BD Harlequin Sophie Weston - Bir Milyonerle Aşk

'E-Kitap' forumunda galadriel26 tarafından 22 Kas 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Tarama galadriel26
    Düzenleme Ser_reS

link

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Abigail Templeton Burke (Leydi Abby-Meşhur Abb) - Emilio Brewer

Onaltı yaşındaki Abby'nin dünya çapında tenisçi Emilio Brewer tarafından Arjantin'de gül bahçesinde reddedilmesinin üzerinden yıllar geçmişti. O artık bir halkla ilişkiler şirketinin müşteri temsilcilerinden biriydi... Emilio ise iş dünyasına girmiş yeni aldığı şirketin kötü yönetiminin sorumlularını arıyordu. Karşılaştıklarında ikisi de birbirlerini tanıdıklarını sakladılar. Oysa Emilio yıllar önce onun öpücüğünü reddetmenin pişmanlığını hep içinde hissetmişti. Üvey annesi tarafından evinden atılan Abby çaresiz kalmış ve Emilionun evinde kalmayı evin dekorasyonuna yardım etmek karşılığında kabul etmişti.

Elbise bir anda Abby'nin üzerinden kayıp düştü. İlk anda genç kız bunu fak etmedi bile. Emilio Abby'nn anlamadığı birkaç İspanyolca kelime mırıldandı. Ve genç kız bir anda serin esintinin olması gerektiğinden daha serin olduğunu hissetti. Yere Baktı.
    Emilio en ilkel güdülerini yenmek için bildiği bütün silahlarla savaşıyordu. Ay ışığında teni gümüş gibi parlıyordu.Yuvarlak vücut hatları öyle diri görünüyordu ki. Genç kızı öyle çok istiyordu ki bu içini acıtıyordu.

Kitapta 'diz' kelimesi yerine sık sık 'brewer' kelimesinin kullanılması oldukça ilginç geldi bana. Belki de çevirmen Emilio nun soyadını kitabın sonuna kadar korumaya almış.:D
    Brewerleri çözüldü
    Brewerlerimin üstüne mi çökeyim
    Brewerini göğsüne çekip oturdu. :zuhaha: Brewer in anlamı diz olsa gerek...:zuhaha:

:gül:Keyifli okumalar Küflü :gül:​

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

dün okuduğum kitapta okadar bariz çevirmen hatası vardıki kitaptan soğudum resmen
    gelişimlerdeki o kaliteyi sonradan cıkardıkları kıtaplara yansıtamamıslar malesef
    arşivine sağlık galadriel ;) keyıflı okumalar kuflu ;)

İLKBEN, esori ve reyhan birol bunu beğendi.
  3. uykız

uykız Active Member

teşekkür ederim emeklerinize

reyhan birol bunu beğendi.
  4. Candy35

Candy35 Active Member

Tarama galadriel26
    Düzenleme Ser_reS emeğinize sağlık çok teşekkürler...

5. Candy35

Candy35 Active Member

Tarama galadriel26
    Düzenleme Ser_reS emeğinize sağlık çok teşekkürler...

6. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Kesinlikle aynı fikirdeyim ben de kitabı yeni okudum. 2000-2004 yılları arasında çeviriler genelde böyle... Sitemizde bulunsun diye taradım bende. Seninde eline sağlık Serres :gül:

7. ALTAN

ALTAN Active Member

teşekkür

8. dzida75

dzida75 Active Member

ellerinize sağlık teşekkürlrr :)

9. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

çok teşekkürler

10. nurokan

nurokan Active Member

teşekkürler

11. buk@

buk@ Well-Known Member

Teşekkürler emekleriniz için...

12. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Joan Hohl - Çıldırtan Temas kitabında da öyle bir sahne vardı kahramanımız Brewerleri üzerinde kızımıza kadar emekleyerek gelip yalvardı ne olur beni terk etme...:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

emeğine sağlık Galadriel26:gül:

bu arada tercumana teşekkürleri unuttum:zuhaha::zuhaha:

13. omayra

omayra New Member

Emeğiniz ve paylaşımınız için çok teşekkürler galadriel26 ve Ser_reS..ellerine sağlık..

14. clondike

clondike Well-Known Member

Ben de çeviriyi ya da konuyu beğenmesem de sitede bulunsun diye tarıyorum bazı kitapları.. Ellerinize sağlık...:gül::Frnds:

15. bernata

bernata Well-Known Member

teşekkürler

16. okuyucu

okuyucu Active Member

teşekkürler

17. burak05

burak05 Well-Known Member

ellerinize sağlık

18. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

teşekkürler,elinize sağlık

19. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bizde wordde düzenlerken çeviriyi beğenmez isek düzeltiyoruz... son ütü temiz oluyor anlayacağınız:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

20. asel

asel Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş