Yalan söylemeyen peder

'Fıkralar' forumunda bermer tarafından 12 Şub 2013 tarihinde açılan konu

1. bermer

bermer Well-Known Member

Oldukça seçkin görünüslü bir bayan uçakla İsviçreden dönmekteydi.
    Yanında oturmakta olan rahibe "Özür dilerim peder, sizden bir iyilik isteyebilir miyim?" diye sordu.
    Rahip "Elbette kızım, senin için ne yapabilirim?" diye cevapladı.

Kadin açıkladı: "İşte problemim; kendime yeni bir epilasyon aleti aldim ve buna oldukça yüklü bir para saydim. Sanırım limitlerin oldukça üzerine çıktı ve gümrükte elimden alırlar diye korkuyorum. Acaba gümrükten geçişte bunu cübbenizin altına saklayabilir misiniz?"

Rahip "Tabi ki yapabilirim evladim ama biliyorsunuz ki ben yalan söyleyemem." diye yanitladi
    Kadin "Çok temiz ve dürüst bir yüz ifadeniz var peder, eminim ki size soru filan sormazlar" dedi ve pahalı epilasyon aletini pedere verdi.

Uçak havaalanına vardi. Peder gümrükten geçecegi sırada görevli "Peder, bildireceginiz herhangi bir yükünüz var mi?" diye sordu.

Bunun üzerine Peder "Basimdan kuşağıma kadar ki bölümde açiklayacagim her hangi birşey yok, evladim" dedi

Bu yanıtı garip bulan görevli "Peki kuşağınızın altında kalan bölümde neyiniz var?" diye sordu.

Peder yanıtladı: "Kadinların kullanımı için dizayn edilmiş mükemmel, küçük bir alet var, ancak şimdiye kadar hiç kullanılmadı! !"

Görevli kahkahadan kırılarak: "Tamam peder geçebilirsin, sıradaki!.."

periza bunu beğendi.
  2. mery10

mery10 Member

harıkaydı yaa tesekkürler :)

3. tulin

tulin New Member

güzelmiş :)

Bu Sayfayı Paylaş