BD Harlequin Sandra Brown - Arkadaşımın Aşkı

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 8 Mar 2011 tarihinde açılan konu

1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Uzun boylu heykel vücutlu yakışıklı Trevor Rule:kz:; korkunç bir kaza sonucu kocasını kaybeden Kyla Stround'un:'( yaralarını sarabilecek mi? (kesin saracaktır:D)
    İzinsiz okuduğu mektupları:Ops: yazan kadına, daha görmeden aşık olan:Lv: Trevor'un en büyük sorunu:help:, gerçek kimliğini ve kocası Richard Stround'un onun yerine öldüğünü:'( Kyla'ya nasıl söyleyeceği?:cigara:(söyle bakalım oğlum cesaretin varsa:füü:)

Gelelim ithaf faslınaaa; eefendiim öncelikle bu ve sırayla tarayacağım kitapları bana gönderen sevgili spydr'a teşekkür ediyorum. spydr'a ve isteği üzerine bu kitabı taradığım arkadaşım aysekoc'a ithaf ediyorum (sanki sanat eseri yaptım:D)
    Paylaşımlarımızı sevinçle karşılayan ve mutlu olan herkese teşekkürler. Keyifli okumalar Küflü müdavimleri.

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

merteren, SABAR, Perika ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. aysekoc

aysekoc New Member

çooook teşekkürler canım arkadaşım,beklerken şaşı oldum valla burda beni kırmadığın için çok sağol.

istanbulll bunu beğendi.
  3. aysekoc

aysekoc New Member

Ahhh ahhhh göz bantıda var bittim valla

4. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

5. YıldızlıAtlas

Bekletmek istemezdim ama benim canavar uyuyakaldı. Beraber fotoğrafladık fakat yorulunca sızdı. Onu yatırdıktan sonra düzenleyebildim. Bu arada göz attım güzel bir Sandra Brown kitabı. Ben teşekkür ederim,kitaplar içinde ilk neyle başlayacağımı seçmekte zorlanıyordum:D Seni sevindirebildimse ne mutlu bana. Keyifli okumalar bi'denemm. Senin emeklerinin yanında hiç kalır.

6. meeko

meeko Active Member

arkadasim merhaba ellerine saglik su parantez icinde yazdigin yorumlar cok guzel diger arkadaslara ornek olsun cok begendim kotu bir gunumde beni neselendirdin cok cok tesekkur ederim

7. YıldızlıAtlas

Aynen bende kapağa bittimmm:kz:

8. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

çok teşekkürlegüzel bi kitaba benziyor zevkle okuyacağım...

9. YıldızlıAtlas

Yüzünü güldürsüyse ne güzel. Dilerim keyfin bir an önce yerine gelir sevgili arkadaşım:)

10. aysekoc

aysekoc New Member

Bende bayıldım bu kız işi biliyor,bide küçük çırağı varki yersin yersin çıtır çıtır.

11. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Bu kez kitabın adından çok jönümüzün göz bandı ilgimi çekti.Çok havalı...
    Bu gece kitap cennetinde gibiyim sayenizde.Çok teşekkürler...:)

12. sevgu

sevgu Active Member

Arkadaşımın aşkını bir kaç sene önce okumuştum bence çok güzel tavsiye ederim

13. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

ellerine sağlık

14. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

15. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

16. atasci

atasci New Member

tesekkurler

17. YıldızlıAtlas

Kitap kapağını ilk gördüğümde aynısı düşündüm bende. Çok fiyakalı değil mi:D Kitap denizinde boğulmayı dilerim ben hep:p Keyifli okumalar canım

Kitabı hazırlarken bir göz attım, kesinlikle haklısın çok güzel bir kitap. Seçimi için ayşeciğime tekrar teşekkürler. Ayrıca sevgili spydr olmasaydı bu kitabı sizlerle paylaşamazdım. Kısacası onun paylaşımını sizlere getirdim.

Hepinize teşekkür ediyorum. Keyifli okumalar diliyorum.

18. devil_7

devil_7 Well-Known Member

Emeğine sağlık, çok teşekkürler...

19. Yakamoz34

Yakamoz34 Well-Known Member

Emeğinize sağlık,paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Bu çiçeklerde benden tüm emeği geçen arkadaşlara armağan olsun...

20. ALTAN

ALTAN Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş