Ufak Tefek Değişiklikler

'Forum Hakkında' forumunda Özgür tarafından 31 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Sitedeki tarih kısaltmaları ingilizceydi (Örnek: profilinizdeki doğum tarihi) . Ufak bir hack ile türkçeleştirdik.

2. Özgür

Facebook adresimizi kullanıcı adlı hale getirdik (Kolay erişim meselesinden dolayı). Artık şu şekilde facebooktaki sayfamıza gidebilirsiniz: Kuflu.Com | Facebook Hayırlı olsun :)

periza bunu beğendi.
  3. Özgür

Sosyal gruplarımızın url adreslerini türkçeleştirdik. İllegal karakterli gruplara girilemiyormuş, bu sorunu da hallettik.

4. Özgür

Sadece ziyaretçilere gözükecek olan, popup(kendiliğinden açılan reklam) ekledik. Site gelirleri hitle orantılı olmadığı için mecburen bu yolu seçtik. Bu reklamlar rahatsız edici olduğu için fazla yer almayacak. Ama site için yapmak istediklerimizi yapana kadar bu yolu seçtik. Reklamlar sadece ziyaretçilere gözükeceği için rahatsız edici olmayacağını düşünüyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Yönetim Adına | Özgür

5. Özgür

Eski arama sistemimize döndük. Yinede tavsiyem google özel aramasını kullanmanız yönündedir.

6. Özgür

E-kitap bölümünde boşu boşuna fazla yer kaplayacak alt kategoriler yerine, yeni konu açarken görülebilecek Önek sistemini ekledik. Bu sistemle mesela bir programlama ekitabı yayınlayacaksanız, önek olarak programlama e-kitap`ı seçerek ne kitabı olduğunu belirtebilmiş oluyorsunuz.

7. Özgür

Kategorilerin yerlerini biraz değiştirdik.

8. Özgür

Biyografiler bölümünde Mustafa Kemal ATATÜRK kategorisi oluşturuldu.

9. Özgür

Artık üyelik email onaylı hale getirildi, gereksiz mesajlara tahammülümüz yok.

10. Özgür

Genel Forum Sorumlusu rengi standart üye rengine çevrilmiştir.

11. Özgür

Artık konu açabilmek için mesaj sınırımız var. Eğer hala 10 mesaj atmadıysanız konu açamazsınız... Bir çeşit önlem...

12. Özgür

10 teşekkürden fazla teşekkür almış mesajlardaki teşekkür eden nicklerin listesi artık gizli şekilde duruyor. Çok teşekkür alan konularımızda göz kirliliğini önlemek için çok iyi oldu sanıyorum...

13. Özgür

Artik ipad, iphone, android, blackberry telefon, tablet veya isletim sistemi kullananlar tapatalk eklentisini aletlerine indirerek foruma rahat bir kullanimla baglanabilirler.

Sent from my GT-I9100

14. Özgür

Fazla ziyaret edilmeyen kategorilerde daraltmalar yaptık... Daha az kategorili bir anasayfamız var...

15. Özgür

Google özel arama kutucuğu arama sekmesinin altına taşınmıştır. Aşağıdaki resimde açıkca gösterilen kırmızı kutucuğa yazdığınızda google'da arama gerçekleşmektedir.

16. Özgür

Genel sohbet konularımız Kuflu Kafe ve Günaydın İyi akşamlar birleştirilmiştir dağınıklık olmaması açısından.

Temiz forumlar diliyoruz

17. Özgür

Konu açarken Gizle butonunun hemen sağında soundcloud simgemiz var artık. Soundcloud.com üzerindeki ses dosyalarını artık iki etiketin arasına direk link şeklinde kopyaladığımızda çalıştırabiliyoruz. Örnek olarak beceriksiz Özgürden kısa bir ritim aşağıda:

[SOUNDCLOUD]http://soundcloud.com/zatiozgur/haha[/SOUNDCLOUD]

18. Özgür

Site taşıması başarılı bir şekilde yapılmıştır. Bizle beraber site gelmedi diye sıkıntı çeken bütün kuflu dostlarına teşekkür ederim

19. Özgür

Chat çubuğumuzu güncelledik...

20. Özgür

Artık yeni üyelik açabilmek için yönetici onayı gerekli. Bunu yapmamızın sebebi gereğinden fazla botların siteye üye olması aynı zamanda üyeliği olan üyeleri bir daha üye olmaması için kontrol etmek. En fazla 6 saat içinde üyeliklere onay verilecek diye umuyorum.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş