BD Harlequin Marilyn Pappano - Kızım ve Sen

'E-Kitap' forumunda mistero tarafından 21 Mar 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. mistero

mistero E-kitap Müdavim

Beau Walker , Laurelle sevişen ilk erkekti :Ops: Beau içinse Laurel ilk aşkı :kz:...
    Ama uçarı Laurel bir başkasıyla çekip gidince (yapılır mı bu Beau 'ya [​IMG] ) bu ilklerin sihiri bozuluvermiş :eek:ff: ve geriye kırık kalp kalmıştı :'(
    Aradan geçen beş yıl :cool: Laurel'de büyük değişiklikler yaratınca (uslanmış belli :zuhaha: ) kendini ailesine affettirmek üzere (bide ailesini kırmış :kzgn: ) karnında birde çocukla(eyvah :help:) geri dönüşü tam bir süprizdi :füü: (yok canım okadarda süpriz değil :dil: )
    Onu belki ailesi affedebilirdi ( hadi ordan :hih: ) ama ya Beau:'( (oda afferder ya :Lv: ) Hele karnındaki bebeğin babası Beau'nun baş düşmanıysa :Ops: (affetmeyedebilir aslında :füü: )

Tarama: mistero
    Düzenleme: Ser_reS

Konuyu bizzat ben yazacam diye serranın kafasının etini yesemde (bir ara beni tepelicek sandım:füü: ) fosilll arkadaşımıza kendi ellerimle hazırlamak istedim :canim: kitabı ona ithaf ediyorum (söz vermiştim umarım beğenir :Lv: )

Herkese iyi okumalar dilerim :saygilar:
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

İLKBEN, merteren, SABAR ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

hade beaaa benı delırttın mısteroo meraktan öldüm özet ıcın:kzgn:
    gıcıksın gıcık :hih:
    neyse duzenlemyenın emeğine sağlık tarayana hıc sozum yok:kzgn::zuhaha:

bu arada laulerı elıme gecırırsem!!
    düşmandan bebek ha bittinn laurel bıttın !!! :füü:

asee bunu beğendi.
  3. sparcoao

sparcoao Active Member

teşekkürler

4. yazgul09

yazgul09 New Member

tşkkkkkkkkkkkkkkk

5. devil_7

devil_7 Well-Known Member

Emeğine sağlık...

6. tantana

tantana Well-Known Member

teşekkürler

7. lissbeth

lissbeth New Member

tesekkrler

8. darian

darian Well-Known Member

tesekkürler

9. Yakamoz34

Yakamoz34 Well-Known Member

Emeğinize sağlık,paylaşımınız için çok teşekkür ederim...

asee bunu beğendi.
  10. lissbeth

lissbeth New Member

tesekkr

11. Gul

Gul Well-Known Member

tesekkurler

12. sevgu

sevgu Active Member

daha önce okumuştum çok güzeldi tavsiye ederim

13. adiloş

adiloş New Member

Öncelikle tarayan mistero ve son şekli veren (son ütücü der gibi oldu ama) ser_res, sizlere teşekkür etmeye doyamıyorum. Sağolun, var olun.
    Kitaba gelince bir yanlışlık olamaz mı? Hani, çocuk ilk erkeğindendir ama hamile kalması için 5 yıl geçmesi gerekmiştir belki :glmsm2: Ne yani olamaz mı? Kaç tane bd okudum bilmiyorum ama (çooook) yani hep olup bitenler çok mantıklı mıydı sanki? Ne bileyim esas kızın esas oğlana yamuk yapabileceğini kabullenemiyorum da bir türlü :zuhaha: Olmaz öyle mi diyorsunuz şimdi, yaaa belkim olmuştur yaa.

14. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ah sen bıde mısteronun bana msnde anlattıgı kıtabın ozetını duysan cıldırırsın:kzgn:
    sırf bu yuzden ozetı vermedı bana kıtabı duzenlemem dıye:zuhaha:
    kız adamı daha genclık zamanınd aldatıyor bebek dusmanından degıl baskasından
    daha sayımmı:kzgn: dallas mubarek:füü:
    bıde koz co kmasum dıyor mıstero cıldırcam yaw!!

15. meeko

meeko Active Member

her ikinizinde ellerine saglik bu kitap dallasida gecmis dallas bunun yaninda pek masum kaldi tekrar tesekkur ederiz

16. fosilll

fosilll Well-Known Member

Canim Mistero'm cok tesekkürler:gül:
    Bir tanesin :Lv::canim:kitabin ismi cok güzelde özet kafa karisikligina neden oluyor:füü:
    Bakalim bu kitaptaki hangi karakter cig yemiste karni agrimis:cool: kadin deyildir ama kesin erkektir :hih: bu erkeklerin hepsi ayni düsünmeye gerek yokkiii:hih:

17. uykız

uykız Active Member

tesekkurler

18. süreyya sabır

süreyya sabır Active Member

teşekkür ederim.

19. mistero

mistero E-kitap Müdavim

özeti sölesem düzenlemicektin ben napayım :zuhaha: hem bazen merak iyidir :füü:
    luarel fazla yüklenmeyin yaf yapmıştır bir hata affedin ablası :'(

evet benimde cok hosuma gitti :)

kitabı resmen basatan yazdın :zuhaha: ama senin versiyonu daha cok sevdim ben :Lv: bilimsel olarak inkansızsa nolmuş yani demi :füü:

öle demedim ben bir kere cocuk düşmanından ama püf neyse acıklamıycam daha fazla kafanızı karıstırmaya gerek yok :zuhaha:

gecti gecti ozamanlarda yazıldıgı düşünülürse (süper attım yanlız :zuhaha: ) ordan esinlenilmiş olabilir :füü:

rica ederim aslında konuyu okuyunca bu ne ya dicen diye korktum ama oh sen serradan daha iyi tepki verdin :D ama bastan diyim burdaki erkek melek mubarek bütün olay kızda bitiyor :kzgn:

20. kbr

kbr Active Member

teşekkür

Bu Sayfayı Paylaş