BD Harlequin Maureen Child - Dynasties The Danforths Serisi 2 - Kışkırtıcı Görev

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 10 Nis 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sorun

sorun Well-Known Member

Teşekkürler

2. manga1000

manga1000 Active Member

.

3. kayıt

kayıt Active Member

Tmm

4. isva

isva Active Member

5. maske007

maske007 Active Member

tesekkur

6. serap2

serap2 Active Member

Yasemin

'Kimberly Danforth! Ne kadar züppe bir isim!' diye düşündü Zack Sheridan.(yavaş ol annem erken öten horozun başını keserlermiş;)) Adı Kimberly olan 'balık doktoruyla'(güzelimiz deniz bioloğuymuş:p,oğlumuzun zenginlerle alıp veremediği var sanırım:füü: ama bu parçayla kesinlikle alıp vereceği olacak:cool:)
    Zengin ve güçlü bir adamın kızı olmanın dezavantajlarını(zaten hep kötü yanları görülür iyi yanları kimse söylemezz rahat bir hayat para kaygısı yok. uzat ayağını sana üzüm yedirsin haremin:zuhaha: cızzzt benim devreler bu hafta sonu yandı:p) yaşayan Kimberly şimdide peşinde bir koruma olacağını öğrendiğinde babasına 'Bir bekçi köpeği istemiyorum!' diye bağırmıştı. (Adamı görsen tatlım bekçi köpeği demezdin:füü: kurt daha isabetli olurdu,:$ sen de kırmızı başlıklı balık doktoru.:glmsm2:Ah ne fantaaaziii:kz:)
    Zack ve Kimberly aynı evde 1 ay geçireceklerini farkettiklerinde :Ops: birbirlerine uyum sağlamak için hevesli değillerdi. :cigara: (Kimberly yer değiştirelim.Uyum konusunda senden hevesliler çıkar ayağını denk al :zuhaha:)Zack bu huysuz balık doktoru'na karşı içinde kıpırdanan(canavar mı yaratık mı nedir nedirr bu kıpraşan kışş geri durr) duygulara engel olamıyordu. Karşısındaki kadın güzelliğinin(dehşett:glmsm2:) ve çekiciliğinin farkında değildi. Kimberly ise kendisine devamlı kur yapan bu deniz piyadesinden:kz: hoşlanmaya başlamıştı.
    ...
    Neysee ateşle barutu yanyana koymuşlar bom! sesini duymanıza az kalmıştı ben durdum:füü:
    Ne diyeyim dostlar kaç gündür bekliyor eklemeye üşeniyordum diyeyim linç sırasını bana verin di mi.. Demem hayatta demem:p
    ..
    Sponsor:spyder:gül:
    Üşengeç tarayıcı:Coraline:cigara:
    Her tür zerzevatı yapan:Coraline:rzl:
    Her işte parmağı olan:Çırak:Lv:
    Haftasonunun mutlu kişisi:Çırak:Lv:
    Günün uykucusu:Çırak;)
    En ormantik er kişi:Benim bd kapağı:dil:
    Ben ne isterim:Lale soğanı.. Değil maydonoz tohumu:zuhaha: toplayıp bd kapağıma yediricem çok romantik çünkü.:füü:
    Haftasonunun mağduru:Coraline(çok foktan bir hikayenin baş kahramanıydım:'()
    Ne diyeceğini unutan:Coraline:help:
    ...
    Bitti:p
    Sessiz sedasız tarama eylemlerine devam edip bir sürü bd ile tanıştırmaya devam eden dzida'ya geliyor bu hikaye.:gül: Dzida gülüm,günlük güneşlik günlerin olsun.
    Keyfini tüm dostlar çıkarsın.:Frnds:

***Gizli içerik alıntı yapılamaz.***

Dynasties The Danforths Serisi 2​
    [/QUOTE]

7. serap2

serap2 Active Member

teşekkürler

8. madalya

madalya Active Member

Teşekkürler

9. Heves

Heves Active Member