üstteki üyeye iftira at!

'Forum Oyunları' forumunda Küflü Siyah tarafından 12 Tem 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. meleksi

meleksi Well-Known Member

belki kız olacak..bebekler..o zaman meleksi 1.. meleksi 2..meleksi3..:D

geleim iftiraya..bermer aslında bir hintliymiş..ama ailesi bu gerçeği ondan saklamış..hindistana geziye gittikleri sırada bu bermeri kaçırmışlar bebekken..şimdi şimdi özüne dönmeye başlamış..

2. bermer

bermer Well-Known Member

:D Çingen desen belki kabul ederdim ama kalıp beyaz peyniri koy yanıma, utanır kendinden o neden benden beyaz diye... :zuhaha: :zuhaha:

Meleksi gizli zenginlerdenmiş, parasının hesabını bilmezmiş ama en büyük hobisi BD yazarlarına para verip istediği gibi ağlak mutlu sonlu Bd'ler yazdırmakmış. Bunları herkesten önce alır okurmuş... Çok ağlamazsa para da vermezmiş... :D :D

3. meleksi

ahanda yeniden iftira atıyorum..bermer yemek yapmayı hiçç bilmiyormuş..kapak eniştemiz açlıktan kanepeleri masaları yiyormuş..hani yemek diye sorduğunda..bermer sana yemek yokkk diye çemkiriyormuş..zavallı adam bir deri bir kemik kalmış..

4. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

baş iftiracı gelmiş :p

5. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Pl emekli maaşı yetmeyince balon işine girmiş bebelere balooonn diye bağırır olmuş kader utansın :p

6. Pl1

nereden anladın admin ben o kadar saklamıştım :zuhaha::zuhaha:

7. curium

curium Primus inter pares

o helyum dolu balonlar işe yaramaz plemmm o tatlıları yemicektin. öyle gitmez o kilolar :zuhaha: :zuhaha:

8. bermer

bermer Well-Known Member

Curium, havaalanında uçağı rötar yapınca çok sinirlenmiş, pilot kabinini hosteslerin engellemesine rağmen basmış... Derken uçağın yakışıklı adonis pilotunu görünce, "aah şey... bir kahve içelim mi.. diye şetmiştim" demiş... Hostesler, her ikisini de kahve ikram edip yardımcı pilotu da alıp onları pilot kabininde yalnız bırakmış... ;)

Rötar süresince bu başbaşa kalışın açıklamasını hala bekliyoruz Curium'dan, sayın Küflü halkı, aksi halde konu hakkında teorilerimizi yakında paylaşacağız efem... :zuhaha: :zuhaha:

9. curium

aslında yardımcı pilottu bermerim o. üstelik adonis halt etmiş. ben öyle maviş gözler görmedim. ve olay pilot kabininde değil uçağa biniş kapısının hemen önünde oldu. özetle seninki çokta iftira sayılmaz. Ancak;;;

yanımda hintli bir adamcağız vardı (ki bu kısım da iftira sayılmıyor, sen aklıma geldin yol boyu sohbet ettik) dedimki bnm bir arkideş var. hint dizilerine bayılır hatta birini de benim başıma sardı. izlicem diye günlerce uyumadım dedim. adam hemen Bermer mi yoksa. ahhh biz o hanımdan ne çekiyoruz biliyomusun sürekli bizim kanallara mail atıp duruyor. StarPlus ta ana haberlere bile çıktı. dedi. uluslararası ünlü olmuş bizim kız da haberimiz yokmuş :p

10. bermer

bermer Well-Known Member

Ooooof 10 numara !!! Buna bayıldım... Kahkahalarıma kapak çalışma odasından geldi... :D :D

Curium, Üniversite laboratuvarında geçen yoğun çalışma saatleri nedeniyle yemek pişirme işiyle ilgilenmiyormuş. Hep dışarıda yemekten ve konserve, dondurulmuş ürün kullanmaktan bıkmış, gazeteye "yemek pişirmeyi bilen, temizlik yapabilir Kahya aranıyor" ilanı vermiş, çok az başvuru olmuş, (anam millet çalışmadan para kazanmak istiyor, tembel olduk iyice... )

Görüşmelerden birine elegant bir erkek Kahya da katılmış, Curium büyük olasılıkla onu seçecekmiş ancak yatılı olarak çalışabilirim demiş olması kafasını karıştırıyormuş. Bizim kız evinde bir oda verip veremeyeceğini düşünmekteymiş. Aslında verse iyi olur, yakında parmaklarını kesip yiyecek kadar çaresiz bir aşçıymış kızımız...

Gerçi ateşle barutta bir arada durmaz diyen atalarımızda varken ilerleyen zamanda olasılıkları merakla bekliyoruz, belki biz Küflü severlere BD hikayesi çıkar bundan.. :D :D

11. Pl1

Bermer sonunda kapak ve çocuklardan vazgeçip Arnav'a kaçmaya karar vermiş :p

12. meleksi

pelem pisi başıda oturmaktan gece uyuyamıyormuş..pisiye de arada gel pisi pisi diyomuş..

13. curium

meleksi sergeisi meleğiyle daha çok ilgileniyor diye kıskançlık krizlerine girmiş. isyan bayrağını kaldırmış evde, mutfağı bulaşık evi toz götürüyormuş. sergei sen bnm ilk göz ağrımsın yein başka desede bi türlü ikna edememiş :zuhaha:

14. Begüş

Begüş New Member

Bugünlerde canı o kadar sıkılmış ki hayatına atraksiyon katsin diye sağa sola satasip kavga çıkarıyormus. Herkes gördüğü yerde kaçar olmuş :D

15. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

bedüş burnuna konan kelebeğe bakıyım derken şaşı olmuş,çocukları annem bu halinle de
    güzelsin seni seviyoruz diyorlarmış

16. Begüş

Begüş New Member

citlenbikk top oynarken komşunun camını kırmış. Komşusu pencereden çıkıp kim yaptı diye bağırınca suçu arkadaşına atmış.

17. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

begüş teleskobunu almış yıldızları inceliyormuş hangi yıldız bana şans getirir diyerek ya şundadır
    ya bunda diğerek şans getirecek yıldızı seçmeye çalışıyormuş

18. curium

çitimm karanlık işlere bulaşmış anlaşımasın diye de buralara fazla uğramıyormuş.

19. Pl1

çok kilo almış şimdi mide ameliyatı olmayı düşünüyor ama kimseye de söyleyemiyor :p

20. zipper

zipper quae nocent docent

Hanımağa diyollamış kendisine çünkü,yeni üyelerden haraç kesiyormuş :p :p

Bu Sayfayı Paylaş