Son kelimeyi başa koy

'Forum Oyunları' forumunda MerikızZ tarafından 18 Şub 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Geçiyordu düşünürken dakikalar yavaşça.Tam o sırada kapı çalındı...........

(olsun fazla para göz çıkarmaz :p )

2. zipper

zipper quae nocent docent

Çalındığı yetmiyormuş gibi kapının telefon da eklenmişti ona.'Yine mi ,'diye gözlerini devirdi genç adam."Bu sefer gelen kim tatlım, tesisatçın mı?"
    Genç kadın telefona cevap verirken aynı anda kapıya doğru yürümeye başlamıştı. David kadının sesindeki tatlı şaşkınlığı duyuyordu. Kapının açılmasiyla genç kadının "Pierre" diyen melodik sesi odaya doldu.'Harika,'diye söylendi David 'bir Pierre'imiz eksikti.' 'Bir dakika Pierre mi, Pierre de kimdi?'

'Bonsoire mon petit' genizden gelen erkeksi bir ses David'in kulaklarında çınladı, bundan hiç hoşlanmamisti.

3. alkane

alkane Well-Known Member

hoşlanmamıştı ama ne diye birdi ki? ...... (hımmm düşünüyorum henüz bişey bulamadım bulunca yazacağım:p)

4. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Ne diyebileceğini düşünürken,içeri giriş yapan Pierre çevirdi gözlerini ,Pierre üstündeki saten pembe gömlek ,pembeli morlu taytı ve mor babetleriyle ışık saçarak odaya girdi ,Şımarık bir ses tonuyla" sen David olmalısın" dedi .David gözlerini yerinden çıkarma isteğine ket vurarak ve kekeleyerek :evet dedi Pierre "David sin ama hangi David bu petit " diye sordu Genç kadına
    " David B mi Yoksa David G mi " Genç kadını zor bir duruma düşürerek.

5. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

(gülmem bitmeden birşey yazamammmm)

6. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Düşürerek omuzlarını hırsla yürüdü Pierre'in yanına genç kadın.Hırsla tuttuğu kolundan çekeleyerek mutfağa sürükledi.Ne yaptığını sanıyorsun diye kükredi.David B nin evli olduğunu (tavşanlar gibi de habire çocuk yaptıklarını) bildiğin halde niçin sordun bu saçma soruyu.Ayrıca bu giydiklerin de nedir ? Alt tarafı gay sin 5 yaşında bir kız çocuğu değil dedi genç kadın gözlerini devirerek.

7. zipper

Devirerek çamları pot kırdığını farkeden Pierre umarsizca omuzlarını silkti."Onu David alfabesi kurar gibi sıraya dizerken düşünecektin tatlım. Ayrıca bu gördüklerin, "kendi etrafında dönerek "Paris moda haftasından son aldığım koleksiyon ,dedi icerlemiş halde,"ünlü bir modacıya ait olduğunu söylememe gerek yok sanırım" Genç kadın burun kivirdi "yine de 5 yaşındaki bir kız çocuğu gibi gorunuyorsun"

8. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Görünüyor olabilirim evet ama sen bunları bırakta esas içerdeki yakışıklı,diri vicutlu,edeleli, mikemmel ötesi görünüşlü fakat bir okadar da ödlek,kaypak ve dönek herifi ne yapacaksın onu söyle....

(nerdesiniz yahu.zavallı mikemmel genç kadının hikayesi durma noktasına gelmiş,ayıptır yavvv)

9. zipper

'Söylemem' dedi Sybell, ''fakat çok yakında neye uğradığını şaşıracak ödlek,kaypak ve dönek Davidimiz... Kiminle dans ettiğinin farkında değil.Bir Mcmert kızını atlatabileceğini düşünmekle ne kadar budalalık ettiğini göstericem ona ,tabi senin yardımınla Pierre .''
    Papağan kadar renkli kıyafetiyle ellerini ovuşturdu arkadaşı: ''O halde şenlikler başlasın tatlım''

(mikemmel olabilir ama o genç kadın hiç de zavallı değil bence :füü: :D)

10. alkane

alkane Well-Known Member

Ahhaaa çol güldüm ya :D :D bu gidişle kaypak, ödlek, dönek ama bir o kadar da mikemmel ötesi yakışıklı ve diri vücutlu :p Davidin sonu böyle olcek haberi yok:D Sybell'in elinden kim kurtulmuş ki o kurtulsun:cool:

11. sibel-

sibel- Member

Kurtulabilirmiyim acaba diye düşündü pierre.Öfkeyle kalkan zararla oturur, diye düşüncesine devam eden Pierre, bu durumdan hoşlanmamıştı.

(Hikayeye tam vakıf olamadım,daha bol bir zamanımda başını bulmalıyım,ama şimdilik bununla idare edeyim.Umarım senaryoyu pek saptırmamışımdır :D )

12. zipper

David bu durumdan hoşlanmamıştı.Sybell ve çok renkli arkadaşı bu kadar süre mutfakta ne yapıyordu ki? Iceri doğru seslendi: " Tatlım, akşam yemeği için geç oldu sanırım" Pierre hızla Sybella döndü: "Biri yemek mi dedi.Evet ne yiyoruz?"
    "Sen de mi yemeğe kalacaksın?" diye mirildandi Sybell kuru ve hoşnutsuz bir sesle.

edit,sibel kurtulamayan David olacak pierre değil :)

13. curium

curium Primus inter pares

bu oyuna ne oldu yahu ben görmeyeli... :eek:ff: :eek:ff:

14. zipper

şimdi bu oyun Sibel (Sybell) ve David'in aşk hikayesine döndü,biz yazarken çok eğleniyoruz :p

15. curium

curium Primus inter pares

hımmm geçmiş mesajları okuyup yeni bir soluk getirmem lazım o zman. :D

16. zipper

evet kesinlikle katılmalısın,senin içinden feci bi cadu çıkar ama neyyyse :füü: :p

17. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Sesler beyninde ve kulaklarında çınladı Pierre in.Kafasında keskin bir acı hissetti.Sonrası karanlık ...
    Sybell elindeki tavayı bırakıp David in yanına döndü. 'Pierre in acil işi çıktı gitmesi gerekti! dedi.David şaşkınlıkla bakarak "nereden çıktı " diye sordu
    Sybell " Mutfak kapısından ,neyse boş verelim bunları " dedi "Burada kalırsak sürekli birileri bizi sürekli rahatsız edecek ,dışarıda yemeye ne dersin " diye sordu sımsıcak bir gülüşle
    " bana iki dakika verirsen hemen hazırlanırım "

18. zipper

Hazırlanır hazırlanmaz odadan çıktı genç kadın.''Bu çok çabuk oldu gerçekten de,'' diyerek sırıttı David.''Kadınların hazırlanmak için uzuuun zaman harcadıklarını sanırdım. ''

'Tatlım ,tatlıım ,beni başka kadınlarla karıştırmıyorsun değil mi?' genç kadın kirpiklerini kırpıştırdı sevimli bir şekilde.Kapanan kapının sesiyle mutfakta bir hareketlilik oldu,Pierre elini başına götürerek fransızca küfür etti kızgınlıkla ''Au mon Dieu,bu kadın tam bi cadı'' :p

19. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Cadı üstelikte düşüncesiz bir cadı dedi kendi kendine David.Sonuçta O 2 dakikada hazırlanmıştı ama İpekli güzelim gömleği ve D&G pantalonu iğrenç bir şekilde domates sosuyla kaplıydı.Minik güvercinim (Tatlı belaya atıf ahhh ahhhh Trav.....) bu şekilde sokaklarda dolaşmamı beklemiyorsun herhalde......

20. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

"herhalde beklemiyorum, yoldan sana giyecek bir şeyler alırız diye düşünmüştüm " dedi masumca genç kadın
    - "Bebeğim,benim sadece ;kumaşının kaliteli olduğu uzaktan bile belli olan ,usta bir terzinin elinden çıkmış,özel dikim ,kaslarımı kumaşın altından fark ettiren takım elbiseler giydiğimi unutuyorsun yoldan durup alamam.Hem seninle nişanımızı kutlayacağımız böyle bir günde "
    (azıcık uzun yazmış olabilir miyim :p )

Bu Sayfayı Paylaş