başım ağrıyor günlük, çok ağrıyor, çay demledim, içicem. İyi gelir diye düşünüyorum. Bir de başım ağrıyor diye gittim, kendime çikolatalı pasta aldım, bir dilimcik fazla değil. Onu yerim, iyi gelir diye düşündüm.

Böyle günlük. Bir de kendime bugün bir hırka aldım, pek güzel.

13. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Sevgili gunluk. Sana ilk defa yaziyorum ve pek basarili degilim bu konuda.

Ulkemden, sevdiklerimden uzak bilmem kacinci gun. Saymayi birakali cok oldu.. Neyse yine huzne baglamadan kisa kesmeli. Arada gelip yazarim umarim. Gorusuruz..

14. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Sevgili gunluk.
    Iki gun arka arkaya gelip yazabilmis olmak bir mucize gibi gorunuyor. Bu aralar en sık tekrar ettigim seyi yineliyim. Yorgunum.. Hic hissetmedigim kadar yorgun. Hani nefes almak bile yorar ya oyle bir yorgunluk. Gozlerimi kapatsam dedigin cinsten.. Ama soz verdim. Aileme, sevdiklerime ve kendime.. Oscarlik performans sergileyerek hergun 'mış gibi' yapma nedenim bu. Gucluymus gibi, mutluymus gibi.. kimbilir belki bir gun.
    Bana iyi geliyorsun gunluk. Insan kndi dilinde konusmaya dertlesmeye ihtiyac duyuyor. :)

Yine gelirim aliskanlik yapiyorsun zannimca ;)

15. sha.

günlük.

uykum var, eve gidip uyumayı planlıyorum.
    hava da soğuk zaten, bugün yağmur çok güzel yağıyordu..
    aklıma onca şey geldi. kendime sinir oldum!
    sonra işte, can sıkıntısı uykular...

görüşürüz :rzl:

16. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canım günlük,

şimdi ben galiba bugün birini incittim. Çok da emin değilim, belki de umursamamıştır bile. Aslında haklı sebeplerim vardı ve ben de incinmiştim ama ona açıklayamadım. Çok manasız geldi şimdi sana değil mi günlük? Hah bence ona da manasız geldi. Çünkü sebebini sorduğunda açıklamamakta ısrar ettim. Evet bu noktada hatalı davranmış olabilirim, ya açıklamalıydım ya da kızdığımı belli etmemeliydim. Biraz karmaşık oldu. Buraya bile yazamıyorum.

Çay demledim, bir de pastam var, onları yesem iyi olur.

17. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canım Günlük,

Yine bir pazar günü... Aslında sıkılmıyorum, bu iki gün tatile çok ihtiyacım vardı, bu haftam çok zor geçti. Hasta oldum, biliyorsun. Onun moral bozukluğu vardı. Gerçi bana değer verenleri gördüm, iş ortamında da forum ortamında da... bu güzel birşey. :)

Bugün de kendimi nasıl desem, vazgeçmiş, boşvermiş gibi hissediyorum. Gerçeklerle yüzleşmek işe yarıyor. Belirsizlik can sıkıcı birşey. Böylesi güzel.

İyiyim. Rahatladım.

Muhabbet kuşu almayı planlıyorum eve, belki de kanarya.

Öpüyorum çokça.

18. eun sung

eun sung Well-Known Member

sevgili günlük hayat bir direnmeler ürünüdür..... Direnmeden hiçbirşey için çabalamadan değer bilemez ve veremezsin elimden geleni yapmak bana düştü... Gerisi nasip diyorum artık.....

19. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

sevgili günlük,

insanlar birbirlerini kırmak için neden yarış halindeler ve neden bu yarışın varış noktası benim....

20. eun sung

eun sung Well-Known Member

sevgili günlük bu da kızımın veryansını........

uuycuyckuyewduxhureufhhunkfnrnrnrs

sevgili günlük

Bu Sayfayı Paylaş