Ödülüne Gözü Gibi Bakıyor..!

'Magazin Haberleri' forumunda ..คη๏ηเм.. tarafından 21 May 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. ..คη๏ηเм..

..คη๏ηเм.. New Member

Sinan Akçıl, teklif gelirse Türkiye'yi Eurovision'da temsil edebileceğini söyledi: Katılacak olursam kanımın son damlasına kadar mücadele ederim!

'Rüya'adlı şarkısıyla Kral Müzik Ödülleri'nde 'Radyolarda en çok çalan şarkı' ödülünü alan Sinan Akçıl, önceki akşam Nişantaşı Beymen Cafe'deydi. Akçıl gazetecilerle yaptığı sohbette, "Müzik ödülleri benim için önemsiz" diyen Demet Akalın'ın sözleri hakkında, "Ona göre önemsiz olabilir ama benim için çok önemli!" dedi. Akçıl, Eurovision'da Türkiye'ye temsil eden Yüksek Sadakat'in yarı finalde elenmesiyle ilgili olarak ise şunları söyledi:

SOLİST GİTMELİ
    "Bence şarkıyı değiştirip gelecek sene ülkemizi tekrar temsil edebilirler. Ama ben Türkiye'yi bir grubun değil de bir solistin temsil etmesini daha çok isterim." Başarılı müzisyen, teklif gelirse Eurovision'a gitmek isteyip istemeyeceği sorularına ise iddialı bir yanıt verdi: "Neden olmasın? Katılırsam kanımın son damlasına kadar mücadele ederim!"

Bu Sayfayı Paylaş