BD Harlequin Sharon Kendrick - Ç.Y. Red-Hot Revenge Serisi 13 - Çifte İntikam

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 22 Şub 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Sharon Kendrick - Çifte İntikam / Ç.Y. Red-Hot Revenge Serisi-13

2009/07 Harlequin iki roman bir arada – 1. roman
    İngilizce Adı: Bedded For Revenge (2006)

E-kitap : Clondike

Konu:

Milyarder İtalyan bir iş adamı…

Yıllar önce, Cesare Di Arcangelo’nun gururu kırılmıştı. Şimdi Sorcha Whittaker’in şirketinin onun uzmanlığına ihtiyacı vardı. Bu fırsattan yararlanarak onu yatağa atıp, sonrasında onu tümüyle içinden söküp atabilir ve böylece intikamını da alırdı.

Bir intikam planı yaptı!

Sorcha hala onun hatırladığı kadar seksi bir kadındı. Aralarındaki ihtiras inanılmayacak kadar güçlüydü. Yatak odasında, ofiste ve hatta toplantı odasında… Artık işin zor kısmı onu ardında bırakıp, yürüyüp gitmekti…

Çok yazarlı Red-Hot Revenge Serisi

Serinin 13. Kitabı. Seride 19 kitap var. Birbirlerinden bağımsız.
    (Başka bir kaynağa göre 15 kitaplık bir serinin 12. Kitabı.)

Kitabı simged arkadaşımıza armağan ediyorum. Keyifli okumalar!...:gül::Frnds:

Ön Yorum: Yine bir İtalyan… Sadece 18 yaşındaki bir kızın verdiği karardan hoşlanmadığı için ondan intikam almaya kalkmak ne demek? Üstelik kız gencecik yaşına rağmen son derece aklı başında bir karar alıyor. Kısacası dostlar bu İtalyanımızı da sevmedim hatta kitabın sonunda bile affetmediğimi dahası daha çok kinlendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Akşam başkası ile yatmayı düşündüğünü belirtip, sabah kıza onu sevdiğini söyleyen bir adamı nasıl sevebilirim ki? Kızı onun peşinden gittiği için hiç affetmeyeceğim… :kzgn::kzgn:(Bir kurgudan bu kadar etkilenmiş gözüken yorumu okumasanız da olur… Ben bile gülüyorum kendime…:zuhaha::zuhaha:)

Açılmış İçerik:
    indir

Kitabın Türkçe basımındaki kapağın orjinal kapakla alakası yok yine. Sansür uygulaması devreye girmiş sanırım. Buyurun diğer 2 orjinal kapak sizlere…

[​IMG][​IMG]

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

raycad, İLKBEN, SABAR ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. stfd

stfd New Member

SaĞol

3. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

teşekkürler

4. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...fırsatını bulur bulmaz ilk olarak bu kitabı okuyacağım...çok güzel bir ön yorum olmuş clondike tekrar teşekkürler...

5. bukito

bukito Well-Known Member

bugünkü ikinci italyan... çok çok teşekkürler...

6. raindrops

raindrops New Member

emeğine sağlık clondike kocaman teşekkürler

7. yazgul09

yazgul09 New Member

teşekürler

8. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

9. sevcanhasan

sevcanhasan Active Member

10. Freesia

Freesia New Member

Emeğine sağlık clondike :)

11. quimlick

quimlick Active Member

Teşekkürler

12. altin76

altin76 New Member

tesekkurler

13. ametist78

ametist78 Well-Known Member

teşekkürler

14. mikbalu

mikbalu Well-Known Member

teşekkürler...

15. bermer

bermer Well-Known Member

Ben zaten bu aşk romanlarının (Bd,Historical) yaş kısmını anlamıyorum. Genelde, kadınlar 16-18 yaş, erkeklerde 30-35 yaş aralığında aşklar yaşıyorlar. Kocaman kocaman adamlar kendileri o yaşlara gelene kadar her türlü haltı yiyip sonra yaşam tecrübesi olmayan hanımları, aşklarından- davranışlarından mesul tutuyorlar. Ya o anda ya 3-5 sene sonra intikam almaya kalkıyorlar.
    Tamam erkekler geç olgunlaşır da kadın kimliğinini kazanması, hayata karşı duruşunu kazanması için zaman gerekiyor bence...

Gerçi öyle bir ülke de yaşıyoruz, 12-13 yaşındakı kız çocuklarının evlendirilmesi normal addelip tecavüze uğradıklarında bile hangisi daha çok hasar verdi diye adli tıp raporları tekrar incelemeye alınabiliyor. offf bunaldım, kızlarım için gerçekten korkuyorum :(

Clondike okuduğum bir haber üzerine, yorumun beni uçurdu...

Paylaşımın için teşekkür ederim.

16. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık

17. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

18. saygılı

saygılı New Member

teşekkür

19. dolunay

dolunay Active Member