██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. alkane

alkane Well-Known Member

Sevgili günlük, bugün çok kötü hissediyorum kendimi,yataktan resmen kazıdı çocuklar beni,her yerim ağrıyor,yutamıyorum...:eek:ff::kzgn::dil: öfffff pöffffff ay daraldım şimdi....

2. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

"Kimseyle konuşmuyorum. Böyle daha iyi oluyor sanki. Bir anlamı olduğundan değil. Konuşamadığımdan da değil. Canım istemiyor sadece. Aslında canım isterse bir saksı bitkisiyle hava durumu hakkında bile konuşabilirim. Ama hiç canım istemiyor işte. Sahiden de hiçbir şey söylemeden susarsam ne demek istediğim anlaşılabilir mi ki?"

Ali Lidar

Canım günlük, bu aralar ben böyleyim işte. Aslında iyiyim de... böyleyim işte. :)

3. eun sung

eun sung Well-Known Member

sevgili günlük ben ne olduğumu hiç bilmiyorum karar vermem lazım ama vereceğim kararlardan korkuyorum,,,,,

4. eun sung

sağolasın sevgili arkadaşım zipperim karar verdim artık onun yükünü çekmekle uğraşmalıyım her karar bir rahatlık olduğu kadar bir yükde Allah altından kalkabilmemi nasip eder inşallah.....

5. alkane

alkane Well-Known Member

Sevgili günlük...
    Bende dün hem hastaydım,hem değildim bilemedim yani, gerçi hala hasta gibiyim ama :eek:ff:öyle işte...Sağolsun arkadaşlarım geldi akşam merak etmişler beni onlarla oturduk falan fillan.Dün gece, bana eskiden çok yakın,ama şimdi çok uzak sayılan birinin (aslında akraydık eskiden,sonra bizi bağlayan bağlar kopmuştu) vefat haberini aldım üzüldüm.:'(Geçen sene hasta olduğunu öğrenip aramıştım.Ama çok çekmiş öyle dediler,üzüldüm iyi insandı ben bir kötülüğünü görmemiştim.Allah rahmet etsin kendisine...Geç yatmama rağmen sabağın 6.30 da ayaktaydım,nerdim neyse artık?:ha:
    Galiba şu aralar yaşadığım belirsizlikler yüzünden, ve buna bağlı yapılması gereken işleri farkında olmadan kafaya takıyorum ki, :kzgn::kzgn:böyle bir halsizlik ve keyifliksizlik (sağlık açısından bahsediyorum) durumları var...Allahımmmm Mayısın 6 olmuş bile ya günler ne çabuk geçiyor....:help::help::help:

Zipim noldu sana kuzum,illahaki bi yerlere gitmek istiyorsan bana gel,biliyorsun kalbimin ve evimin kapısı sonuna kadar açık senin ve yerin hep hazır:mjk::Lv::canim:

Eunum,senin içinde hayırlısı olsun.:canim:Rabbim verdiğimiz kararlardan ve yaptıklarımızdan utandırmasın bizi.:)

Benden bu günlük bu kadar.

6. eun sung

sevgili günlük kararları almak güzelde uygulamak zormuş ama başaracağım inşallah.....

7. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

çok uzun bir aradan sonra yine buradayım günlük:)
    Arada geçen zamanda ne mi yaptım? Biraz kaçamak diyelim. ufak bir Melbourne ve Miami kaçamağı ;) iyi geldi uzaklaşmak, farklı yerler, insanlar tanımak.. Bi daha geldiğimde birkaç da resim paylasirim inşallah.
    en kısa zamanda yeniden yazışmak dileğiyle..

8. eun sung

sevgili günlük neler yapacağını bilmek ama yapamamak yoruyor insanı...

9. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

sevgili/m günlük.

günlük günlük, kafam karmakarışık. Sınav sonuclarını görünce çalıştığım dersin bu kadar kötü sonuçlar vermesi ve çalışmadıklarımın daha iyi olması beni şaşırttı. Yani bu yılda umudum yok bakalım. Sonra işte olaylar olaylar bitmek bilmiyor.
    Mutlu olim sevdiklerimle diyorum. sonra bakıyorum hepsi bir anda yok olma kararı aldılar sanki. Arkadaşlarım evlendi, nişanlananlar da var. kendimi bekarlar sultanı olarak ilan ettim içlerinde ( çünkü tek bekar ve damsız ben kaldım :D )
    böyle günlük, bugün reyhanın hava durumu; sıcak - karmakarışık esen ılık rüzgar sayesinde düşüncelere koyuluyorum. umarım sert fırtınalar çıkmaz, yarın ki hava durumu nasıl olur bilinmez.

görüşürüz sevgulumm :füü:

10. sha.

günlük,

ben ne zaman hastanelerden kurtulacağım, merak içindeyim. ..

bugünde kötü. bugün de gri.

11. sha.

günlük birader,

yarın için nasıl olur bilmiyorum bugün yoğun upuzun bir gün geçirdim ve hala geçirmekteyim. Neyse ki Hüsnü Arkan var! sesiyle günümü güzelleştiriyor. Bir de yarın sınavım var çok heycanlıyım umutluyum vs. diye söylemem yanlış olur elbette, çalışmadığım sınavın neyinden umut bekliyorsam. işte..

Saç rengimde ki siyahlar akmaya başladı, kızıla yanaşıyorum şu sıralar. Bu ay düğünler, dernekler epey çok.
    Allah yardımcımız olsun. mutlu olsun herkes, gökyüzü denizinin dalgasıdır, bulutlar.. sevelim, seve, sev.
    sapıtmaya başladım yine. susim ve sağdan ilerlim!

notnot: yine haberlere bakamaz olduk! söylücek çok şey!

ay lav yu günlük! :mjk:

12. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bu günlerde aynen bu durumdayım sevgili günlük...

13. sha.

14. Pl1

Sevgili Günlük,

bıktım desem beni anlar mısın?

15. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Sevgili Günlük
    356-486
    bu sayıları unutacağımı düşünmüyorum ama buraya not düşeyim dedim ,fazla tatlıyım

16. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canım günlük, ne kadar uzun zaman oldu değil mi? Oldu, evet çok oldu. Sebeplerim vardı. Hala da var. Neyse, onu geçiyorum.

"Neden" diye soruyorlar bana, "neden?" Hani Küçük İskender diyor ya "bir sebebi yok sadece öptüm."

Bir sebebi yok, sadece öyle istedim.

Pişman değilim. Sen de pişman olmayacağın seçimler yap. Öptüm.

17. bermer

bermer Well-Known Member

Sevgili Günlük,

Her şeye rağmen sakinim, gün sakinliğini koruma günüdür...

İşte böyle günlük, beni bilenler sakinliğimin çok tehlikeli olduğunu da biliyor, sen de bil canım günlük...

18. Pl1

sevgili günlük,

bir offfffffff çekebilir miyim şöyle derinlerden bir offffffffffffffffff ama....

offffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffff

19. eun sung

sevgili günlük umut dolsun istiyorum içim ve herşeye rağmen iyi olmak istiyorum o nasıl olacaksa bir yol gösterir misin?.....

20. nur tanesi

nur tanesi New Member

Merhaba gùnlük,
    Sana ne zamandır gelmediğimi fark ettim, bir uğrayayım dedim..
    Ama burda sevdiğim bir arkadaşa rastlayıp yazdıklarını okuyunca üzüldüm.

Eun canım arkadaşım,
    Sana nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum..

Belkide çok basit kalıcak ama sesini duymazdan gelemezdim.
    Bir şeyler yapmak isterim senin için ama bende bilge birisi değilim keşke olabilsem..
    Naçizane bir şey söyleyeceğim eğer müsaade edersen..

Neşeli insanlara takılsan acaba fayda edermi diye düşündüm bir an ...
    Ben genelde öyle yapmaya çalışıyorum bu gibi durumlarda..
    Sanki sıkıntılarım rafa kalkıyor bir müddet içim açılıyor ve kendimi daha iyi hissediyorum o zaman..

Elimdeki tek formülüm bu bilmem sanada uyarmı?.

Allahu zülcelal hz.. içindeki sıkıntı bulutlarını tez zamanda dağıtsın.
    Gönlünü güzelliklerle doldursun, feraha ve huzura kavuştursun.. Amin....

Bu Sayfayı Paylaş