Milli Piyango Kime Tuttu?

'Kuflu Sözlük' forumunda Özgür tarafından 1 Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Şuan merak ettiğim bir günde herşeyin değişme halini en iyi anlayacak kişidir :D

Milli piyangonun kime tuttuğu değil, para umarım mutlulukta getirir demek istediğim şahıstır... Belki konuya gelir sevgiler :saygilar:

2. tantana

tantana Well-Known Member

Herkesin en azından bir kere acaba kim diye düşündüğü şahıstır.
    Bir süre kendi köşesinde bir şey belli etmeden kalıp daha sonra parasını alma yolunu seçer.
    Bir de biletin vurduğu semtte çekilişten sonra hangi evden bağırış,çağırış, neşe sesleri geldi mantığıyla aranmaya çalışılır.

editedti o şahıs belki bu konuya gelecekse, ellerinden öperim haberi olsun [​IMG]

3. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

bana amorti bile vurmadığı için bişi dimeyeceğim.
    parayla saadet olmaz hem :cigara:
    ama yine de yabancıya gitmesin diye içerlendiğim de vardır hani :rzl:
    milli piyango kime tuttu bilmem ama umarım gerçekten ihtiyacı olan birinin elinden tutmuştur.

4. bermer

bermer Well-Known Member

Bana çıkmadığı kesin, bilet almamış birine çıkma ihtimali var mı?

İnşallah yine dörde bölünmüştür

Tek bir kişiye çıkıpta raydan çıkaracağına ihtiyacı olanlara çıkıp sıkıntılarını gidersin...

Dedeciğim ruhun şad olsun, bir numara ile vaktiyle kaçırıp da ameliyat olacaktım o parayla diye üzülmüştün.. Umut fakirin emeği...

Benim hiç anlamadığım biletine büyük ikramiye çıkanlar nasıl birden ketumlaşıp avukat-banka aracılığı ile paralarını istiyorlar, hemen saklanma psikolojisine girebiliyorlar.

Bana çıksa herhalde sokaklarda dans edip avazım çıktığı kadar bağırır deli gibi sağa sola telefon açardım, çok para olayı hiç bana göre değil anlaşılan... :)

5. alkane

alkane Well-Known Member

banda çıkmadı hiç

Bu Sayfayı Paylaş