Richelle Mead - Vampir Akademisi Serisi 5 - Ruh Bağı

'Kitap Özetleri' forumunda crazysweet tarafından 14 Haz 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

ben den baska biri dimka yı oynarsa filme gitmeme kararı aldım(sonradan izliycem ama vizyondayken asla !) gerçi bu gidişle roseuda ilgisiz biri oynıycak ama nese

2. Freesia

Freesia New Member

Yok ya ben giderim yinede duramam :D ama dvdsini almam :hih: :p

3. evil_girl

evil_girl New Member

aynennn :)

4. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

bn net ten izlerim XD tabii film cıkarsa ki bn cıkacağın dan supheliyim :D

5. Freesia

Freesia New Member

Ahaha. Kesinlikle :)

6. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

valla ben tamam da blake ne alaka?? bn onu anlamadım ama bi yerde sey diodu lissi brittany snow oynıycak fln bunla ilgili bi bilginiz var mı?bide bence rose yüz olarak sophiaya uyyo ama kadın biras yaslı:(

7. Freesia

Freesia New Member

Zannetmiyorum onun oynayacağını. Cast hakkında çıkan haberler çoğunlukla yalan. Bence hiç uymuyor Sophia Bush. :dil:

8. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

Description coming soon! Excerpts usually go up about a month before release day, if the publisher allows. simdide bole yasmıs bizim yazar bnm cevirebildiim kadarıylan kitabın acıklaması(ilk bolümü koyuyor genellikle) yakında gelcekmiş.acıklamadan bir ay kadar sonrada kitap cıkıyomuş annadım kadarılya eer yanlış cevirmişsem lütfen hataları duseltin....

9. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

valla artık sinemalar.com a bile güvenemio insan her yerde yaln haber var buda ole olabilir(doorusunu adamlar acıklasa hicc tartışmaya gerek kalmas)

10. Freesia

Freesia New Member

O da öyledir büyük ihtimal.

11. ---

--- New Member

arkadaşlar RUH BAĞI Artemis sayfasında yayına hazırlananlardaymış.... :D

12. Freesia

Freesia New Member

Evet ama orada olması pek bir şeyi değiştirmiyor. En erken 3 hafta sonra çıkar eminim. :dil:

13. ---

--- New Member

evt hep öyle oluyo:kzgn::kzgn: offf ben daha kan sözünü bile okuyomadım yarın bi kitapçıya bakcam bulabilirsem alıp okucam:D:D:sak sak:

14. Freesia

Freesia New Member

Evet cnm doğru çevirmişsn. hatta ben yazmıştım tarihi.7 kasımda çıkıcak:)

Ne yazık ki evet :kzgn: bulrsn :)

15. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

tşkkrler canım :)

16. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

:dil::dil:yha gıcık oldum yha bnm artemis e uyeliğim var yorum yasıyorum cok yavaş cıkıo fln die(VA5e) yayınlamıyo mallar:dil::dil:

17. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

yha film 2013 te cıkıyomus!! ufffffffff !!face te vampir akademisin de okudum remen cıldırdım yha!!

18. crazy_-_buse

crazy_-_buse New Member

neee yok artık ne bu yaa önce kitapları bekle bekle çıkcak die şimdide filmi bari heveslendirmeselerdi ufff ya nasıl beklicez biz 2013 te çekimler başlıosa kim bilir ne zaman vizyona girer...

19. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

bide bazı filmler türkiyeye gelmio buda gelmezse ???
    herhalde fnlr cıldırır :)

20. evil_girl

evil_girl New Member

kesiiin çıldırırlar (başta ben oolmkk üzeree:))
    Ynii youtubetan flnn izlerss ölee olsaaa ama yanee bncee pek ii olmms :) :)

Bu Sayfayı Paylaş